Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16966

Lasa ca recupereaza ei ca au razboi cu cei pe care i-au dat afara :))))))))))
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,924
Tabăra 2: 1,070
Diferență: 5,854

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66,786,637
Tabăra 2: 10,538,833
Diferență: 56,247,804

chart




Deo vs ~inq~
Parte 1:
Triburi: DEO
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,860
Tabăra 2: 1,223
Diferență: 1,637

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28,515,378
Tabăra 2: 11,849,885
Diferență: 16,665,493

chart




Deo woc vs ~inq~
Parte 1:
Triburi: DEO, WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,784
Tabăra 2: 2,293
Diferență: 7,491

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95,302,015
Tabăra 2: 22,388,718
Diferență: 72,913,297

chart
 

DeletedUser28194

tiany a spus:
Felicitari tuturor!
Sa o tineti tot asa!



Multumesc pentru participare atat colegilor din Woc+Wog cat si celor din DEO!


Perioada 13/07/2012 00:00:00 la 18/08/2012 14:14:43 reprezinta data mutarii a 6 jucatori Woc pe aceasta granita si inceperea atacurilor.

Granita Woc (k65-75) vs ~INQ~, .INQ., TraGe


Parte 1:
Jucători: tiany, auluu, Cleop@tr@, OldSergi0, cri19, PeJo307, fcrisu
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: 13/07/2012 00:00:00la18/08/2012 14:14:43

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 933
Tabăra 2: 53
Diferență: 880

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,499,065
Tabăra 2: 531,770
Diferență: 8,967,295

chart




Granita Deo (k65-75) vs ~INQ~, .INQ., TraGe


Parte 1:
Jucători: maram, Sysylik, vetely, tudorica01, Ahillis, Riddick Fury, Cupipulpitza
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: 13/07/2012 00:00:00la18/08/2012 14:14:43

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 230
Tabăra 2: 18
Diferență: 212

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,333,683
Tabăra 2: 173,897
Diferență: 2,159,786

chart



Woc + Deo vs ~INQ~, .INQ., TraGe

Parte 1:
Jucători: maram, Sysylik, vetely, tudorica01, Ahillis, Riddick Fury, Cupipulpitza, tiany, Cleop@tr@, auluu, fcrisu, OldSergi0, cri19, PeJo307
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, .INQ., TraGe

Timeframe: 13/07/2012 00:00:00la18/08/2012 14:14:43

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,163
Tabăra 2: 71
Diferență: 1,092

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,832,748
Tabăra 2: 705,667
Diferență: 11,127,081

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16966

Ne cerem scuze http://www.twstats.com pentru neplacerile cauzate. Se pare ca din cauza satelor innobilate azi de la cei din INQ au aparut mici probleme:
Statistici Triburile: Lumea 23

Eroare: Datele TW Stats nu sunt disponibile momentan pentru această lume datorită unui defect la baze de date. Ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată.

» Înapoi


2012-08-24 00:07:08 EEST
 

DeletedUser28194

opa...DEO a fuzionat cu WOC....o statistica ceva?

Lipseste academia RPT...


Parte 1:
Triburi: WoC, WoG, WoM, WoM., DEO, DEO 1
Parte 2:
Triburi: ~INQ~, =INQ=, .INQ., -INQ-, RPT, TraGe

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 140,763
Tabăra 2: 103,922
Diferență: 36,841

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15,536
Tabăra 2: 3,193
Diferență: 12,343

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,249,978,305
Tabăra 2: 852,589,880
Diferență: 397,388,425

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152,492,150
Tabăra 2: 31,175,279
Diferență: 121,316,871

chart




faceti fuziune si cu INQ si inchideti lumea :))

Cu cine ?
Mai sunt 2 triburi INQ cu un total de 122 membrii din care maxim 5 ar avea sanse sa ajunga alaturi de Woc! tinand cont de comportamentul fiecaruia in acest razboi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40664

bogdan

Vazand discutia dintre actualul/fost coleg al vostru cu un membru al conducerii woc este mai mult decat edificator. M-am gandit sa postez si aici parerea proprie si personala la alta circulara a 'tovarasului' hurhui.

MonteCount astăzi la ora 11:12
Colegul a punctat foarte bine referitor la cei care au un cuvant de spus dar nu este vorba numai de asta. 'Tovarasul' [player]hurhui[/player] prefera aceste circulare, la profilul meu veti descoperi alta 'capodopera' de a lui si raspunsul unui coleg la ea transmisa in trib, pur si simplu pe mine m-a lasat fara cuvinte, este un raspuns complet al unui om cerebral.

Acum referitor la cei din woc, da au jucatori buni, nu neaga nimeni asta, mai multe sate si tot asa dar...si aici este un mare dar, de-a lungul istoriei tribul woc a fost construit si obisnuit ca cei carora le sunt adversari sa cedeze foarte usor, de aici aroganta, aerele de superioritate si conducerea dictatoriala pe care o au. Au fost obisnuiti sa innobileze jucatori mai mici fara aparare fara sa tina cont de ce aport au adus tribului, au jucat cu conturi nu au jucat cu oameni, au jucat cu satele si si-au schimbat diplomatia dupa numele tribului 'wind'=vant, 'change'=schimbare, rezulta ca si-au schimbat-o dupa cum a batut vantul. In relatiile la nivel de conducere cu alte triburi si-au respectat diplomatia si au avut aliante peste aliante pana la punctul cand le-a permis sa rupa acele aliante fara nici un motiv anume. Exemplu de aliati, Nwo, vsall, mason, Nem. au fost aliati cu toate aceste triburi si apoi le-au declarat razboi fara ezitare cand le permitea avantajul tactic si aveau sacii in caruta asezati.

Rezulta de aici o conducere care nu isi respecta relatiile diplomatice, o conducere fara coloana vertebrala la care sa fiti atenti daca veti mai juca pe alte lumi si le veti mai intalni membri.

Este un joc intr-adevar, dar in acest joc se reflecta cel bine caracterul unora deopotriva cu ce este bun si cu mizeriile existente. Multi vor uita de unde au plecat ce prieteni au avut pe joc si se vor gandi numai la contul lor si cum sa-l ingrase, dar cum unii dintre voi stiti in viata nu este chiar asa, te arde cand ti-e lumea mai draga si tu te crezi buricul pamantului, nu te intereseaza de altii si nu stii sa vorbesti si ii dispretuiesti pe cei mai mici ca tine si pe care ii crezi 'inferiori'.

Referitor la mesajul colegului [player]raduturcu2410[/player] fiecare are dreptul la opinie, dar observati un lucru, a fost scos din context doar aceasta parte, tocmai pentru ca ii convenea de minune propagandei pe care o face woc. Despre coleg pot spune ca este un sitter excelent, activ, stie sa vorbeasca si o persoana placuta cu care poti comunica si deschisa.

Ajutati-va colegii, dezvoltati-va, pierdeti sate, recuperati, luati altele si tot asa.

va doresc o zi frumoasa si bine v-am gasit impreuna cu colegii noi care au venit cu mine, am uitat de aceste formalitati:)



Iar referitor la acuzele lui forbidden angel ca un alt jucator ia numai interne este dea dreptul hilara:)))) nu te simti?

Text original Montecount

Ma gandeam sa nu mai postez pe extern, dar am zis ca asa ceva merita impartasit. Doamnelor si domnilor, conducerea woc va 'trieaza' ca pe animale si repet joaca cu conturile nu cu oamenii, lasati gargara ca inq face, inq drege. Vreti sa faceti 'fuziune' cu triburi de pe harta si se vede clar definitia fuziunii la voi. Cand o sa faceti 'fuziune' cu deo pe ei cum ii triati???!!!) sau sperati ca intre timp se mai imputineaza sau au prioritate aia cu punctaj mai mare sau au loc la voi numai membri din conducere?? Si inca ceva, sa urmareasca si cei din trage daca au cap acest mesaj...isi inchipuie ca se pot 'ascunde' in spatele aliantei cu deo. Halal caracter ai, daca taceai filosof ramaneai.

George....Cred ca, daca vei rasfoi putin istoria INQ de pe L23, vei observa poate ca la capitolul fuziuni, INQ au cel mai mare procentaj de pe harta, asa ca definitia fuziunii e in alta parte si nu in WOC. Fiecare trib are inactivi sau jucatori care stau pe harta degeaba, dar daca crezi ca vei face treaba cu asa numitele conturi moarte..te inseli. Varianta cea mai buna este innobilarea iar asta facem si noi, de fapt asta era si ideea unui coleg din conducerea tribului tau, sa isi innobileze inactivii, dar vad ca esti de alta parere. Cat despre fuziunea cu DEO sau trierea jucatorilor...cred ca mergi deja prea departe cu presupusul...voi nici pana acum nu reusiti sa intelegeti ca WOC si DEO merg pana la capat?...Vad tot felul de aluzii si mesaje care mai de care sa faca un pic de zanzanie, dar mi se par patetice si fara rost.

...

Salutare prieteni si dusmani virtuali. ceva de amintit, succes pe alte lumi georgeta, bogdan9, cupipulpitza, riddick fury si altii. ati terminat in picioare.
 

DeletedUser2821

Asta ce e ? =)) Uite ca tocmai m-am hotarat ca tu sa nu mai termini pe lumea asta :) Ce parere ai de asta?

Georgeta nu mai joaca de MULTE luni bune :)) La Bogdan a fost alegerea lui si eu si tiany i-am spus ca poate sa vina la noi si il primim cu cea mai mare placere, la fel si cupipulpitza, dar nu au vrut din anumite motive ( personale! ). Din punctul meu de vedere, nu au pierdut ci doar au renuntat.
 

DeletedUser28194

Lucrurile au decurs in mod normal si conform planurilor, insa Monte, nici o felicitare nu am primit de la tine pentru trierea din ultimele zile :( (stii tu la ce ma refer)


Oricum vreau sa va multumesc pentru minunatele discutii interne, ne distrati enorm si v-as ruga daca se poate mai multa activitate pe forumul intern, sunt zile in care murim de plictiseala fara discutiile voastre foarte amuzante :p

~INQ~ - Aenayn astăzi la ora 15:17
Tribul Nihil sine Deo (dizolvat) a fost învins.
Se pare k vom juca oficial finala pentru lumea asta. Este meritul fiecaruia dintre voi ca ati rezistat pana acuma. Plecam cu sansa a doua e adevarat, dar stiti cum se spune.. lumea e rotunda:)

~INQ~ - ROSSI46 astăzi la ora 15:22
Cel mai frumos post de la inceperea razboiului din ianuarie:). Like!


TraGe - olidini astăzi la ora 18:12
ei oricum nu mai erau de mult un trib de sine statator erau vasalii lui woc ,daca woc spunea sariti ,ei intrebau ,cat de sus ?


~INQ~ - bubu smekeru80 astăzi la ora 20:25
ei si ce?:):)
like pentru Aenayn


~INQ~ - Aenayn astăzi la ora 21:28
treaba nu cred ca a fost asa formala pe cat pare, va spun eu sigur ca erau oameni in deo care vroiau sa incheie lumea pe locul unu, deo nu woc, cupipulpita care a dat stergere e doar unul dintre ei mai sunt si altii, bogdan care de asemenea cred k a sters contul si altii
deci hai sa privim lucrul asta ca pe o victorie, una mica este adevarat(desi deo a insemnat ceva pe lumea asta la un moment dat) dar oare ce ar fi viatza asta fara micile noastre victorii care te fac sa zambesti dupa ce ai luat 10 bobarnace? ar fi k ca supa fara condimente pe care o reincalzesti la nesfarsit... iar eu refuz sa mananc aceeasi supa pe fiecare zi
ASTAZI VOI MANACA O MARE SAVARINA SI VREAU SA O IMAPART CU VOI!
POFTA MARE!!!

Aenayn daca nu te superi, salivam si noi la savarina ta, asteptam sa o imparti si cu noi :D
 

DeletedUser16966

Sunt curios daca nu vrea si un ecler langa "MAREA SAVARINA" :))))))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus