Razboiul "gigantilor"

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

fizzo;381774 1 pana ne intalnim ... desi nu prea cred lucrul asta !!! [/QUOTE a spus:
dispareti????

am si ochelari :X
eu cred ca tu vorbesti singur pe aici
ti-am spus sa vorbesti exclusiv de triburile :)),dar ma mir cu de nu primesti warn nimic,in fine,nu este treaba mea...se incurajeaza spamerii.
Ti-am explicat ce aveam de explicat,ti s-a si desenat.
Mai mult nu avem cum.


Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni


noapte buna
 

DeletedUser9453

ma bucur ca ma aprobi in ceea ce am spus .. te compatimesc .. sincer ... cat despre faptul ca nu primesc warn ... hmm ... am primit cand am intrecut masura, dar ultimele posturi au fost cu referire la joc, daca am fost prea subtil si tu nu ai reusit sa te prinzi imi cer scuze .. pe viitor o sa fiu mai explicit .. special pentru tine ;)

Si acum sa iti raspund la intrebarea: "o sa dispareti ???" ... nu stiu ce o sa se intample pe viitor cu tribul Wall dar pot garanta ca vor fi tot timpul cel putin 5 persoane care or sa duca numele mai departe, nu spun ca o sa fim cei mai buni, ca o sa cucerim lumea, ca o sa fim no. 1 si nu o sa ma laud cu lucruri care poate o sa le realizam, asa cum fac altii .... iti spun doar ca tribul Wall joaca in prezent, multi pot aproba ca suntem demni de victoriile care le-am avut pana acum si de cele ce vor urma, tribul Wall isi va scrie istoria atata timp cat va exista !!! cat despre disparitie .... sigur vom disparea, nimic nu dureaza la nesfarsit si nici noi nu vom accepta sa jucam la nesfarsit ... probabil daca vom ajunge acolo sus si vom domina lumea vom considera ca ne-am atins scopul pe aceasta lume si poate fiecare o va apuca pe drumul lui, sau poate vom continua pe o alta lume .. din nou in centrul hartii, nu undeva mai la margine ca sa ne batem cu noobii !!!
 

DeletedUser6843

tribul wall "sta" in 5 oameni :((
trist :((

cei 5 vor domina lumea 16,pardon lumea 11.
ceilalti sunt toti in plus si poate o sa invatati si acest joc.


vorbiti despre joc!!! :))
 

DeletedUser9453

tribul wall "sta" in 5 oameni :((
trist :((

cei 5 vor domina lumea 16,pardon lumea 11.
ceilalti sunt toti in plus si poate o sa invatati si acest joc.


vorbiti despre joc!!! :))

imi cer scuze din nou .. se pare ca tu nu reusesti sa intelegi ceva nici spus asa direct .... data viitoare promit sa atasez si un desen special pentru tine :D


"cel putin 5 persoane care or sa duca numele mai departe"

nu am timp acum dar promit ca atasez desenul putin mai tarziu ;)
 

DeletedUser8715

Stranutelu, in primul rand, te sfatuiesc sa citesti o carte, in detrimentul externului. Daca pentru tine
Lethal-ul, fara eddypatrascu in conducere si pe granita, este ca un trunchi fara cap.
este echivalent cu
teddypatrascu
3.tu esti bun si restul membrilor din tribul Lethal nu cunosc jocul
inseamna ca ai mari probleme in a intelege limba romana.

Faptul ca imi modifici numele(teddypatrascu) ar trebui sa ma atace cu ceva? Sincer sa fiu, incepi sa-mi amintesti de Tayfun si replicile lui. N-ar fi penibil ca eu, in loc de stranutelu, sa-ti zic Mucea? Ba da.

Poate ca ai probleme in viata reala, nu ma intereseaza asta. Noi ne jucam aici, nu ne credem Alexandru Macedon, Mihai Viteazu sau Spartacus. Sunt doar niste oameni care se joaca si nimic mai mult.

Referitor la joc, de ce atunci cand era Wall-ul pe primul loc nu scoteai capul pe extern? Ei, la fel ca si noi, nu au luat sate de barbari pe care le-au crescut, nu au innobilat intern. Wall-ul nu cred ca a depasit vreodata 80 de membri, iar Lethal a avut maxim 50-am fost si 15 membri. De unde sa innobilezi intern? Am fost obligati sa luam sate "pe bune". Ti-am explicat mai pe limba ta. Nu am talent la desen, dar pentru tine pot face un efort, in caz ca nici acest limbaj nu ti-e cunoscut.
 

DeletedUser6843

Mucea :D :)).
ma tot luati ca am avut probleme :))

Eu sunt aici sa va demonstrez voua celor care postati pe extern exclusiv pentru unii din wall si tu (capul fara creier-cum spui tu) si inca unul din lethal ca nu aveti habar de acest joc.


wall a avut si 90 si...si culmea sunt si aliati cu voi si vecini.

eu postez pe extern de ceva vreme,dar nu spamez :p.

citeam sa vad cine posteaza si apoi ma interesam ce si cum sa cunosc harta,apoi te-am vazut pe tine(teddypatrascu),pe metanelf si am zis "pistol cu apa".

sincer pe lumea 5 era mai complicat sa dai o replica si culmea aveai si de invatat,cu voi....prea simplu.

sper ca in timp sa apara si membrii cu care am si avem unii din noi ce sa discutam,nu tam-tam-uri ieftine.
Apreciez pe unii colegi de joc(din alte triburi), carora nu le place tigania


de ce suntem obligati sa dam lectii sau replici unor incepatori din wall sau din lethal-culmea majoritatea din conducere,pana si incepatorii si complexatii pot face parte din conducerea unor triburi,cat si tie teddypatrascu care esti tot un paralel.

intr-o zi mie si celorlalti o sa ne multumesti,te invatam triburile


(teddypatrascu) eu nu ma compar cu tine,eu nu m-am jucat decat pe 2 "lumi" tu te-ai jucat pe toate si uite dovada,mai bine 2 si bune decat 100 si degeaba.

cauta-ma in partea aia -------> sau in partea asta <--------------
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mucea :D :)).
ma tot luati ca am avut probleme :))

Eu sunt aici sa va demonstrez voua celor care postati pe extern exclusiv pentru unii din wall si tu (capul fara creier-cum spui tu) si inca unul din lethal ca nu aveti habar de acest joc.


wall a avut si 90 si...si culmea sunt si aliati cu voi si vecini.

eu postez pe extern de ceva vreme,dar nu spamez :p.

citeam sa vad cine posteaza si apoi ma interesam ce si cum sa cunosc harta,apoi te-am vazut pe tine(teddypatrascu),pe metanelf si am zis "pistol cu apa".

sincer pe lumea 5 era mai complicat sa dai o replica si culmea aveai si de invatat,cu voi....prea simplu.

sper ca in timp sa apara si membrii cu care am si avem unii din noi ce sa discutam,nu tam-tam-uri ieftine.
Apreciez pe unii colegi de joc(din alte triburi), carora nu le place tigania


de ce suntem obligati sa dam lectii sau replici unor incepatori din wall sau din lethal-culmea majoritatea din conducere,pana si incepatorii si complexatii pot face parte din conducerea unor triburi,cat si tie teddypatrascu care esti tot un paralel.

intr-o zi mie si celorlalti o sa ne multumesti,te invatam triburile


(teddypatrascu) eu nu ma compar cu tine,eu nu m-am jucat decat pe 2 "lumi" tu te-ai jucat pe toate si uite dovada,mai bine 2 si bune decat 100 si degeaba.

cauta-ma in partea aia -------> sau in partea asta <--------------



ce treaba ai u cu razboiul asta?
 

DeletedUser6843

ce treaba ai u cu razboiul asta?

toti incepatorii pe L11 :))


dupa cum poti observa era vorba de mine si am dat replica.
de obicei nu dau raspunsuri,atunci cand ma intreaba cineva :p

prea usor :p


cauta pe lumea 11(stranutelu) :p.
 

DeletedUser

lasa ca nu caut,joci pe alt cont si comentezi aiurea,u decand comentezi aici te-ai luat de cei din wall si lethal,le comentezi ce declara si cum conduc triburile,ii iei pe uni la misto de parca esti cn stie ce mare barosan,aici e tema cu razboi deci statistici si cateva comentari ca sau luat sate etc.....cand vi u si zici panarame,cel mai ** ar fi sa taci
 

DeletedUser8715

Ma faci sa rad. Poti emite pretentii referitoare la experienta, cu 2 lumi jucate in noobland? Spune-mi un jucator experimentat caruia tu i-ai luat sate si eu ma inclin in fata ta.

Vorbesti de replici? Tu esti cel care deviaza de la subiect, cu replici infantile si fara substanta. Normal, nu te simti in largul tau aici, pentru ca noi, cei din Wall si Lethal venim cu argumente. Stai calm, nu ne inveti nimic, replicile tale doar ne scad IQ-ul.

Ce ai de demonstrat? Cui?
Nu esti niciun zeu al triburilor, esti doar un noob care isi traieste viata pe extern, un noob cu gura mare.
 

DeletedUser

Din cate vad eu aici este doar un razboi al declaratiilor, cu referiri si la viata reala unele dintre ele. Daca aveti de discutat despre un razboi care se desfasoara pe L11 voi lasa acest topic deschis, daca nu il voi inchide iar voi va veti putea continua aceste discutii in privat sau in orice alta parte.
 

DeletedUser9453

ok .. hai sa terminam cu spam-ul si sa avem putin respect pentru cel ce a creat topicul :D

in primul rand va anunt ca s-a mai alaturat cineva in acest razboi, nu stiu daca s-a alaturat familiei decide, dar lupta impotriva wall si lethal si asta conteaza .. noii veniti sunt tribul noobs carora le urez pe aceasta cale succes !!!

acum sa vedem si statistici din momentul inceperii razboiului si pana acum !!!

triburile care apar in statistici fac parte din familia decide, sunt academiile unor triburi din familia decide sau sunt dusmani Wall-Lethal si nu ne intereseaza realtia lor diplomatica cu fam. decide !!!

deci pana acum avem:

Side 1:
Tribes: Wall Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH MoH-A DECIDE PRAF SOARTA noobs noobsA
Players:

Timeframe: 21/06/2009 00:00:00la09/07/2009 10:53:03

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 77
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 832,273
Tabăra 2: 699,328
Diferență: 132,945

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Wall Lethal
Players:

Side 2:
Tribes: MoH DECIDE PRAF SOARTA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,132
Tabăra 2: 10,882
Diferență: 6,750

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 66
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 28,458,776
Tabăra 2: 61,516,816
Diferență: 33,058,040

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 101,533
Tabăra 2: 589,483
Diferență: 487,950

image.php


fara academii si fara noobs impotriva carora aveti un avantaj imens ... se pare ca nu mai sunteti chiar asa pe val...
 

DeletedUser9453

methalelf atata timp cat nu stii exact ce a fost pe L5 mai bine iti ti gura ,la fel si fizzo si eddypatrascu ...are dreptate stranutelu ...ai jucat pe toate lumile si degeaba...cei care sunt acum in fam DECIDE (jucatorii buni) au jucat doar pe l5 si aici pe l11...si au facut mai multe ca tine (ca voi) decat ati facut pe toate lumile la un loc.e irelevanta statistica ,scoateti academiile si sa vedem pe urma ce ramane

nu aveti de gand sa terminati cu ideea asta cu academiile ?? ... va este asa de greu sa intelegeti ?? ideea unei academii reprezinta un trib pregatitor pentru unii membrii si un mod de a se face o diferentiere intre jucatori .. pe lumile unde exista limita de membrii in trib, multi adopta ideea academiei pentru a putea avea mai multi membrii .. in concluzie: academia si tribul "mama" reprezinta un singur trib !!!

DECI SA NU VA MAI AUD CA POMENITI DE ACADEMII !!! CAT TIMP UN TRIB CU CARE SUNTEM IN RAZBOI ARE ACADEMIE, ACEASTA VA APAREA INDUBITABIL LA DUSMANI RESPECTIV IN STATISTICI !!!

PS: daca va strica academiile statisticile de ce nu le desfiintati ? .. va e frica ca s-ar intoarce impotriva voastra sau nu aveti unde sa aduceti la voi atatia membri si astfel o sa trebuiasca sa renuntati la statutul de "trib-mamut" ??
 

DeletedUser

Daca aveti de gand sa vorbiti la subiectul acestui topic ma anuntati in privat, pana atunci acest topic va ramane inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus