Razboiul Mondial TRACIA vs ~M~ !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pot sa zic ca este o victorie faptul ca NWO a fugit in TRACIA din cauza presiunii tribului ~ARM~ care va lupta cu noi de acum incolo!

P.S:Si Heroes ii urmeaza pe NWO si fac fuziune cu tracia ... asa vad eu :(
Poate vad eu gresit :)) cine stie

Si ~MS~ a fugit in TRACIA :) ...hai toata lumea in tracia:rolleyes:
 

DeletedUser

va contrazic, 2 jucatori de peste 800k pcte s-au dus in ~ARM~:)))
 

DeletedUser16039

P.S:Si Heroes ii urmeaza pe NWO si fac fuziune cu tracia ... asa vad eu
Poate vad eu gresit cine stie

normal ca vezi gresit :) mai uita`te odata, nimeni nu a plecat in TRACIA din HEROES !!!

Heroes are/avea nucleu in k44 si 4-5 jucatori in k34 ... Ce sa caute cei din k44 in TRACIA ??
 

DeletedUser

Fara suparare kidlukas , dar intemeiatorul Heroes a plecat in TRACIA.
 

DeletedUser

aceleasi subiecte plictisitoare...

Daca tot sunt niste subiecte plictisitoare , te rog sa ne spui tu altele sa ne uitam si noi ;)
@ontopic : Am gresit eu cu ce am zis despre heroes , dar macar despre nwo pot sa zic ca ei chiar au facut fuziunea cu tracia
 

DeletedUser

cam asa se pare :p ... e alegerea lor ...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16873

Fug???? Nu cred ca e cuvantul potrivit , au ales sa intre la aliati pentru a lupta mai bine impotriva dusmanilor nu aveau de ce sa fuga daca fugeau de razboi intrau intr-un trib care are aliante cu toti !!!;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRACIA ~AN~
Players:

Side 2:
Tribes: ~M~ ~S~
Players:

Timeframe: 01/01/2009 00:00:00la28/01/2009 12:00:00



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142
Tabăra 2: 86
Diferență: 56

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,329,900
Tabăra 2: 851,435
Diferență: 478,465

image.php
 

DeletedUser13059

Fug???? Nu cred ca e cuvantul potrivit , au ales sa intre la aliati pentru a lupta mai bine impotriva dusmanilor nu aveau de ce sa fuga daca fugeau de razboi intrau intr-un trib care are aliante cu toti !!!;)

ti-ai dat seama despre miscarea noastra ?:O woooow


daca era sa fugin de tracia mergeam la ei ca si ceilalati care akm sunt la caldurica akolo ;)


dar am ales lupta de aia am venit in ARM ca era ceva normal sa intre arm cu tracia in razboi ca numa ei erau singurul loc pt a ne extinde in zona noastra ;)
 

DeletedUser

imi esti tot mai simpatic:D mai ales *** spamezi:eek:

daca era sa fugin de tracia mergeam la ei ca si ceilalati care akm sunt la caldurica akolo ;)

daca ati fi intrat in TRACIA nu tot ai fi avut razboi, in care ai fi fost tu insuti granita?:D doar k TRACIA declara razboi ~ARM~-ului, nu invers:D

in fine...

@ ontopic

razboiul asta nu mai e asa mondial. poate k era cand avea ~M~ nucleul de pe k34...dar acuma a ramas un razboi izolat, pe plan local.
inca nu exista un razb mondial:eek: alea's pe l3:D

pana una alta...TRACIA defileaza
 

DeletedUser13059

"daca ati fi intrat in TRACIA nu tot ai fi avut razboi, in care ai fi fost tu insuti granita? doar k TRACIA declara razboi ~ARM~-ului, nu invers"


tracia nu declara razboi celor din ARM :p stai calm stiu prea bine ;)
 

DeletedUser

:-?? maybe, maybe not:D. este posibil sa ai dreptate, razboiul asta cu ~M~ iti poate pune toti jucatorii la treaba
 

DeletedUser13059

:p las ca nu o voi fi singurul :))) oricum as vrea sa ** ceva cu tine dar **** daca sa am incredere sau nu :|
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRACIA ~AN~
Players:

Side 2:
Tribes: ~M~ ~S~
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 579
Tabăra 2: 315
Diferență: 264

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,070,743
Tabăra 2: 2,890,748
Diferență: 2,179,995

image.php





nobleql0.png
 

DeletedUser

...

TRACIA au avut alianta cu noi... dupa ce contul Tudor. a fost furat (dar adminii nu au facut nimic) biancaar a inceput sa suspecteze ceva la noi...cica avem spioni....da la ce folosesc spionii in triburile aliate?
dupa ceva timp alianta s-a transformat in PNA iar apoi in declaratie de razboi

SCURT ISTORIC ~M~ - TRACIA:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus