Razboiul final F.WoC+ F. DEO vs. F.~INQ~ + RPT

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu nu am ce sa spun , m-am distrat copios cu Eclerul si savarina lui Hurhui....
Doamna de fier va transmite si ea numai de bine!(stiti voi cine e!)
Mesaj ptr jucatorii din INQ: sa lase resursele intacte ca venim peste satele lor:)
 

DeletedUser16966

Se pare ca eclerul le-a stat in gat :)))

oct 02, 2012 23:15:13
Războiul dintre Inquisitors (dizolvat) şi Wind of Change s-a încheiat.

oct 02, 2012 23:51:54
Războiul dintre .INQUIZITORS. (dizolvat) şi Wind of Change s-a încheiat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16966

Recunoasteti personajul? Istoria s-a repetat si pe granita de est :))))

ROSSI46 (şters)mai 27,2012 21:50
chiar am crezut ca ai ceva de spus dar se pare ca m-am inselat

hurhui mai 27,2012 21:52
trebuia? eu abia astept sa te vad iar facand spume ca sapunul si sa dai stergere :)))))

ROSSI46 (şters) mai 27,2012 22:06
nici o sansa

hurhui mai 27,2012 22:06
asa ai zis si prima data...

ROSSI46 (şters) mai 27,2012 22:08
fapte nu vorbe

Poate primeste cadou un nou cont :))))
 

DeletedUser32874

contra cui?
satelor de barbari care tot apar in locul fostilor jucatori inq?
 

DeletedUser28194

Nimeni, nimeni :(

Author a spus:
Anunţ intern
Infintat de Laur 25
UN OM BATRAN :))

Dacă ai întrebări timpite adresează-le lui
Dizzy147 si lui CrenstirriaCorraMae


Dizzy147 --- >Jucătorul este inexistent
Laur 25 --- > nu mai exista nici el


A mai ramas CrenstirriaCorraMae care ne uimeste pe toti cu tactica ei :)))



alci 2 nov 01,2012 22:37
CrenstirriaCorraMae a spus:
Dragii mei dragi de 1000 de ori!!!
6.gif
,doresc sa imi acordati putina atentie:

ORICE TRIB PERFORMANT,INDIFERENT IN CE JOC SAU PE CE LUME,SE RECUNOASTE DUPA FAPTUL CA ISI ATINGE OBIECTIVELE PROPUSE.

De aceea va propun sa nu mai jucam dezlanat,ci sa ne apucam sa ne strangem randurile si sa vedem cu ce scop am hotarat sa ramanem aici,si sa nu renuntam la munca noastra.De cand m-ati investit in functie am asteptat doua saptamani sa vad fiecare cat de amarat este si daca se poate aduna,ei bine rezultatul analizei mele este mai mult decat incurajator,de aceea va propun sa ne distram pe rupte,si anume:
1.Nu mai luptam pentru rang No 1.Ci incercam sa ramanem rang maxim 3.
2.Luam rang No 1 la inamici invinsi la cel mai bun aparator,cu tribul!!!!asta trebuie neaparat,daca vor continua sa ne atace ca prostii nu ne va fi deloc greu:)))))
24.gif

3.Luam la playeri trofeul la inamici invinsi la aparatori cu [player]100Gaby100[/player] pe care continuam sa-l sustinem,si avem pregatit si iepurele nr 2,in caz ca Gaby cade in clasament cumva,desi la cat is de fraieri WoC, si infatuati, slabe sanse sa nu-l mai atace:)))))
4.Luam la playeri trofeul la inamici invisni ofensivi,printr-un coleg aflat intr-o zona mai ferita care nu va avea de facut de acum incolo decat sa sparga intr-una trupe,puse pe vreun barbar:))))
24.gif

5.Luam rang No 1.la playeri punctasi,prin sustinerea unui coleg sa ia cele mai multe sate daca se poate din locuri mai ferite spre margine,ca sa creasca ENORM,sa nu mai poata fii ajuns,slava domnului avem de unde ingrasa pe oricine.


In acest fel,la inchiderea lumii,domnii mari invingatori vor lua doua trofee.in timp ce noi vom avea 4 trofee
24.gif
,si vom pune punct "rusinos"
5.gif
acestei lumi,luandu-le adminilor o gramada de puncte premium.
Daca sunteti de acord cu aceste obiective,va rog sa va exprimati liber ca sa pot sa trec mai departe la organizarea actiunilor care vor conduce la atingerea acestui scop,mai precis la stabilirea planificarii activitatii noastre pe sapatamani,dar va rog,cei care va bagati sa nu mai aud prostia aia cu lumea se inchide daca dam noi stergere de cont:))) Serverele inca genereaza barbari,inca se fac logari noi pe lume,inca sunt o gramada de tribulete marunte,atata timp cat lumea are inca sanse sa incaseze nu se va inchide ca nu ni-s noi buricul pamantului:)))) Dar.....PUTEM DEVENI!!!!!!!!!!!!!!!!!



:p:p:p:p:p
 

DeletedUser

pe langa multe alte glume:)) luptam sa ramanem rang 3=)) de parca mai pot urca :D
sa sti ca la chestia cu trofeele are dreptate:(( ce este al ei este al ei =)) sa sti ca eu te sustin CrenstirriaCorraMae sau nu!! :))

Foarte tare =))=))

mai ai tactici din astea asa...???
 

DeletedUser16966

Au doar trofeul la inamici invinsi ca aparator... Asta daca nu isi da stergere... Ca trib nu mai au niciun trofeu ca si-au dizolvat tribul si au refacut altul.
 

DeletedUser

n-ai calculat tu bine horto, vezi 1x4=4 deci stie ea ce spune:D
noi ramanem cu restu:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus