Razboiul final : ~DMC~ Vs =nBz=

DeletedUser

Atata josnicie nu a atins nici cel mai slab trib impotriva caruia am jucat pe harta...:)))

- conturi pe toata harta cu mesaje de "cumpar"
- intemeietorul face oferta de 200E
- etc

Sunteti undeva sub nivelul marii...trib asha slab nu am vazut si asemenea caractere au iesit acum si mai mult la suprafata si se vede clar ca nu va meritati locul pe harta.

La consignatie cu voi.
 

DeletedUser

Vorbea chivulet .. marele jucator =))
Astia din dmc .. mai puteti cu "ceausescu" vostru ?
 

DeletedUser28165

si totusi , nu s-a revoltat nimeni impotriva "Ceausescului" nostru ;).

In nbz , adina da mesaje la 2 dimineata de genu : "jucam sau dam delete?"=)
 

DeletedUser

Nu tylicaru-le ... are dreptate :)) te asigur ca nici unu din noi n`a citit tot romanu` tau.. doar un rand aici, unu la final :))

Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: =nBz=

Timeframe: 14/03/2012 02:24:30la28/03/2012 20:00:00

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,990
Tabăra 2: 931
Diferență: 2,059

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,025
Tabăra 2: 743
Diferență: 1,282

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 31,383,344
Tabăra 2: 9,356,767
Diferență: 22,026,577

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,665,379
Tabăra 2: 7,671,743
Diferență: 13,993,636

chart


ultimele 2 saptamani...


deci clar =nbz= ii cel mai slab trib dupa lumea 13 :)) voi ati pierdut mai multe sate ca [OUT] pe care chiar voi =nbz= l-ati crezut slab:) insa acum se vede clar:)) :D:D Bravo =nbz= tot asa si in 2 saptamanii o sa disparetii de tot dupa harta:D
 

DeletedUser25686

ok..vad ca s-a ajuns si aici....hai sa clarificam un pic povestea pentru toti:

Cand v-am oferit posibilitatea sa invitati jucatori (kiss a), voi ati crezut ca noi suntem slabi si ati continuat fara acordul nostru si chiar impotriva vointei noastre cu kristie si petty.
iti aduc aminte din nou faptul ca jucatorul kristie a fost initial invitat in DMC(incalrea acordului) si ne-a dat mesaj cerand invitatie la noi...legat de petty, era contul nostru cum si Cool Lord ziceai ca a fost contul vostru.
EDIT: despre Kiss a cred ca se stie povestea...a vrut invitatie....ti s-a dat mesaj si ai aprobat. deci nu are rost sa te iei de el pentru ca si-a facut treaba contra OUT-ului.

Cand ati inceput atacurile (lupul alb - decembrie 2011 - 500 atacuri inclusiv pe intemeietori si conducerea DMC), v-am cerut si am avut rabdare mult si bine sa va faceti singuri curatenie in trib si sa luati masurile cuvenite, dar....suntem in martie si .....

lupul alb a atacat dupa ce 206CC a iesit din DMC si i-a luat sate lupului si apoi tu ai reprimit-o in trib. Ceea ce inseamna ca ce a facut a facut cu aprobarea ta, si nu tacita.
deci cum nici tu nu ai dat-o afara pe 206, nici noi nu l-am dat pe lupul.


Cand v-am spus sa nu luati sate in mijlocul tribului DMC, pentru ca iscati discutii si suspiciuni, nu ati facut decat sa continuati sa faceti acest lucru deoarece totul a fost premeditat......

harta este libera. voi aveti sate in mijlocul nostru de foarte mult timp.

Cand v-am oferit posibilitatea sa inchidem harta impreuna in tribul ADN , voi ati fugit repede agatandu-va de un pretext pueril si care s-a dovedit ulterior, inclusiv voua, ca a fost doar o disputa intre doi barbati!

a) faceai acelasi lucru si stii bine asta;
b) disputa intre 2barbati dintre care un conducator care il da pe celalat afara, deci din start tribul nu era comun.

Cand un jucator de-al meu(mirc) a dat cateva atacuri la voi(mult mai putine decat am primit doar eu personal de la lupul alb in decembrie), ati organizat o CAMPANIE pe el si i-ati luat de 10 ori mai multe sate.

acel jucator a luate sate in K44 de la razvanjmk cu mult inainte de a i se lua lui ceva. daca nu ma insel i s-a cerut sa returneze satele, a refuzat si a fost scos din zona.(dupa fapta si rasplata)

Cei din NBZ erau pregatiti de acest razboi de ceva vreme. Am dreptate sau ma insel? Sincer.

gadjo nu eram pregatit de multi, la noi se tot suspecta ca voi va pregatiti....
din ce imi dau seama Lupul si 206cc au dorit acest razboi.
prin actele mentionate mai sus.


nu spun ca nu s-a gresit si din partea noastra...dar chivule, macar ai putea sa iti recunosti greselile cand le faci. eu mereu te-am crezut un om cinstit...dar prezinti o varianta mult prea buna pentru tine in momentul de fata.
ori spui toata povestea, ori nu o mai zici...

sau sa iti aduc aminte de promisiunea facuta lui akarafeo? ca dupa ce se alege prafu de BB te lasi si ii dai contul?


si o ultima intrebare la care inca nu reusesc sa imi raspund....daca si la voi au venit jucatori din BB...asta va face mai buni decat OUT? sau sunteti la fel: recrutati jucatori care jigneau tribul in care sunt acum :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Oricum Chivuletu e o rusine pt aceasta lume !!! .. chivulete oricum nu apuci sfarsituu lumii ..
 

DeletedUser

Eu nu inteleg de ce nu faceti un mega-atac organizat pe Chivulet :rolleyes: :D

intrebarea este urmatoarea
Cu cine?:D:))
legat de kiss a ala nu e jucator tot ce a luat a fost numai si numai interne:))...
tylicare cam pierzi sate la ~dmc~ oricum lumea asta e dusa pentru voi... ~DMC~ domina total:)
Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: =nBz=

Timeframe: 13/03/2012 00:00:00la31/03/2012 20:41:14

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,403
Tabăra 2: 912
Diferență: 1,491

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,603,616
Tabăra 2: 9,331,164
Diferență: 16,272,452

chart


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35829

Parte 1:
Triburi: ~DMC~
Parte 2:
Triburi: =nBz=

Timeframe: 28/03/2012 00:00:00la31/03/2012 20:30:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 351
Tabăra 2: 125
Diferență: 226

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,608,515
Tabăra 2: 1,202,757
Diferență: 2,405,758

chart
 

DeletedUser35829

Oricum Chivuletu e o rusine pt aceasta lume !!! .. chivulete oricum nu apuci sfarsituu lumii ..

s`ar putea sa nu mai prindem nici unu... vine "sfarsituu lumii" :)) e 2012 !! :)) rudele tale au intemeiat calendarul maias de stii, sau cum?
 

DeletedUser

@ kennyanu - Pana la declansarea razboiului,cheia solutionarii problemelor create a fost la voi,dar se pare ca nu ati sesizat acest aspect,si o sa enumar cateva aspecte (vorbesc in cunsotiinta de cauza,nu avioane):
- cand sa creat tribul ADN,sa ales un singur intemeitor tocmai ca sa nu se nasca o gramada de conflicte,cand unul a avut o divergenta cu intemeitorul,trebuia sa-l lasati pe acesta sa-si rezolve problema civilizat,dar o parte dintre voi,in spirit de solidaritate de colegul vostru,va-ti luat talpasita,si s-au creeat bisericutele,si nu tinut fuziunea,.......si in continuare,ma repete.....calea dialogului era deschisa,dar nimeni din conducerea vostra nu a deschis acest dialog,deoarece orgoliile sunt prea mari!
-Si in aceste conditii,chiar daca nu sa deschis dialogul,o marte parte din membrii cu un cuvant de spus in tribul DMC,nu vroiau razboi,dar tot voi prin actiunile voastre ati reusit sa-i determinati sa aleaga razboiul....si aici ma refer la organizatul pe mirc,si nu fac abstractie ca el a luat sate de la unul de la voi,puteau ei 2 sa se dueleze linistiti pe cateva sate amarate,dar voi ati facut un mare organizat pe el,.....si atunci noi ce vroiati sa facem,sa ne uitam cu voi il rupeti pe unul de la noi,si sa nu facem nimic?!!!....asta nu cred,iar bonboana de pe coliva a fost ca insusi intemeitorii de la voi au atacat si au inobilat,fara macar sa aiba sange in vene sa declare razboi,atat eu si chivu,desi incepuse sa se organize atacuri pe voi,nu am atacat pana nu am delarat razboi,fiindca asa mi se pare moral si etic!
Acestea fiind spuse,urez un razboi placut ambelor tabere,si sa lasam trecutul in pace,sa ne concetram pe prezent,deoarece acesta conteaza mai mult! Sa castige cei mai buni!:)

Si acum sa revenim la prezent....cei de la voi care tot incearca sa cumpere conturi de la noi,am o intrebare pt eu ei.......chiar daca cumpara 1-2-3 conturi,cine va va juca pe ele,in conditiile in care jumatate din conturile din =nBz= sunt parasite si sunt pe sitter,....si inca un advertisment.....incercand sa recrutati jucatori de pe alte lumi ca sa puneti pe conturi,riscati sa recrutati tot apropiati ~DMC~ si sa va treziti in belele mai mari ca acum.......si nu in ultimul rand,oricat de multe tertipuri ati incerca,cumparari de conturi,aducere de jucatori de pe alte lumi,va ma trebuie ceva.......sa invatati sa jucati,rar mi-a fost dat sa vad jucatori de 20-30-40 mil,care nu stiu nimic din acest joc(atac,aparare,split,dodge,nobilii la sec,etc...nimic....praf),cum am vazut la voi in trib,sunteti unul din cele mai slabe triburi care le-am vazut,[OUT] era 2 clase peste voi ( si nu clase de tren),doar conjunctura diplomatica va facut sa rezistati pana acum,.....in rest sa auzim numai de bine!

O dimineata placuta tuturor!
 

DeletedUser

tu chiar crezi ca lumea mai are chef de acest joc ? va laudati atata intre voi :-J .. daca va lauda altcineva !!
 

DeletedUser

laval,am incercat sa-ti ignor toate postarile,dar vad ca,tu,daca pe harta ai fost un zero,si ai ramas cu frustrari si sechele,incerci sa te faci afirmat pe extern ( te cunosc de cand erai in Die!) Fi amabil si lasa-ne pe noi sa ne laudam singuri,ca oricum pe tine nu sa gasit nimeni sa te elogieze,deoarece nu auzit nimeni,nimic notabil despre tine,decat ca ai fi un mare papagal! Incerca sa-ti muti povestile pe alta lume,unde poate nu te cunoaste nimeni,si poate te va baga cineva in seama si pe tine!:rolleyes:
 

DeletedUser

si daca ai marea surpriza si inca sunt pe harta ?
mai bine zis nu am plecat niciodata :))
 

DeletedUser29175

ok..vad ca s-a ajuns si aici....hai sa clarificam un pic povestea pentru toti:

...daca si la voi au venit jucatori din BB...asta va face mai buni decat OUT? sau sunteti la fel: recrutati jucatori care jigneau tribul in care sunt acum :)

... si iara incepem cu cat de nenorociti erau aia din [OUT] :rolleyes:

Eta Carinae a spus:
...sa invatati sa jucati,rar mi-a fost dat sa vad jucatori de 20-30-40 mil,care nu stiu nimic din acest joc(atac,aparare,split,dodge,nobilii la sec,etc...nimic....praf),cum am vazut la voi in trib,sunteti unul din cele mai slabe triburi care le-am vazut,[OUT] era 2 clase peste voi ( si nu clase de tren),doar conjunctura diplomatica va facut sa rezistati pana acum,.....in rest sa auzim numai de bine!

O dimineata placuta tuturor!

multumim, primul cuvant bland spus si despre [OUT]

indiferent cum, repet urarea, "bafta ambelor tabere".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35829

Nuria, dar degeaba zici bafta ambelor tabere... ca ei ar putea sa aiba pe oricine pe conturi in momentul de fata, ca oricum, razboiul l`am castigat noi de cand a inceput...
 
Sus