Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Buna seara !

Acum 1 minut si 26 de secunde am declarat razboi familii de triburi INQ :)

Eu le dau cam 4 luni MAXIM :)
 

DeletedUser

ar fi fost mai bine ca tema sa se numeasca DEO + WOC vs ~INQ~ . nu vad rostul celor doua teme separat... iar "razboiul final" nu e in niciun caz ;) tare imi e teama ca multi dintre cei aflati in nord-vest se vor plictisi rau de tot si vor dori razboi cu DEO :rolleyes:
 

DeletedUser2821

Tare imi e teama ca puteti voi sa va invartiti si in cap si tot o luati...
 

DeletedUser15222

mai mai mai .. cum .. va mai ard pe unii talpile ..

Woc-ule ai facut o mare greseala ... nu vreau sa intru in polemici cu voi .. dar .. ati pierdut o mare sansa de a incheia lumea in picioare si nu in genunchi .. faptul ca sunteti "mari" nu spune absolut nimic .. cine ma cunoaste .. stie ce spun ...

p.s. daca aveti ceva de comentat ma gasiti pe joc pe sir-liviu aici nu o sa va raspund
 

DeletedUser30525

uite ca s-a ajuns si aici
era inevitabil dupa parerea mea
michelle2007 as fi foarte bucuros sa ti se indeplineasca dorinta in 4 luni
dar nu cred ca se va intampla asa repede
pana la urma va fi cum zici tu dar va dura mai mult
in schimb primele 4 luni vor fi extrem de importante si aici se va vedea capacitatea conducerilor triburilor care sunt in conflict de a gestiona un razboi care va duce in final la castigarea lumii


ps: ar trebui deocamdata adaugat si deo in titlul temei si mutata cealalta la arhiva ca sa nu avem de scris in 2 parti :D (spun deocamdata pentru ca mie o fuziune woc-deo mi se pare urmatorul pas in desfasurarea lumii 23, fuziune care ar avea loc mai mult onorific avand in vedere ca cele doua triburi se inteleg ca si aliati de minune si orice incercare de a-i dezbina a esuat lamentabil; meritati felicitari pentru asta si pentru ca ati aratat ca o alianta poate dura in orice conditii daca exista respect)

cu respect
 

DeletedUser

salut , era doar o chestiune de timp sa se intample asta .. DEO + WOC contra INQ

bafta ambelor triburi

p.s. nu va mai "impunge-ti" , nu are nici un rost ..
in legatura cu durata razboiului : poate sa dureze 3 luni ,4 luni , 1 an .... asta depinde doar de conducerea ambelor triburi :>

SUCCES
 

DeletedUser24948

Parte 1:
Triburi: WoM., WoC, WoG, WoM
Parte 2:
Triburi: .INQ., =INQ=, ~INQ~, -INQ-, RPT, RPT., RPT,

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 264
Tabăra 2: 295
Diferență: 31

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 7
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,463,846
Tabăra 2: 2,358,472
Diferență: 105,374

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 153,967
Tabăra 2: 69,566
Diferență: 84,401

chart
 

DeletedUser26167

pacat ca nu ti-ai dat seama pana acum ca nici DEO si nici WOC nu au nevoie de noroc.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Se doreste o schimbare a numelui topicului? Este un razboi separat, sau sunt ambele triburi implicate in acest razboi ca aliate?
 

DeletedUser26167

airborne, nici tu nu crezi ce spui, ...iar la capitolul minuni se vede ca voi le asteptati...mai ales ca incercati sa fuzionati mai nou si cu TRAGE:).

Bafta.
 

DeletedUser

Se doreste o schimbare a numelui topicului? Este un razboi separat, sau sunt ambele triburi implicate in acest razboi ca aliate?

da se doreste schimbarea
deo si woc sunt aliate de mult timp:)
si nu are rost sa se scrie la 2 teme ce au acelasi razboi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus