Razboiul mamutilor (RS vs TWS, Blacks, L12)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Discutiile voastre incep sa devina obositoare! Scoteti-va ochii aici si lasati celalalt topic pentru discutiile importante.
Succes ambelor tabere!

RS vs TWS, Blacks, L12 + Nofa & Masca

dxkc5.jpg


Parte 1:
Triburi: R.S, R.S=1=, R.S=2=, R.S=3=, R.S=4=, R.S=5=, R.S=6=
Parte 2:
Triburi: TWS, TWS 1, TWS 2, TWS 3, TWS 4, Blacks, B|acks, B!acks, B[acks, L12, L12-A, L12-B, L12-C, NOFA, Masca

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 90
Diferență: 34

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 6
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 226,656
Tabăra 2: 126,017
Diferență: 100,639

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,184
Tabăra 2: 13,095
Diferență: 14,089

chart
 

DeletedUser27510

Scuze Tullio25 ca te-am obosit.

Am raspuns doar replicilor amuzante.

Facem SPAM aici de acum , daca te deranjeaza ne mutam pe Skype sau pe SMS.
 

DeletedUser36524

Nu putem comunica doar prin beep-uri :) ?
(Eugen de Savoia aici)
 

DeletedUser

Lol, cate academii :eek:. Pun pariu ca 60% dintr'o academie sunt inactivi si ferme, dar in fine. Cea mai buna familie mamuta sa castige.
 

DeletedUser36524

De fapt prietene, 70 % din jucatorii implicati in razboi sunt inactivi si ferme, dar restul de 30 % dau farmec acestui joc ;) Si doar de ei ai nevoie pentru distractie. Restul ajuta doar la resurse.
 

DeletedUser27510

Cine sunt cei 70% inactivi , sunt sitteri aroganti , totul e controlat de la un panou Ingenios. de comanda.
Se vehiculeaza anumite zvonuri dar prefer sa le tin anonime, nu vreau sa fiu tinta raspunsurilor inteligente preluate de pe Google, pentru ca voi raspunde cu alte raspunsuri de pe alt motor de cautare ... SoogeyBoogey.lol
 

DeletedUser17308

interesant , un trib cu 6 academii se bate cu o alianta formata din 3 triburi care la randul lor au cate 3 academiii :))
Si vad ca faceti misto de R.s dar si voi sunteti de rasul lumii:)
 

DeletedUser

Dar pe aliatii r.s-istilor nu-i puneti? Iarasi ii victimizati ca sunt singurei impotriva tuturor...?
 

DeletedUser27510

interesant , un trib cu 6 academii se bate cu o alianta formata din 3 triburi care la randul lor au cate 3 academiii :))
Si vad ca faceti misto de R.s dar si voi sunteti de rasul lumii:)


Verifica inainte sa ** Kimosabe .

Academiile noaste sunt in razboi prin obligatie , noi ducem tot razboiul , aproape la fel e si situatia aliatilor nostrii , pe cand Samuraii sunt implicati toti.

Si apropo , daca nu esti implicat in "vrajeala asta de razboi" limiteaza-te la farmat barbari sau la jucat fazan , nu te baga in seama, ce zici , incerci ?

Corecteaza-ma , probabil esti mai informat decat mine.
 

DeletedUser38145

Ce periculos esti nene...:)))
Trebuie sa ma feresc de tine...
Lasa ma oameni in pace sa vorbeasca ce vor aici, de unde si pana unde pui tu reguli in democratie? sau esti mai special cumva...
 

DeletedUser27510

D
Se poate , ca fiecare jucator nu suport sa se faca speculatii fara rost despre tribul meu , mai ales de o persoana care nu are nimic in comun cu razboiul acesta.
 

DeletedUser38145

Si totusi omul e liber sa zica ce vrea cu exceptia jignirilor dure...
 

DeletedUser27510

Da, accept orice vrea sa zica.
Cu , conditia sa fie implicat in razboi si sa foloseasca limbaj adecvat.

Dupa cum am vazut aici e tema exclusiva Samurai versus noi (adica astia ..slabii care vom fi innobilati mai mult de jumatate si vom ramane 3-4 daca asta inseamna 50%, dupa cum mi-a relatat un mare jucator)
 

DeletedUser17308

D
Se poate , ca fiecare jucator nu suport sa se faca speculatii fara rost despre tribul meu , mai ales de o persoana care nu are nimic in comun cu razboiul acesta.

in postul meu nu jignesc spun doar adevarul si nu sunt fan Rs &Co , doar ca ma amuza acest razboi si am dreptul sa spun ce vreau , e topic pe extern , imi dau cu parerea cand vreau si nu ma impiedica nimeni
 

DeletedUser36524

Domnilor

Observ ca razboiul asta scoate tot ce e mai putred din fiecare.
Adevarul este ca va castiga cel care are bani de puncte premium, cel care nu are slujba sau de mers la scoala.

Daca tot pierdeti vremea in aceasta lume virtuala, macar distrati-va si bucurati-va de joc si incetati sa va mai umiliti in certuri pe forumul extern. Va bateti joc de voi din cauza unui simplu joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus