Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

DeletedUser

Vaaaai ... deci ma uitam la hartile alea avansate si nu-mi vine sa cred unde s-a ajuns, inca tin minte noptile pierdute cand jucam impotriva voastra sau cu voi :)

De aproximativ 2 ani nu am mai intrat pe forum ... iar de joc m-am lasat de ceva mai mult timp, ma bucur sa vad ca inca mai e activa lumea si mai sunt oameni cu care am jucat si pe care ii cunosc, L13 fiind lumea mea de suflet :p

Felicitari ambelor triburi ca au ajuns asa de departe :p

1Paradox1/Anca
 

DeletedUser

Tylicare lasa-ma te rog:)) chiar sunteti slabi, si asta se vede:)
stai linistit n-am fost innobilat de voi:). n-ati apucat asta:D
 

DeletedUser

DoiCopiiNumaraUnMelc=Alex Kenji --> Deci nu va mai stresati :). Alex ca si jucator tot respectul pentru tine,dar ca si caracter...nu ai vrea sa sti! F.ti omul pe la spate cand are incredere in tine,de aceea.....(aici las loc liber). Desi m-am lasat de joc de ceva timp,inca mai urmaresc statisticile,ba chiar mai am un cont pe harta(unul micut si neinsemnat) si ce pot sa spun...DMC cu 71 de membrii ( multi activi) si NBZ cu 48 membrii din care activi 5! Acum stau sa ma gandesc,daca sunt chiar atat de organizati(DMC) cum mama n...prastierii nu pot sa bata 5 oameni??? Exista un proverb,si este adevarat 'degeaba ai cantitate daca nu ai calitate'! Nu vreau sa jignesc pe cineva din DMC pentru ca sunt si acolo jucatori buni,dar hai sa recunoastem..daca NBZ continua in formula de 20-30 jucatori cum au jucat candva DMC si-o lua in freza. Cat despre vitejii care ies pe forum sa se dea in spectacol jignind actuali sau fosti jucatori ai NBZ nu pot decat sa le spun RUSINE SA VA FIE!!! De ce? Poi uite asa pentru ca habar nu au cu ce se mananca jocul acesta dar ei sunt deja in varful muntelui! Bafta NBZ...bafta DMC. Cand va saturati de joc stergeti toate conturile si uitati de el,va mananca timpul degeaba ! O zi frumoasa tuturor.
 

DeletedUser33745

vorbeste si ala din dusmanie :))

nici DMC nu sunt asa bine organizati, cine mai are asa mult chef de triburi ?! :-j
 

DeletedUser42242

tyli...hai sa iti spun ceva...nu sunteti buni nici de zeama oului...20-30 de jucatori de la voi cum spui tu...daca erau pe harta ai fi vazut organizate saptamanale pe voi...dar fiind asa de slabi ne-am pierdut si noi interesul...nu incerca sa intelegi ceva in functie de nume,sunt pe aceasta lume din prima zi si am fost pe granita pe toate razboaiele...concluzia mea e aceeasi felicitari celor din bb,au fost cei mai buni adversari cu care am avut placerea sa jok...voi...pacat k s-a ajuns aici desi de la inceput am jucat aliati si multi din dmc v-au stat sitteri cand nu erati in stare sa va aparati la organizate de la 60 de ore,v-am blindat granitele k voi va bateati pe interne si va sprijineati satele luate la 100 de ore in spatele granitei sa nu cumva sa le ia vreun coleg a carui rezervare ati ignorat-o...(nu ** aiurea,eram sitter pe cont la voi cand am vazut lucrul asta)...asa k scuza-ma dar cei care au dat stergere de la voi sunt cei care au mai avut demnitate in ei,singurul de care imi pare rau e kenny pt k chiar era ok k om si jucator
 

DeletedUser33745

da! asa e, te cred ca si eu mai mint !! :)
visezi 20-30 colega..sunt doar 4-5 jucatori care se tin de lucru !!!
daca tu numesti asta un razboi egal, sau un razboi cu un trib esti cel mai tare player !!

uiti cand erati pe minus cu BB ? si nbz si OUT avansa ca voi facuserati nu stiu ce fuziune si nu va mai saturati de interne :D ?? dar shhhtt..astea nu le stie nimeni !
 

DeletedUser28540

da! asa e, te cred ca si eu mai mint !! :)
visezi 20-30 colega..sunt doar 4-5 jucatori care se tin de lucru !!!
daca tu numesti asta un razboi egal, sau un razboi cu un trib esti cel mai tare player !!

uiti cand erati pe minus cu BB ? si nbz si OUT avansa ca voi facuserati nu stiu ce fuziune si nu va mai saturati de interne :D ?? dar shhhtt..astea nu le stie nimeni !

si a cui e vina ca numai 4-5 se tin de joc inobilati frate si tineti-va care aveti timp ,si app de ce mai ** de nbz daca esti pe langa trib
??:rolleyes: e clar ca va intelege-ti ** cei 4-5 desi cred ca sunt peste 10 care joaca:D
 

DeletedUser33745

pai si aia 4-5 care au timp, ti se pare ca nu joaca ? sau ce?

doar nu vrei ca aia 4-5 sa se bata cu DMC-ul?..unde sunt 70 conturi si cel putin 50% active !! (zic eu)

da, sunt peste 10 care joaca...eu cred ca e mai mult posibil pana in 10, dar aia joaca doar o ora la 3-4 zile sa nu intre pe rosu :)

eu sunt pe langa trib ca ma simt mai bine asa, dar mereu voi fi pt NBZ !!!

si nu e de inteles aici, e ca fricosii au dat delete, iar ceilalti care nu intra....nu au timp de joc, dar nici nu vor sa renunte !
 

DeletedUser28540

pai si aia 4-5 care au timp, ti se pare ca nu joaca ? sau ce?

doar nu vrei ca aia 4-5 sa se bata cu DMC-ul?..unde sunt 70 conturi si cel putin 50% active !! (zic eu)

da, sunt peste 10 care joaca...eu cred ca e mai mult posibil pana in 10, dar aia joaca doar o ora la 3-4 zile sa nu intre pe rosu :)

eu sunt pe langa trib ca ma simt mai bine asa, dar mereu voi fi pt NBZ !!!

si nu e de inteles aici, e ca fricosii au dat delete, iar ceilalti care nu intra....nu au timp de joc, dar nici nu vor sa renunte !

mie mi se pare ca esti mai mult pt premium si incerci sa nu creezi suspiciuni ca la final sa te rogi sa te primeasca in dmc sa ei si tu rasplata,si la urma urmei a cui a fost vina de sa ajuns sa fiti numai 5-6 a fost o perioada lunga de pace in care se putea inobila la greu ,greseala voastra,
 

DeletedUser33745

nu o mai da cu greseala voastra daca nu stii ce vorbesti !!

Si observ ca tie iti place sa vorbesti doar sa mai faci un post !

Eu nu stau pt premium pe lumea asta ci de drag, cand nu oi mai avea timp o sa dau delete

si in DMC nu o sa intru niciodata :) si asta poate confirma si colegii mei cand au vrut ei sa vorbeasca cu chivu sa intre nu stiu cine si cum in DMC !!!
 

DeletedUser42242

:))ma faci sa rad...cand s-a cerut intrarea unora dintre voi in dmc erai si tu pe lista...si da,nu vei intra niciodata in dmc asta nu din cauza k nu vrei tu ci pentru simplu fapt ca ati fost refuzati cu totii.pe minus cu bb-uiti cumva care era situatia atunci??eram pe minus intr-adevar cu vreo 30 de sate...dar asta pentru cat timp???pana am eliminat complet try-ul(cred ca acolo a fost singurul razboi in care ati ajutat intr-adevar dmc-ul)
 

DeletedUser33745

pe lista eram, dar nu stiam nimic de acea lista (ma bucur ca te fac sa razi) ! chair daca nu eram refuzat, tot nu intram..du-te si prinde muste si nu mai vorbi in plus ceea ce nu sti !

cand s-a certat baby cu chivu si a fost dat afara sau a iesit din ADN (nu imi amintesc exact) am iesit imediat..ca nu-mi plac lingaii :)

erati pe minus cu vreo 30 de sate ? =)) sau numai tu poate :D

in fine..lasa nu ma intereseaza parerea ta !!! eu am zis ce am avut de spus !!
 

DeletedUser42242

mai tyli...tu ** fara sa stii macar despre ce anume...ati dat 4 jucatori acu cateva saptamani in jur de 500 de fuluri sa imi luati 2 sate...hai sa fim realisti...chiar de atat e nevoie pt 2 sate?:))reveniti-va putin la realitate...sincer,nu mi-am batut capul prea mult cu voi dintr-un simplu motiv...e prea usor!!!!
 

DeletedUser33745

ati dat??

vorbesti de altii si ne pui in aceasi oala?..."au dat"! Daca sunt niste copii care nici sa recruteze nu stiu...de ce ne pui la un loc?

noi nu am avut nici un organizat vreodata :) si mai ales eu personal !

eu te pun la un loc cu ronydiliul care da atacuri numai pe bonus de noapte? si vorba aia e pe locul 3 in lumea 13 =))

si nu pot sa zic ca eu joc...pur si simplu cand ma plictisesc mai iau cate un barbar...numai am nici o atractie ca nu am de ce si pentru ce sa joc !!
 

DeletedUser42242

:)) in cazul asta nu stii sa recrutezi sa inteleg?:)))acum 2 saptamani si mi-ati luat 2 sate in k 52 parca erau
 

DeletedUser33745

aaa...uite marele jucator valentina =)))

si ce te face sa crezi ca jucatorii aia s-au vorbit intre ei ?

mai rau erau daca nu ti le luau :)

eu am avut 9 agresori care m-au atacat continuu aproape 2 saptamani :)

tu te plangi de 4, care defapt erau 2 :))
 

DeletedUser42242

nu sunt mare jucator insa in orice caz mai bun k cei care ati ramas in nbz
 

DeletedUser33745

:) ca aia care au ramas in nbz sub 5 milioane pct DA, dar in rest.... nu te mai subestima !

esti bun cand iti stau altii sitter si te sprijina...toata lumea e buna asa !

nu ai nici un rezultat bun :) esti sub mine ca si agresor, adica pe locul 27..in conditiile in care eu nu prea am atacat si intru pe joc numai de umplutura

cu ce c.....t esti tu mai bun? un jucator bun e bonyyy, baby norocel, nikvio ( nbz ).. din dmc ...cavalerul DAC, chivu, angel (astia sunt ca o paranteza ca vorbeam de nbz) nu tu :) tu esti prastie :)) ca si altii tari in gura de la voi, dar sprijinit de trib si cu sitter lasat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33745

bine ca esti tu in tema :))

in nikvio si angel nu am mare incredere ..dar despre bonyyy pot spune cu mandrie ca este un jucator bun :)

insa tu un alt zmeu, stii pe toata lumea !!
 
Sus