Razboiul Sudului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=)))))
deci eu defapt cand o atacam pe eva,nu era pe cont miss piranda..era betivul =))
acum pe bune,betivule,dupa toata combinatia asta,dea le creste contul lu eva si cacalau,teai ales cu ceva??:)
adica...macar un multumesc?? :)
 

DeletedUser24374

andreysergiu
ai inteles gresit =))))))) eva ia dat un cont dar nu pe al ei =))))))))
e ** de Noi Vrem Respesct
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Editat TT ma cunosti de undeva? ai avut treaba cu mine in vreun moment al jocului? ai facut ceva ingame care sa te duca intr-o postura sa comentezi referitor la actiunile altora?

Hai ca sa iti dau totusi rapsunsul si referitor la betivul. el e un pusti care joaca cu noi de vreo 2 ani, ca fapt divers ironia face ca el nu mi-a stat sitter niciodata in schimb daca nu eram eu el nu apuca sa joace pe nici o lume depasind nivelul de 2 sate, si stie prea bine cat i-am stat sitter aici si pe alte lumi anterioare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Va rog sa incetati cu jignirile, ca luati vacanta si inchid si topicul!
 

DeletedUser35377

chiar te rog sa inchizi topicul marusk

persia a ramas cu numele.

eventual daca tine neaaparat cineva mortis sa deschida alt topic.

Felicitari adminiilor,au invins persia !!!

PS:asta nu inseamna ca au invins/inving/vor invinge vreodata grupul format in persia.

Pentru andreyssergiu si restul bagatorilor de seama ,am o premonitie.

Intr o luna totul se va schimba radical,si spre dezavantajul triburilor voastre.

O zi buna
 

DeletedUser2821

Felicitari adminiilor,au invins persia !!!

PS:asta nu inseamna ca au invins/inving/vor invinge vreodata grupul format in persia.

Stii poate ca nu am nicio legatura cu voi sau cu triburile care v-ati batut , insa sincer , afirmatiile astea nu fac decat sa va umileasca , in niciun caz sa va faca cinste.

Mai bine recunosti ca ati pierdut si gata.
 

DeletedUser30442

Editat TT ma cunosti de undeva? ai avut treaba cu mine in vreun moment al jocului? ai facut ceva ingame care sa te duca intr-o postura sa comentezi referitor la actiunile altora?

Hai ca sa iti dau totusi rapsunsul si referitor la betivul. el e un pusti care joaca cu noi de vreo 2 ani, ca fapt divers ironia face ca el nu mi-a stat sitter niciodata in schimb daca nu eram eu el nu apuca sa joace pe nici o lume depasind nivelul de 2 sate, si stie prea bine cat i-am stat sitter aici si pe alte lumi anterioare

foarte adevărat , dar știi bine că am jucat mereu și voi juca în continuare alături de voi ... știi foarte bine că am fost cu învățatul și am încercat să le combin și cartea și Triburile atât cât am putut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

andreysergiu
ai inteles gresit =))))))) eva ia dat un cont dar nu pe al ei =))))))))
e ** de Noi Vrem Respesct


poi eu citesc asa..cand mai apuc...:)
ideea e ca...logarile vostre erau, simultane, si stiti bine ca, eva si cacalau intrau pe ambele conturi cu parola,unu la altul...:) doar ca nu sa putut demonstra...
si pana acum,ziceai ca eva si cacalau,nu reprezinta persia, ca persia poate continua si fara ei...etc...:) eu tiam zis,ca daca pica eva si pupincuristul asta,se duce si persia...:)

oricum 378 la 205 ....eu zic ca nu doar adminii vau batut...
 

DeletedUser24374

asa e
de batut ne-am batut noi...nu NewAge sau TheEnd
cum i-am zis si lui cosmin nu voi ne-ati batut...lipsa de jucatori asta ne-a invins pe noi
dar speram al mai bine :D
 

DeletedUser35377

unde ca eu vad jucatorii persiei pe harta?

a,ca nu se mai cheama persia asta e altceva,dar razboiul continua.deci ati batut fix ...nimic
 

DeletedUser

asa e
de batut ne-am batut noi...nu NewAge sau TheEnd
cum i-am zis si lui cosmin nu voi ne-ati batut...lipsa de jucatori asta ne-a invins pe noi
dar speram al mai bine :D

si la abc nu a fost la fel nu? pe el voi l-ati batut nu? se cam bat toate cap in cap :)
 

DeletedUser24374

la abc a fost altceva...
lasa extremes..voi sunteti aia buni si noi aia mai prosti :D
Felicitari invingatorilor....
 

DeletedUser30442

stai că văd o răsturnare de situaţie ... poate , poate Persia îşi revine :D !
sper asta :)
 

DeletedUser

poi cand eu am facut fuziune abc theend...toata lumea ma acuzat ca am distrus abc..ma refer la cei din persia..
persia isi mai revine,cand voi mai avea eu 20 de ani..
 

DeletedUser

daca da timpu inapoi pierzi si tu amintirile care le-ai acumulat .. de la .. pana la..
 

DeletedUser

stai că văd o răsturnare de situaţie ... poate , poate Persia îşi revine :D !
sper asta :)

vad ca tu continui sa perseverezi in arta prostiei....:p
1.1. Trataţi-i pe ceilalţi cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Nu uitaţi că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=))))))))))))))))))))))000
cei mici mai cred in ingerasi...si Dzei ...
:)))
dar asa ceva nu exista...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus