Razboiul "gigantilor"

  • Autor subiect DeletedUser9453
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6843

mda ... multe afirmatii care la prima vedere par a fi adevarate ... dar niste exemple, niste demonstratii ?!?!? ... asta vreau sa vad de la voi daca ziceti ca sunteti mai buni .. eu am scris in postul anterior ... de cand a inceput acest razboi tribul wall a inceput sa urce ... doar un loc deocamdata dar vor mai urma .... asta e un exemplu .. da-mi si tu unul similar sa ma contrazici !!!

PS: pe tine nu cred ca te-am insultat ... ti-am raspuns cu acceai ironie care esti obisnuit sao folosesti in discutii,dar martinica ala se baga unde nu trebuie !!!

@martinezu: daca zici ceva sa zici mai tare .. de pe locul 104 nu se aude asa bine pana pe 102 :D

demonstram decat pe harta.
daca ai ceva sa imi transmiti o poti face pe mesaj privat.
atunci cand credem ca ar trebui sa ne laudam,incepeti voi sa ziceti ceva de noi.
voi nu vedeti ca vorbiti mai mult despre fam.DECIDE decat despre voi?
voi urcati un loc in clasament si noi ramanem in top.

e de ajuns nu?

nu fac vorbele,cat fac FAPTELE!
NOI cu armata,voi cu GURA si culmea si la GURA suntem presus
 

DeletedUser

Hai ca zic tare Fizzo ca sa se auda de pe locul (413.) la (472.) si ma refer la inamici invinsi.
Nu ma laud cu 413,chiar nu este un loc de laudat,dar tie iti sunt SUPERIOR.
Ceea ce-mi place cel mai mult este faptul ca TE-A MARCAT replica mea de ai tinut minte tocmai de cand am scris ultima data :)))))))
 

DeletedUser

Si inca ceva :
Ca agresor eu sunt 171 ,iar tu 328.
Pe mine ma trage in jos media pentru ca nu am fost atacat,dar ...mai ai multe de invatat.
 

DeletedUser6843

si cu ce nume te gasesc pe harta ??? .. mai bine spune-mi pe privat ca sa nu creada lumea ca ai cont-multiplu ;)

Dupa cum am mai spus(in posturile care mi-au fost sterse).
Vezi tu nick-ul stranutelu-undeva?sa am dublu cont?

Imi poti da mesaj privat pe forum!

Inca o dovada vie ca nu ai habar de acest joc.
In fine.
Mai vorbim diseara.
De ce diseara?
Astept(am) o replica inteligenta.
Si te-as ruga sa vorbesti despre joc,nu despre altceva,ca de SPAM suntem toti buni si NOI nu am intrat pe l11 pentru SPAM
 

DeletedUser9453

Hai ca zic tare Fizzo ca sa se auda de pe locul (413.) la (472.) si ma refer la inamici invinsi.
Nu ma laud cu 413,chiar nu este un loc de laudat,dar tie iti sunt SUPERIOR.
Ceea ce-mi place cel mai mult este faptul ca TE-A MARCAT replica mea de ai tinut minte tocmai de cand am scris ultima data :)))))))

bine ma .. fie ca tine .... imi place ca atunci cand ziceam noi de ODA martinezu sarea cu gura ca e mai corect sa ne luam dupa clasamentul cu puncte .. acum cand e invers pentru el .. zice invers ... hmm .... martinezu .. maine in ce directie bate vantu pe la tine ???

Dupa cum am mai spus(in posturile care mi-au fost sterse).
Vezi tu nick-ul stranutelu-undeva?sa am dublu cont?

Imi poti da mesaj privat pe forum!

Inca o dovada vie ca nu ai habar de acest joc.
In fine.
Mai vorbim diseara.
De ce diseara?
Astept(am) o replica inteligenta.
Si te-as ruga sa vorbesti despre joc,nu despre altceva,ca de SPAM suntem toti buni si NOI nu am intrat pe l11 pentru SPAM

toata lumea stie ca "stranutelu" avea un sat micut de vreo 60 de pct ... ca acum nu mai exista e ok ... dar speram sa te vad si pe tine pe harta .. cu un alt nume bineinteles .. ca asa sa vorbesti fara sa participi mi se pare ca fiind o situatie plina de ipocrizie din partea ta !!!

in schimb il respect pe martinezu ca e mai bun ca mine la ODA ... bravo ... discutam in 2 zile ;)

Pe viitor te rog sa folosesti functia Editeaza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

... de cand a inceput acest razboi tribul wall a inceput sa urce ... doar un loc deocamdata dar vor mai urma .... asta e un exemplu .. da-mi si tu unul similar sa ma contrazici !!!

wall a ajuns pe 4 ( nu a urcat pe 4 ) datorita faptului ca Master a concediat masiv din MoH. E o mica mare diferenta, dar na, e mai simplu sa te lauzi nu?
 

DeletedUser9453

wall a ajuns pe 4 ( nu a urcat pe 4 ) datorita faptului ca Master a concediat masiv din MoH. E o mica mare diferenta, dar na, e mai simplu sa te lauzi nu?

exact cum spuneam .. pana acum urlati cu totii ca nu conteaza cum s-a intamplat ci conteaza ca s-a intamplat ... asa si acum .... nu ma intereseaza cum s-a intamplat ... wall a urcat fde pe 5 pe 4 ... irelevant felul cum incerci tu sa te scoti acum !!!
 

DeletedUser6843

Am si eu o intrebare.

NOI cu ce ne alegem daca voi va faceti publicitate numai si numai pe spatele nostru?:))[/B]

O fi bine sa auda lumea de voi cand vorbiti despre NOI? :)).
Norocul vostru ca este doar un joc.

fizzo tu esti dinala care crede ca poate spune si el ceva de joc si numai stiu ce,eu zic sa incerci pe alte "lumi",in fine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9453

offf ..... voi chiar nu intelegi ... raspundeti la orice provocare, ne facem publicitate pe spatele vostru, de ce mai continuati sa scrieti pe aici ??? ... eu unul ma amuz in momentul asta si deaia scriu si pe aici .. ma plictisesc cat timp stau la munca ;) si prefer sa mai fac mishto de unu de altu (nu, ma refer la voi .. serios .. nu. ma refer la voi), mai fac cateva posturi .. ajung si eu "smecher" member, mai stau in vacanta ... asta face parte din distractie, restul ramane de vazut in-game ...
 

DeletedUser

Ma bucur pentru stranuletu ca a inteles mesajul meu, acum o sa va rog pe cei care doresc sa-l provoace in speta fizzo sa se abtina de la insulte sau injurii deoarece regulamentul este la fel pentru toti. Acest lucru este valabil si pentru ceilalti jucatori. Considerati asta un ultim avertisment.

Domnul Martinezu a fost banat definitiv la cerere. Daca mai sunt doritori ii rog sa imi spuna in privat.
 

DeletedUser

Ce mai conteaza cand familia DECIDE face legea, o sa cucereasca toata lumea sunt harnici,uniti,respectosi etc.
 

DeletedUser9453

Ce mai conteaza cand familia DECIDE face legea, o sa cucereasca toata lumea sunt harnici,uniti,respectosi etc.

face legea - deocamdata zonal probabil

sunt harnici - sigur sunt .... strang toate satele de langa ei .. chiar si pe alea de 400 pct

uniti - aprob .. se vede dupa cum isi iau apararea si se scot unul pe altul din orice discutie in care unul ramane fara idei !!!

respectuosi - esti sigur ca nu ii confunzi ??? respect nu am vazut la nimeni pana acum ... cu atat mai mult la ei !!! .. oricum mai au timp .. poate vor deveni in viitor ;)
 

DeletedUser7711

NOI cu armata,voi cu GURA si culmea si la GURA suntem presus


Care armata mare lider ? Ma faci sa rad :))



1 Can you break the Wall ? 121,27 Mio.
2 Prăfeirian Attackers 106,75 Mio.
3 REMEMBER NOI-L5 94,26 Mio.
4 Masters of Hell 92,86 Mio.


Asta numesti tu armata ? Momentan suntem peste voi si vom fi in continuare din orice punct al vederii ... bineinteles ca sunteti mai buni decat noi doar la un 2 lucruri : insulta si prostia .

Peace .
 

DeletedUser6843

Momentan suntem peste voi si vom fi in continuare din orice punct al vederii .. la 2 lucruri : insulta si prostia .

Peace .



Un altfel de top :)).
Ai mare dreptate.
Ai 1-0.
Ceva intrebari legate de joc?:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9453

Un altfel de top :)).
Ai mare dreptate.
Ai 1-0.
Ceva intrebari legate de joc?:p

si crezi ca daca editezi un text si scoti cateva cuvinte din ce a scris methal demonstrezi o capacitate de gandire superioara ??? .. eu iti zic ca e exact invers !!!
 

DeletedUser

auzi fizzo, hai ca o dai in barci tati...
ajunge odata.
ce puii mei vrei sa demonstrezi?
ai un pic de rabdare pina ajungem la voi si atunci vedem care sunt cei mai buni.
Pina atunci nu mai e mult....vedeti sa nu va manance cei din noobs.
PS- noobs mai lasati-ne si noua din Wall va rugam:))
 

DeletedUser

Intradevar imi place si mie ce jucatori are Wall...Dupa ce i-am luat 5 sate tipul le goleste pe restul...
Dragut!
Priviti mesajul:


Sprint Curier în data de 03.07. la ora 21:02
i-a satele ca eu m-am lasat de joc

Sprint Curier în data de 03.07. la ora 21:15
sa dai spionaje sa vezi ce mai am prin sate vezi ca pe unele sate am trupe de atac(le-am trimis sa o atace pe QUEIN sau cum ii zice...) si daca nu imi mor o sa le am inapoi in sat vezi u te descurci eu am eliberat cat am putut ma las ca duminica plec la mare vreo 2 saptamani si dupa o sa am examene la politie.... deci nu are rost sa imi pierd timpul pt ca tot voi renunta si mai bine iti las tie satele ca vad ca ai potential :)) bafta la joc si poate ne mai auzim MAx de la brasov

*n0ob* în data de 03.07. la ora 21:25
mult succes!

*n0ob* în data de 03.07. la ora 21:33
daca mai intri pe cont dam parola...sa pot lua satele mai usor!

Sprint Curier în data de 04.07. la ora 02:08
parola - (chear conteaza?) bafta asta e ultima vizita pe triburi

*n0ob* în data de 04.07. la ora 02:30
ok...multa bafta in viata reala !!!

Vroiam sa il testez...de intrat pe cont nu am intrat, nu am nevoie de asa ceva(pot verifica si admini) :)
Cu asemenea jucatori sa o tot duceti Wall!
fizzo, astept raspunsul tau...cu siguranta va fi unul foarte frumos.
 

DeletedUser7711

Iti voi raspunde chiar eu . Fiecare trib are uscaciunele sale (uite exemplu ) deci nu vad de ce atat tam-tam pe tema asta . As putea veni si eu cu mesaje asemanatoare de la membri ~SR~ deci stai relax .


Nu ma mai mira nici o surpriza in ziua de azi .
 

DeletedUser9453

nu am ce raspuns sa iti dau noob ... pe cel de care vorbesti il cunosc personal .... cred ca stiu de ce s-a lasat (de fapt zice si el de ce), era un jucator foarte bun dar a fost demoralizat la inceputul lumii cand au aparut nobilii si primul sau sat a fost cucerit de catre mistocarel ... ce pot sa iti zic .. felicitari si baga mare la satele lui .. ca doar sunt moka, nu ?!? ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus