Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

DeletedUser33745

Eu sa dau delete?? de ce ? ca nu o sa-mi duci tu dorul ? :)))

Nu ma deranjeaza cu nimic, sa ma uit pe harta ! Cat despre forum imi place spamul :D

Si nu intereseaza pe nimeni parerea ta !! Tu mi-ai enumerat acolo aproape cati jucatori suntem noi in trib :))))
 

DeletedUser35829

Eu sa dau delete?? de ce ? ca nu o sa-mi duci tu dorul ? :)))

Nu ma deranjeaza cu nimic, sa ma uit pe harta ! Cat despre forum imi place spamul :D

Si nu intereseaza pe nimeni parerea ta !! Tu mi-ai enumerat acolo aproape cati jucatori suntem noi in trib :))))

:)) pai vezi? restu` au fost atat de intelepti incat au renuntat, pt ca stiau ca vor pierde ;)
 

DeletedUser33745

asa faci tu? cand stii ca pierzi.... renunti? :)))) asta numesti tu intelepciune! :D

bravo inteleptule, spor la joc !!
 

DeletedUser35829

da?! :O pierde nbz?! :O wooow :O

statistica : Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: =nBz=

Timeframe: 14/03/2012 03:00:00la22/04/2012 21:00:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,680
Tabăra 2: 3,784
Diferență: 4,896

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,275
Tabăra 2: 1,057
Diferență: 4,218

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 88,576,686
Tabăra 2: 37,667,788
Diferență: 50,908,898

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,530,138
Tabăra 2: 10,712,773
Diferență: 43,817,365

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: =nBz=

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,064
Tabăra 2: 138
Diferență: 2,926

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,331,377
Tabăra 2: 1,373,836
Diferență: 29,957,541

chart
 

DeletedUser

bravo =nbz= =)) care este clar cel mai slab trib care a existat vrodata pe l13:d
 

DeletedUser

da tylicare nu vad unde e problema ta te deranjeaza asta? n-am ce-ti face official sunteti cel mai slab trib de pe lumea asta unde e albina va lasat? urat din partea iei.:D

stiu te inteleg te deranjeaza acest lucru lovesc sub centura:d.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai nu ma innebuni chiar asa=)) du-te joaca altceva. joc pe lumea L13 de cand s-a deschis:) asa ca cauta sa spui in alta parte ce a facut =nbz= pe lumea asta... ca ce-au facut au facut doar prin aliante singuri nu cred ca au fost in stare de ceva:d. asa ca vinde gogosi in alta parte.
daca stau putin sa ma gandesc cam tot ce au facut au facut pe spatele celor din ~DMC~
sa ne aducem aminte de razboiul contra celor din TRY. a fost alianta =nbz= ~DMC~ parca pe atunci isi facusera si academia OUT?? razboi castigat de alianta. Razboiul cu BB castigat de alianta nbz out dmc. apoi razboiul cu [Out] aceea tradare a tribului [Out] care a luat ce-a mai mare parte din bb si lasand nbz-ul cu buza umflata. razboi castigat prin alianta (nbz+dmc) dar cred ca meritul este 70% la suta dmc-ul pentru castigarea razboiului cu out.
sincer nu imi prea aduc aminte ce sa intamplat cu LS. trib pe la inceputul lumi. a fost o tradare a celor din nbz atacand ls sau nu mai stiu exact. am adus aici in discutie razboaiele marete pe care nbz nu le-a castigat singur.
Deci domnul cristian unde este nbz castigand singur un razboi. toate razboilele mari ale lumii l13 au fost castigare cu ajutorul dmc-ului (DMC am dreptate? confirmati voi cele spuse de mine?) app si razboiul cu bb a fost castigat in mare parte tot cu ajutorul celor din dmc. trib care stie sa atace organizat ca la carte. Nu imi place dmc dar asta este adevarul. am jucat pe lumea 13 in nbz apoi in out. asa ca domnu` cristian stiu lumea 13 poate nbz o fi facut senzatie la inceput de lume cand jucatorii aveau pana in 500.000 puncte cu triburi ce inca se aranjau pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

Doar nu crezi ca stau sa formulez un raspuns serios unui jucator numit"doicopiinumaraunmelc"..Nu stiu nici de ce te-ai obosit sa-mi scrii toata povestea asta..De obicei cand nu stii nimic,cel putin nu esti obraznic,dar vad ca tu esti..distractie placuta in continuare
 

DeletedUser28540

Doar nu crezi ca stau sa formulez un raspuns serios unui jucator numit"doicopiinumaraunmelc"..Nu stiu nici de ce te-ai obosit sa-mi scrii toata povestea asta..De obicei cand nu stii nimic,cel putin nu esti obraznic,dar vad ca tu esti..distractie placuta in continuare

ai dreptate cei mici nu stiu istoria doar ca dupa ce ati plecat voi sau schimbat multe ,actualul =nbz= e fosta academie :cool:
 

DeletedUser33745

da tylicare nu vad unde e problema ta te deranjeaza asta? n-am ce-ti face official sunteti cel mai slab trib de pe lumea asta unde e albina va lasat? urat din partea iei .:D

stiu te inteleg te deranjeaza acest lucru lovesc sub centura:d.

IEI???? esti tare :)

cel mai slab trib..de ce??? cum ai putea sa spui ca un copil de 15 ani care se bate cu unul de 30 de ani e mai slab...e fara ajutor, nu slab !!

cativa jucatori din NBZ, nu se pot bate cu toti cei din DMC !!

Asa ca tu faci spam ca sa nu dormi pe tine :) !! Nu trebuie sa-mi dai un raspuns..ca nu am nevoie ! Bagarea ta in seama, e foarte nesimnificativa, ca nu ai nici o treaba cu lumea 13 :))) (dusmanos ca l-a batut nbz-ul)
 
Sus