Razboiul "poemic" dintre Miau.. si NORTH

  • Autor subiect DeletedUser35216
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Noi nu ne plangem , se lauda prietenul tau :)
Acum ca aveti subiect de discutie , continuati.
Pentru mine subiectul nu mai prezinta interes.
O seara buna :)

sa nu zici ca ti-a pierit chefu de joc ? oricum rezultatul va fi acelasi doar ca eu vreau sa vad ca incercati macar sa faceti ceva ca sa nu fie prea plictisitore joaca asta ...
 

DeletedUser

vad ca unii nu au ce face cu apararea...mult prea multe trupe pe un sat mai ales in stadiul asta al lumii, parerea mea
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Este chiar asa de greu sa intelegi ce am scris?
Chef de joc am, mi`am pierdut interesul sa urmaresc postarile unora dintre voi .
Ma repet , o seara buna.
 

DeletedUser13059

vad ca unii nu au ce face cu apararea...mult prea multe trupe pe un sat mai ales in stadiul asta al lumii, parerea mea

pai daca astia nu ne ataca incat sa pierdem deffu normal ca ne permitem sa bagam deff la greu ... daca ii sa fie nevoie de o noua granita in 48 ore pot sa adun undeva la 500 ferme full de aparare , asa la nivelul asta cred ca ii cam suficient
 

DeletedUser

ce pot zice, felicitari pentru organizarea interna dar razboiul asta mai e mult pana sa se termine, la statistici sunteti aproape la egalitate :)
 

DeletedUser13059

la asasyn crescator de cai, vine o zana buna si-i spune sa rosteasca trei dorinte care-i vor fi indeplinite. asasynl se gandeste si zice :
-Sa fiu frumos, mai tanar de 25 de ani si sa am o scula ca a celui mai frumos cal din America. Dimineata se trezeste , fuge la oglinda si se minuneaza , era o frumusete de barbat, tinar si puternic. Se deschide la pantaloni si lesina. Cel mai frumos cal din America era o IAPA.
 

DeletedUser13059

sunt oameni care pe viitor vor juca in North , de aia datoria lor momentan este sa ofere informatii , sprijin , etc iar cand va fi momentul sa treaca la noi vor primi recompensa fiecare in parte pentru ajutorul acordat in timpul razboiului ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus