Razboiul "poemic" dintre Miau.. si NORTH

  • Autor subiect DeletedUser35216
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Parca zici c`ar trece de poarta paradisului . Sunt foarte abile iscoadele voastre si cel mai important este ca stiu ce , cum si unde , sa culeaga informatii precise si de ultima ora .;)
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Ma distrez teribil , un mod foarte placut de a studia prostia si formele ei de manifestare.
Coffee time , o seara placuta ;)
 

DeletedUser13059

Parca zici c`ar trece de poarta paradisului . Sunt foarte abile iscoadele voastre si cel mai important este ca stiu ce , cum si unde , sa culeaga informatii precise si de ultima ora .;)

mie unu imi place acest razboi , avem parte de multe chestii interesante ce te fac sa te simti bine ... si cel mai importat ii ca si voi din Miau cati sunteti aici pe extern sau skype puteti avea o discutie cu bun simt fara jigniri si alte porcarii asa cum au facut altii care vedeau ca oamenii lor ofera informatii , etc ... este un joc si trebuie tratat ca atare , aici pe jocul asta satele sunt 0 , pentru mine cel putin conteaza omul decat satul ... asa ca jucam 4 fun si cine stie pe viitor poate se laga si prietenii noi ;)
 

DeletedUser35216

noi am stiut intotdeauna ca asta e un joc... asta e diferenta dintre Miua... si north!
noi ne distram... altii dispera si stau lipiti de pc... mint de ingheata apele (macar daca ar stii sa minta... dar nu stiu sa foloseasca anumite informatii... si mint haotic)...
ca raspuns la bancul tau (penibil din punctul meu de vedere) stii poanta cu iapa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42998

Nopti albe.:cool:

noi am stiut intotdeauna ca asta e un joc... asta e diferenta dintre Miua... si north!
noi ne distram... altii dispera si stau lipiti de pc... mint de ingheata apale (macar daca ar stii sa minta... dar nu stiu sa foloseasca anumite informatii... si mint haotic)...
ca raspuns la bancul tau (penibil din punctul meu de vedere) stii poanta cu iapa?

Asasyne,invata sa scrii corect.
 

DeletedUser13059

noi am stiut intotdeauna ca asta e un joc... asta e diferenta dintre Miua... si north!
noi ne distram... altii dispera si stau lipiti de pc... mint de ingheata apele (macar daca ar stii sa minta... dar nu stiu sa foloseasca anumite informatii... si mint haotic)...
ca raspuns la bancul tau (penibil din punctul meu de vedere) stii poanta cu iapa?

am uitat sa spun ca esti o exceptie care se exclude din peisaj la fel cum se va exclude din joc intr-un timp foarte scurt ... nu sunt genul de om razbunator dar dupa o mica faza intamplata astazi o sa fac in asa fel incat porecla de pe vremuri sa prinda iar viata si cine ma cunoaste stie cum sta treaba asa ca stai linistit nu trebuie sa iti faci tu griji cat stam lipiti de pc , daca asta ne place si ne face placere ii strict problema noastra , nu am nevoie sa merg in cluburi zilnic sa ma imbat ca un porc sa arat cat de non disperat sunt sau sa ma duc in Mall sa beau un suc sa vada lumea ca eu nu stau doar la pc ... uite mie imi place sa stau la pc pentru simplu fapt ca imi permite timpul , am bani sa platesc factura la curent chiar daca nu il sting niciodata si chiar o sa fac plangere la firma de net sa imi bage limita la download sa pot depasii cu mult limita ca sa platesc si mai mult sa vezi ca fac toate astea pentru ca imi permit comprende ? cat despre IAPA tu esti singurul in masura sa raspunzi


spor
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
mie unu imi place acest razboi , avem parte de multe chestii interesante ce te fac sa te simti bine ... si cel mai importat ii ca si voi din Miau cati sunteti aici pe extern sau skype puteti avea o discutie cu bun simt fara jigniri si alte porcarii asa cum au facut altii care vedeau ca oamenii lor ofera informatii , etc ... este un joc si trebuie tratat ca atare , aici pe jocul asta satele sunt 0 , pentru mine cel putin conteaza omul decat satul ... asa ca jucam 4 fun si cine stie pe viitor poate se laga si prietenii noi ;)

Imi esti simpatic , stii sa apreciezi calitatea si bunul simt dar nu inteleg cum apreciezi tu mereu aberatiile unora?! Cat despre jigniri , ``prostul cand termina argumentele loveste`` , virtual o poate face doar cu jigniri :)
 

DeletedUser

presimtirea ta n-are nicio legatura cu vreo mila crestina. mai curand cu o bucurie diavoleasca.
=)))))))))))
 

DeletedUser42601

Ingeri si Diavoli.

215952_bog_-dyavol_2560x1600_(www.GdeFon.ru).jpg


cine are cota buna ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus