Razboiul Sudului

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: TraGe
Parte 2:
Triburi: ~DEO~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 17
Diferență: 24

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 297,398
Tabăra 2: 135,559
Diferență: 161,839

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103,353
Tabăra 2: 0
Diferență: 103,353

chart
 

DeletedUser

DEO sa fim seriosi au ajuns pe primul loc datorita recrutarilor,altceva nam ce sa zic despre ei sa vedem ce va fi dupa
 

DeletedUser30442

academia cui ? persia sunt independenți ... ce academie visezi :-?? ?
 

DeletedUser39475

DEO sa fim seriosi au ajuns pe primul loc datorita recrutarilor,altceva nam ce sa zic despre ei sa vedem ce va fi dupa

Sa sti ca asa este. Ai dreptate. Sunt ironic bineinteles...

Cum poti spune asta cand ei au castigat toate razboaiele de pana acum ?! Recutarile s-au facut in urma castigarii razboaielor. Nu ti se pare logic ? Si inca ceva... Recrutarile nu fac parte de joc ! Fa-i si tu asta sa ajungi pe primul loc ( daca poti ).
 

DeletedUser

Alpha-Persia - Nihil sine Deo Academy orice nume ar purta degeaba :))
doar gura e de ei din cate am observat .....
 

DeletedUser

cea mai mare proste ALPHA=Persia daca nu ai vazut persia inca activeaza pe L23
 

DeletedUser

Persia rezista pt ca academia celord in DEO ii protejeaza prin granitele cu triburile dusmane
 

DeletedUser35377

esti batut in cap iti spun sincer,persia e ~DEO~

jucatorii tot aia sunt,indiferent sub ce nume.

si n ati putut sa i scoateti,gasco

acum s a destramat si marea coalitie,sunt curios pe unde mai scoateti camasa ca intr o saptamana the endul se barbarizeaza,new age a fuzionat,si au mai ramas curcile RPT cu trage care isi asteapta randul


atatea aere de superioritate mai vad doar la michelle,dar macar are cu ce se lauda

pe cand alde swordmx si zndragos,laturile lumii 23 ,comenteaza parafrazez: Cei mai slabi jucatori sunt pe l23

Pai normal ma daca jucati pe ea !!
 

DeletedUser

ce-am zis mai devreme =))
trebuie sa repet din nou =)))


doar gura este de ei

stiu sa comenteze k in rest sunt "praf"
 

DeletedUser

murron
Senior Member



Adaugă data: 20.07.2010 #976 Ieri, 22:44:03 Sus
esti batut in cap iti spun sincer,persia e ~DEO~

jucatorii tot aia sunt,indiferent sub ce nume.

si n ati putut sa i scoateti,gasco

acum s a destramat si marea coalitie,sunt curios pe unde mai scoateti camasa ca intr o saptamana the endul se barbarizeaza,new age a fuzionat,si au mai ramas curcile RPT cu trage care isi asteapta randul


atatea aere de superioritate mai vad doar la michelle,dar macar are cu ce se lauda

pe cand alde swordmx si zndragos,laturile lumii 23 ,comenteaza parafrazez: Cei mai slabi jucatori sunt pe l23


Domnule mare si tare care nu esti tu murron,tu ai inceput sa joci triburile de pe lumea 18 nai cucerit nimic,lumea 19 la fel nai cucerit nimic,lumea 20 ai avut 4 sate si asa mai departe,nu stiu la ce vi tu si vorbesti despre mine,eu pe toate lumile am jucat si pe toate lumile am avut mai multe cuceriri decat ai avut tu,rusine sa iti fie ca ai ajuns in halul care esti,nu stiu cum ai ajuns tu conducator in persia ca esti varza....asa ca te rog frumos sa iti vezi de treaba ta ca esti slab omule nu reprezinti nimic,veziti de treaba ta ca esti un nimic
 

DeletedUser35377

1 la mana murron este cont preluat.

2. esti doar un copil patetic,care se crede mare lider,nu sunt primul nici ultimul care sa iti spuna asta.

vezi ca HTA ul si o cam ia in freza,nu ziceai ca treci prin noi si ii ajuti cu INQ? :O

daca pun mesajele tale cu cereri de diplomatie rade tot forumul de tine

sau ai uitat cum te milogeai la adibetu sa vina innapoi?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vă rog să purtați discuțiile fără jigniri pentru a evita sancționarea posturilor :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus