Razboiul Sudului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

1 la mana murron este cont preluat.

2. esti doar un copil patetic,care se crede mare lider,nu sunt primul nici ultimul care sa iti spuna asta.

vezi ca HTA ul si o cam ia in freza,nu ziceai ca treci prin noi si ii ajuti cu INQ? :O

daca pun mesajele tale cu cereri de diplomatie rade tot forumul de tine

sau ai uitat cum te milogeai la adibetu sa vina innapoi?

1-contul tau adevarat care era sa vedem cine esti eu te iau dupa murron si dupa murron esti slab verificat pe twstats
2-sunt un copil dar nu patetic,nu ma cred mare lider in plus nimeni de pe aceasta lumea nu o sa fie mare lider pentru ca toti avem defectele noastre care isi spun cuvantul in conducerea tribului dar dupa parerea mea esti varza tu ,mai varza decat toti lideri de pe aceasta lume dovada ce e Persia in momentul de fata

Ce treaba am eu cu HTA, da o sa intram in razboi cu INQ nu la HTA le-am promis ca ii ajutam ci la Knight mai aduna informati si dupa sa vorbesti,tu vorbesti omule de milogit,eu iam cerut sa vina inapoi in fine aia a fost in trecut si oricum acum o sa piara impreuna cu toti cei din k73 care mai sunt acolo aia 6 7 jucatorii
 

DeletedUser39673

Domnule mare si tare care nu esti tu murron,tu ai inceput sa joci triburile de pe lumea 18 nai cucerit nimic,lumea 19 la fel nai cucerit nimic,lumea 20 ai avut 4 sate si asa mai departe,nu stiu la ce vi tu si vorbesti despre mine,eu pe toate lumile am jucat si pe toate lumile am avut mai multe cuceriri decat ai avut tu,rusine sa iti fie ca ai ajuns in halul care esti,nu stiu cum ai ajuns tu conducator in persia ca esti varza....asa ca te rog frumos sa iti vezi de treaba ta ca esti slab omule nu reprezinti nimic,veziti de treaba ta ca esti un nimic

am intrat si eu pe mai multe lumi fara sa am activitate, asta insemana ca sunt varza?:)


Ieri 21:45:41
Lord ZET cea mai mare proste ALPHA=Persia daca nu ai vazut persia inca activeaza pe L23

nu stiu cine esti dar tare esti inteligent:p
 

DeletedUser

pacat perca m-am afisatde mai multe ori nu mai repet de o mie de ori cine sunt.Eu zic ca daca te uiti mai atent iti dai seama si singur :D
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TraGe
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,394
Tabăra 2: 704
Diferență: 2,690

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 148
Tabăra 2: 43
Diferență: 105

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,971,519
Tabăra 2: 4,961,811
Diferență: 17,009,708

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,391,675
Tabăra 2: 368,065
Diferență: 1,023,610

chart


Parte 1:
Triburi: RPT, TraGe
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,735
Tabăra 2: 704
Diferență: 6,031

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 343
Tabăra 2: 63
Diferență: 280

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 45,039,365
Tabăra 2: 4,961,811
Diferență: 40,077,554

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,143,709
Tabăra 2: 535,238
Diferență: 2,608,471

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RPT
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,341
Tabăra 2: 704
Diferență: 2,637

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 195
Tabăra 2: 20
Diferență: 175

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,067,846
Tabăra 2: 4,961,811
Diferență: 18,106,035

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,752,034
Tabăra 2: 167,173
Diferență: 1,584,861

chart
 

DeletedUser

numai gura e de tine,adica tot tribul vostru numai gura e de voi altceva nu aveti ce zice sunteti varza
 

DeletedUser39475

numai gura e de tine,adica tot tribul vostru numai gura e de voi altceva nu aveti ce zice sunteti varza

La fel esti si tu in domeniul limbii romane. Singurii oameni care chiar ma streseaza cand posteaza aici esti tu si percapaul.
Si felicitari Persia. Cea mai longeviva tema a unui razboi inca "traieste" si se afla aici.


Nu te mai pune cu mintea prostului pentru ca este odihnita.
 

DeletedUser

Super trib RTP, va domina L 23 ;))
pacat ca trage va ramane pe L0c 2, promitea si el destul de mult ;))
 

DeletedUser

2 ani ?? ? ma jignesti, am 2,5
am renuntat sa ma cresc, am vazut ca multi ce trec de varsta asta nu pricep ironii
mai rau, daca le vorbesti de epitete zic ca i-ai injurat de mama; asa, mai bine raman la grupa mica ;)
 

DeletedUser

spunand ca RPT e cel mai bun ....nu pot spune nici ca da nici ca nu...dar imi place ca e un trib organizat...meritul unora care muncesc nopti intregi(nu e cazul meu)....cat despre Alpha....care e acum Deo ..pot spune la fel...remarcabil...au jucatori foarte buni...as fi jucat alaturi de ei daca ar mai fi stat Cata....dar pe alta lume sigur vom avea ocazia(sau poate o am deja:) )....iar despre alte triburi...respect fata de unele si pacat fata de altele care sincer au crezut si mai cred ca daca reusesc politica in viata reala pot sa o reuseasca si pe joc....e umilitor sa fii atat de versatil....Apropo....eu am tradat o data....odata cu tribul....eu personal ptr mine niciodata....aici raman....Inca o data...respect jucatorilor din Alpha...sau fosta Persie...sau DEo....cum s-o numi....Respect RPT...ptr felul in care joaca se implica si se ajuta....respect New Age....si pacat ptr unii care nu stiu decat sa se aplece decat cum bate vantul....presimt ca vor plange pe la portile DEO :p(baieti pregatiti servetele:)))) :)

Permiteti-mi sa ma recomand...sanducu...sau mihai...sau pvnish3r...acelasi mereu...printre putinele posturi pe care le veti vedea (acum ma simt usurat)
 

DeletedUser40664

A fost cel mai longeviv topic:). Sigur daca nu are cineva ceva impotriva.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topic inchis si trimis in arhiva. Pentru nelamuriri ma puteti contacta prin mesaj privat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus