Razboiul din Nord-Est

DeletedUser

haidem bunilor voi la joc.lasa ca va dati voi rotuzi....si noi suntem ultimii.haideti...ca stam dupa voi!condica?pariez ca aveti mii de sate cu rosu pe harta,nepipaite.
 

DeletedUser38779

am vazut ca pe l1 au facut o chestie frumoasa cu tribul anului ,conducatorul anului etc poate apare si pe aici...tare as vrea sa vad reactiile
 

DeletedUser

nu ma ascund generale.asa este jocul creat.asa cum tu te ascunzi in spatele muncii altora.
 

DeletedUser

daca eu ma ascund in spatele muncii altora cel putin nu explodez pe forum ca tine
 

DeletedUser

explozie,implozie...vorbele doi bani nu fac.forumul este pentru propaganda.si comunicare.dar faptele....actiunile si inactiunile,conteaza.
 

DeletedUser

si ce fapte ai tu ? ce actiuni ?

sari de pe uncont pe altu ... si pe toate pierzi
 

DeletedUser

pardon.eu cand spun ca joc,joc,si cand spun ca nu mai asist,nu mai asist.sau ma crezi fara onoare?am lasat in trib la voi,sila Mgoth toate satele.pentru ca am fost dezamagit de jocul de echipa prost prestat,si mai ales de conducerea ingamfata,care nerecunoscatoare a cerut sitterii,le-am dat tot.pentru mine,jocul se face cu orice punctaj.nu am timp sa joc,caci daca as avea as intra alaturi de valjan in lupta,dar va promit ca daca voi avea timp,veti simti asta.intru doar pentru a monitoriza unicul sat ce il am.oricum,e sat MATRIX si veteranii stiu ce e asta.
 

DeletedUser

pardon.eu cand spun ca joc,joc,si cand spun ca nu mai asist,nu mai asist.sau ma crezi fara onoare?am lasat in trib la voi,sila Mgoth toate satele.pentru ca am fost dezamagit de jocul de echipa prost prestat,si mai ales de conducerea ingamfata,care nerecunoscatoare a cerut sitterii,le-am dat tot.pentru mine,jocul se face cu orice punctaj.nu am timp sa joc,caci daca as avea as intra alaturi de valjan in lupta,dar va promit ca daca voi avea timp,veti simti asta.intru doar pentru a monitoriza unicul sat ce il am.oricum,e sat MATRIX si veteranii stiu ce e asta.

u de ce crezi ca ti-au cerut sitterele?????? erau bun ca le tineai tot inactivii.... dar goth e sub influenta black... crezi la lor nu le convenea sa stai u non-stop pe triburile sa le aperi spatele.???? dar nu sunt influentati de marele biancar si dasada.... dasada atunci cum e cu siterele alea ce le ai prin goth ??? u sau vestitii tai conducatori...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mihaalis era intr-o zona care oricum era pentru interesul black,din punct de vedere strategic.am preluat acolo sitting de la arise care nu mai avea efectiv timp,dar cand am vazut ca ma bat cu valjan,mi-a venit sa ma las de triburile.a preluat acolo alt veteran,anume arise,si a fost apoi asistat si de dasada.dar repet,mihaalis facea parte din Mgoth doar formal.pentru ca Mgoth nu a stiut sa previna si sa intareasca zona aia.ulterior am preluat eu toti sitterii din zona lui mihaalis,mai putin pettunia si s-a stabilizat zona.am stat cam vreo 3 saptamani din viatza acolo,aproape tot timpul cat eram la computer(meseria mea este legata de computer,si pot juca triburile fara nici un efort,de fapt ca producator de muzica si impresar,pot asculta,si juca triburile)
 

DeletedUser

dominick tu nu stii cum te cheama cu buletinul in mana si te dai mare stiutor pe forum .. taci ca e mai bine pt tine
 

DeletedUser

dominick tu nu stii cum te cheama cu buletinul in mana si te dai mare stiutor pe forum .. taci ca e mai bine pt tine

acu vrei sa te scoti ca te-am prins cu musca pe caciula ca ai avut sitter la mihaalis... si nu sti ce sa mai zic... nu mai gasesc lista cu toate sitterele tribului black in goth...
 

DeletedUser

ce discutii interesante.....ce sa te astepti de la unu care-l cheama dasada[mai iesi din casa duda]
 

DeletedUser

valjan,daca doresti sa iti incerci maiestria,fa-o pe campul de lupta,nu cauta cuvinte ofensatoare.si daca ne este inamic,totusi,ne este coleg de joc,si daca ei se cred cei mai cei,haidem sa ii punem la punct.dar nu prin cuvinte.
 
Sus