Razboiul Lumii 33 Window F vs Efu F

  • Autor subiect DoiCopiiNumaraUnMelc
  • Data de început

DeletedUser

bagă nene și 10 k dacă se merită după tine :)

cât despre ban nu eu ți-am pus nume jignitoare la sate, ci tu cu mânuța ta.. sau poate vișina, who knows

nu pricep de unde până unde crezi tu că mă oftic eu? va mai curge multă apă pe dunăre până să mă oftic eu din nimic, stau tu calm

s-ar părea că e invers, marele tău organziat a dat chix în k 44, nu?
cum să zic, deja e de râs..

continuă cu laudele, dă bine la moral
 

DeletedUser39910

bagă nene și 10 k dacă se merită după tine :)

cât despre ban nu eu ți-am pus nume jignitoare la sate, ci tu cu mânuța ta.. sau poate vișina, who knows

nu pricep de unde până unde crezi tu că mă oftic eu? va mai curge multă apă pe dunăre până să mă oftic eu din nimic, stau tu calm

s-ar părea că e invers, marele tău organziat a dat chix în k 44, nu?
cum să zic, deja e de râs..

continuă cu laudele, dă bine la moral

Numele la satele respective nu le-am pus eu cucoana, daca iti dai ochelarii jos putin si te uiti mai bine ai sa vezi ca asa le-am luat..si nu m-a interesat..

cat despre engleza..sau poate vișina, who knows de ce nu inceri sa progresezi romana inainte sa scrii in engleza..?

s-ar părea că e invers, marele tău organziat a dat chix în k 44, nu?
cum să zic, deja e de râs..
Nu sunt ofticat cucoana.. as avea motive ?? cu tot ca sprijinul ala a fost de la cei din JUST care ia-ti pus sa faca PNA cu noi sa nu mai atacam si granita aia ca ei sa mute trupele pe granita din K44 si pe deasupra ati stiut si ce tinte atacam ca doar au fost in conferinta cu noi pe skype dar cu tot cu aceste informatii la bot ati pierdut sate..putine dar ati pierdut..

daca ar fi ceva de ras cum zici tu ca e de ras atunci voi sunteti in centrul atentiei nu noi , de ce nu pomenesti nimic de cele 150 de fuluri si 40 de nobili pe 1 singur sat? tie frica ca o sa rada cineva de mine?:)))

stii melodia praf in ochi?...
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ar fi de preferat sa ramaneti in limitele regulamentului, altfel voi fi nevoit sa iau masuri.
 

DeletedUser44063

Sprijin din PNA ...lipsa de bun simt, sunteti jalnici ..va meritati soarta.
 

DeletedUser

e inactiv cum sunt și eu cormorane :)

interesant, pe când se rupe windowsu?

visina noua
Puncte: 88.788
Loc: 451
Inamici învinşi: 2.721.070 (211.)
Trib: H-33

sunt curioasă dacă zeus are loc în noul H




Ch3llo0 în data de 15.02. la ora 00:42
Adio EFU :)

adio geamuri =))
 

DeletedUser

Sprijin din PNA ...lipsa de bun simt, sunteti jalnici ..va meritati soarta.

Iar vorbesti din porumb? Fara sa ai habar? PNA-UL la-ti facut voi inca din 1 secunda de cand sau suparat baieti veseli . asa ca era in interesul nostru sa profitam de naivitatea voastra credeai ca o sa realizati ceva "cum se lauda zeus ca dispare efu si inchide lumea daca se aliaza snapyo si cu ceilalti" Vise de astea sunt de copii ca tine si Zeu. Si normal ca legatura celor plecati era mai puternica decat vrajelile voastre era datoria lor morala sa sprijine un cont EFU chiar daca aveau PNA cu cioburile.
 

DeletedUser44063

Marsavii, manevre ..imi place ca le incercati pe toate ;) si v-ati atacat intre voi ca sa ne castigati increderea?:))
 

DeletedUser43947

Iar vorbesti din porumb? Fara sa ai habar? PNA-UL la-ti facut voi inca din 1 secunda de cand sau suparat baieti veseli . asa ca era in interesul nostru sa profitam de naivitatea voastra credeai ca o sa realizati ceva "cum se lauda zeus ca dispare efu si inchide lumea daca se aliaza snapyo si cu ceilalti" Vise de astea sunt de copii ca tine si Zeu. Si normal ca legatura celor plecati era mai puternica decat vrajelile voastre era datoria lor morala sa sprijine un cont EFU chiar daca aveau PNA cu cioburile.
Hai sa punem cuvinte in gura altuia poate ridica importanta mesajului . bravo :)
 

DeletedUser44063

Eu zic sa va vedeti de joc..sunteti inexistenti pe harta ..v-am acordat putina atentie si ati prins curaj ..voi inca nu ati inteles ca va stresati degeaba ..v-au mers 2-3 manevre si atat ..lasati capul plecat si arati ceva pe harta.
 

DeletedUser

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 EFU 1 90.994.094 95.945.457 46 2.085.771 9929 9.663
2 H-33 48.830.107 49.124.280 46 1.067.919 5233 9.387
3 window 40.741.521 40.741.521 28 1.455.054 4531 8.992

Aratam ceva pe harta inca de cateva luni bune :)) atentie nu este necesara nu ne afirmam de acum avem destul timp lumea asta abia acum incepe . Asa ca nu mai da reply din lipsa de idei si sa nu fi luat la misto, adevarul este ca trebuie sa iesi si tu cumva in evidenta daca pe joc nu poti incerci macar pe forum . Last reply ca mai amuzat destul de mult mr.Unlimited
 

DeletedUser

Daca nu.. va desfiintam noi..:))

se pare că vă desființați singurei, sau mai bine zis v-a desființat dalicos :D

Că tot veni vorba de el,nu știam de ce e așa liniște prin zonă


D4alicios
În vacantă

Știi proverbul cred,ăla cu paiul din ochi//

continuați :cool:



LE. cam nașpa dacă ai ajuns s-o muți pe buba huba în academie ca să nu apară pe minus ce-a pierdut recent la noi.. Chiar era cazul?
A, era cazul că doar de aia a intrat H în vechiul război cu window =))
Acum probabil nu mai pare așa ușor..

Va urma
 

DeletedUser45011

*****

● Reguli generale:

Limba folosită pe forum este limba română.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus