Razboiul Mondial TRACIA vs ~M~ !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu numa biancaar si mai multi din trib am suspecat ca avem spioni...deoarce un prieten de-al meu avea vreo 10k de pct si era in ~M~ si am vaz pe forumul vostru cand a scris ceva despere noi ...si eu i-am zis Kryzei si ea nu a luat in cosiderare..si nah..!
 

DeletedUser18817

gata cu razboiul.........~M~ fuzioneaza cu TRACIA.............
S-a terminat ,,razboiul modial" :)...
 

DeletedUser

no comment...daca asa castiga TRACIA razboaie sunt demni de toata mila :)
 

DeletedUser

scuze ca te iti intrerup elanul iuly...dar mai mult de 70% din ambii masoni au intrat in ~M~, si acuma in ~ARM~ o parte:D
off ce va place sa comentati daca nu cunoasteti situatia:rolleyes:

cat despre fuziune....poate aduce dezavantaje, dar asta vom vedea in timp:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18817

nu cunosc foarte bine situatia cu Mason......
Sunt curios cum se vor intelege cei din ~M~ cu cei din TRACIA...
 

DeletedUser

nu stiu...nu cred k vor lucra asa de bine impreuna;)). cu timpul vom afla:cool:
 

DeletedUser

faptul ca au fuzionat cu dusmanii de fiecare data in loc sa ii trimita rand pe rand la margine
 

DeletedUser

Ceea ce m-a dezamagit mult de tot nu a fost plecarea membrilor ~M~ ; a fost unde au plecat ! S-au dus fix in TRACIA , cei cu care au razboi de atat timp.Acum ei zic ca ~M~ e dizolvat , dar nu este asa.~M~ este in inima tuturor care au fost in el . Acuma cand ii intreb ce aleg ei intre puncte si prieteni , raspunsul lor este : Punctele
M-au dezamagit rau , este adevarat ca au fost niste probleme in ~M~ , dar asta nu insemna sa renunte in acest mod la onoare.
M-a dezamagit conducerea , prima care a plecat in TRACIA , apoi ceilalti jucatori , care au plecat in turma.Eu voi lupta in continuare cu TRACIA , chiar daca sunt inconjurat complet de ei si nu am cu cine lupta langa mine , mai bine le arat unora ce inseamna sa nu renunti la ce crezi.

Puteti inchide topicul , razboiul nu mai exista.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus