Razboiul "gigantilor"

Discuție în 'arhiva' creată de fizzo, 28. Iun 2009.

Distribuie această pagină

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
  1. fizzo

fizzo member

Imi iau libertatea sa deschid acest thread deoarece sunt deja vreo 3-4 in care se vorbeste de acelasi razboi .... pe mai multe fronturi dar este acelasi razboi.

Deci se pare ca de o parte avem triburile Wall si Lethal iar de cealalta parte avem familia DECIDE sau triburile: DECIDE, PRAF, SOARTA, MoH si academiile acestora.

Razboiul se poarta pe 2 fronturi: pe granita de N-V intre MoH si Lethal si cativa membrii Wall, si pe granita de S-V intre DECIDE, PRAF, SOARTA si Wall.

Statisticile care or sa apara aici or sa fie strict dupa data de 21.06 (atunci s-a declarat razboiul Lethal - MoH si atunci au inceput atacurile DECIDE asupra Wall) ... deci pana acum avem cam asa:

Side 1:
    Tribes: Lethal Wall
    Players:

Side 2:
    Tribes: MoH MoH-A DECIDE PRAF SOARTA
    Players:

Timeframe: 21/06/2009 00:00:00la28/06/2009 22:31:39

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
    Tabăra 2: 32
    Diferență: 4

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 320,928
    Tabăra 2: 295,084
    Diferență: 25,844

Pana acum un razboi echilibrat ... asta pentru inceput !!!

2. atat wall cat si lethal au pierdut pe parcurs o gramada de jucatori valorosi,nici wall nici lethal nu mai sunt ce au fost din pacate si asta se vede din statistici :)

3. NU voi aparea aici sa sa iau exclusiv apararea F. DECIDE dar ma simt putin "nasol" vazand unele lucruri.

Uitati aici :

Side 1:
    Tribes: MoH DECIDE PRAF SOARTA
    Players:

Side 2:
    Tribes: Wall Lethal
    Players:

Timeframe: 21/06/2009 00:00:00la29/06/2009 00:05:40

Tabăra 1: 29
    Tabăra 2: 1
    Diferență: 28

Tabăra 1: 263,203
    Tabăra 2: 9,004
    Diferență: 254,199

Din cate vedeti, este cam asa...
    Cand arati o astfel de statistica contra triburilor MoH DECIDE PRAF SOARTA(ca cea de dinainte postata de tine) atunci sa vorbesti :)

LE: uite aici :)

Ultima editare de un moderator: 29. Iun 2009
  4. Master Death

Master Death member

Side 1:
    Tribes: MoH MoH-A
    Players:

Side 2:
    Tribes: Wall Lethal
    Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Tabăra 1: 30
    Tabăra 2: 3
    Diferență: 27

Tabăra 1: 277,222
    Tabăra 2: 25,967
    Diferență: 251,255

5. methalelf

methalelf member

*noob* , atata timp cat MoH are academie se pune la statistici . Oricum peste ceva timp vom asista si la desfiintarea academiei MoH ca doar nu o sa arate ei prost in statistici .

Cum a zis si un prieten mai sus atat Wall cat si Lethal nu mai sunt ce au fost odata .

6. AdrianBrutus

AdrianBrutus member

Incep inobilarile interne si jocul isi pierde din farmec...:(

7. Master Death

Master Death member

Am spus deja ca academia MoH se va desfiinta. Nu tinem jucatori doar de dragul de a sta la adapost.
    Vor ramane numai cei care muncesc.

Eu sunt de parere ca toata lumea trebuie sa joace d'aia am si facut atatea recrutari si am iertat atatia. Dar daca nu vor sa joace atunci nu am ce le face.
    Vor ramane doar cei care vor sa joace.

Dupa actiunea de duminica am facut cel putin 30 de concedieri si vor mai urma si altele.

8. fizzzo, tu esti ala din Muppets?
    vezi ca familia DECIDE are in compunere si tribul DERO+.

9. fizzo

fizzo member

imi cer scuze ca nu i-am scris mai sus .... de fapt nu am uitat dar nu mi s-a parut ca ar fi necesar sa ii luam si pe ei in calcul ;)

10. stranutelu

stranutelu member

Ia te rog o bicicleta si incearca sa te invarti in jurul blocului de 3 ori,apoi inca odata si tot asa.
    Daca nu stiai familia decide a inceput mult mai tarziu pe lumea 11,dupa 24-36 de ore dupa ce ati inceput voi sau altii.
    chiar daca am inceput mai tarziu,am cucerit 2 continente sub intdrumarea unor prieteni.
    chiar daca am inceput mai tarziu,suntem in top.
    nu prea inteleg cum vine asta :)).
    fizzo ai coborat de pe bicicleta?
    nu avem granita mare,in fine....pa

@metanelf daca mandria ta si faima fostului Wall??? aiajuns sa pui la statisticici academiile unor triburi si chiar sa te bucuri :)),nu stiu ce sa mai zic :)) succes....(ai grija de tine...nu prea ai habar de acest joc).
    Nu trebuie sa te simti frustrat.

11. Ai niste glume rasuflate in tine, vai mama...

Pentru tine conteaza 24 de ore ? Interesant crezi ca in 24 de ore poti sa faci mare lucru ?

Pai sunteti de 3,4 ori mai multi ca noi, cum naiba sa nu intrati in top ? Mai ales ca cel mai mare dusman al vostru este tot DECIDE F.

Continuarea aceleiasi glume rasuflate deci...

Din cate stiu eu, Wall exista, si o duce si bine pe desupra ...

Pai daca fac parte din Familiile voastre, nu e normal sa le includa in statistici ? Sau tu nu stii ce scrii, sau despre ce vorbesti ?

Claudiu e mult peste tine la capitolul triburile, si cred ca iti poate demonstra asta oricand si la orice ora. Cred ca cel frustrat esti tu...

M-am obosit degeaba sa scriu aici, nu se merita pentru unul ca tine !

12. methalelf

methalelf member

Nu ai mancat azi portia de shaorma stranutelu de vrei atentie pe forum ?:confused:

Da stranutelu ati inceput cu cateva ore dupa noi asta pentru a scapa de centru unde eram noi , lethal si altii . Ati ales sa mergeti la margine langa noobi sa jucati simcity .

Intradevar ati cucerit 2 continente dar nu prin razboaie ci prin recrutari inpreuna cu cele 4 triburi ale fericitei tale familii :rolleyes:

Ca orice trib trecem si noi prin dificultati dar niciodata nu am cedat in ciuda numeroaselor razboaie pe care le ducem . Wall nu mai este ce a fost odata dar tot va ramane cel mai dominant trib de pe l11 . Va vom sta in coasta mult mult timp si cine stie poate veti da DELETE la fel ca pe L5 ( ca sunteti PRO playeri nu de alta ) :eek:

(daca tu crezi ca triburile jucat simcity cum faci tu e PRO atunci te las in pace )

13. stranutelu

stranutelu member

A n d r e Y cu alt cont am rang mai mare ca al tau :)).
    Clar este mai presus metanlef decat mine,eu mai am si viata reala are 1-0,dar totusi daca el sta 24/24 si totul merge prost....ciudat.

metanlef mai ia 2 sate din academii si posteaza pe forum,asta explici tu despre wall.
    Am inceput mai tarziu ca am intampinat ceva probleme pe l5,dar....noi aveam ranguri foarte mari si pe lumea 11,restul deduci tu :)),daca poti.
    Nu conteaza unde incepi,daca le dai in cap la cei mai tari :D.
    In fine....

14. Am zis eu ca sunt jucator bun, chiar ma doare-n cot de rank ...
    Wow la atatia membrii mai aveti si multi account ? Naspa :)
    Cui ai dat in cap ? Lu` ala micu ? ))
    Cu ce triburi v-ati luptat voi ca sa va laudati ?
    In fine, nu se merita sa ma pun in gura cu tine...

15. stranutelu

stranutelu member

Inca o dovada vie ca habar nu ai despre acest joc.
    Vezi nick-ul stranutelu,undeva pe lumea 11 de spui de cont dublu?
    De jucat nu stii sa joci.
    La postat,deviezi de la subiect.
    Inseamna ca stai in fata la pc fara sa ai vreun prieten in viata de zi cu zi.
    Nu are rost sa te contrazici,chiar nu inteleg,de ce te mai joci.
    Nu este treaba mea.

Da.. pierzi prea mult timp sa te gandesti ce replica sa imi dai....

Ultima editare: 5. Iul 2009
  16. Da, ai dreptate, nu stiu sa joc, dar tu esti si mai slab ca mine...
    Deviez de la subiect cum o faci si tu, ambii suntem offtopic...
    Stau in fata pc, dar spre deosebire de tine, am si prieteni, si inca multi...
    Nici eu nu inteleg cum poti sa te lauzi cu Familia ta de triburi care nu au facut nimic extraordinar pe aceasta lume, in afara de innobilarile interne masive, si de razboaiele cu satele de barbari...

Totusi ar trebui sa terminam cu discutia asta in 2, sau daca vrei sa te duci in vreo insula exotica, poti sa vorbesti si singur, ca pe mine unul nu ma deranjeaza :)

17. methalelf

methalelf member

Nu stau 24/24 in fata calculatorului , mai lucrez , mai ies in oras etc etc . Cat despre trib ... poate nu vezi dar am urcat pe 4 ... unde vezi tu ca merge prost ? :confused:

Daca era un razboi 1 vs 1 Wall - tribul decide pe k55 iti zic eu ca de mult va uitati aici doar ca amintire si nimic mai mult .

18. stranutelu

stranutelu member

Sa zicem ca prin intermediul acestui joc am comunicat cu un numar foarte mare de persoane,prin mesaje privat.
    PE messenger am adaugat doar 9 persoane am avut 15-16 dar apoi au luat ignore.
    Ca idee,imi permit sa discut despre voi.

mai lucrez
    mai ies in oras

DENOTA CLAR CA MINTI,CAND SUSTII O IDEE NU TREBUIE SA FI INCERT.
    "etc-etc" asta inseamna ca nici nu ai idee ce face un om normal in viata de zi cu zi.
    E FOARTE CLAR!

Am inteles.
    Esti adeptul la 20 de jocuri online :))

19. Intre timp fusesem pe la magazin, ca doar nu stau lipit de PC...

Nu am jucat niciodata alt joc online, in afara de triburile :)

20. stranutelu

stranutelu member

Te respect :))
    Cat de bine ai punctat acest lucru.

Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.