~RDT~ vs.Immo;IMMO~A;D~V

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

RDT nu poate câştiga întreg războiul pentru că sunt prea departe de IMMO.

SPAM, on the other hand, dacă ar avea război cu IMMO...))

:rolleyes:
 

DeletedUser

RDT va pierde un razboi cu IMMO si SPAM! pt ca ei nu vor mai avea aliati pt ca avut aliati si iau tradat ;) si au putini oameni in trib care merita un oare care respect iar Quintus nu este unul dintre ei, cred ca triburile sunt viata lui prea obsedat si se crede superior tuturor.
 

DeletedUser

RDT va pierde un razboi cu IMMO si SPAM! pt ca ei nu vor mai avea aliati pt ca avut aliati si iau tradat ;) si au putini oameni in trib care merita un oare care respect iar Quintus nu este unul dintre ei, cred ca triburile sunt viata lui prea obsedat si se crede superior tuturor.

deocamdata au umili lor slugi cei din RDT,( N.O.K.,OCT) toate 3 sau unit impotriva a 3 jucatori inactivul borudon are bulina rosie insa nu-l dau afara ca alti ca sa nu dea rau la statistiaca,lucia lucia quintus aici de inteleg si chris tiranu,acesti 3 eroi au venit la noi si au ales sa lupte pana la ultimul sat si lancier fara sa se dea inapoi de la nimik...insa prin aducerea lor se vor ivi unele surprize poate vor fi cuceriti insa atunci va fii un razboi OCT vs N.O.K.& RDT...

timpul le rezolva pe toate,zona k33 deocamdata e mai linistita deoarece nu se mai organizeaza app nimik organizat..acum vor sa dea in mahico:))
 

DeletedUser8140

mai mai cate preziceri, nu stiu ce v0a facut quyntus de va simtiti unii chiar asa dar sa nu vorbim fara sa gandim. Si da charlie sau care a zis de RDT vs IMMO in totalitate nu se va castiga deoarece suntem departe de ei, avem cativa pe langa noi dar nu multi. Cat despre partea cu tradarea aliatilor pe care a spus-o florinel parca lasa de dorit, argumente? Eu iti spun cum a fost in mare parte, EW au cerut sprijin pt un jucator la noi, majoritatea am trimis pe el 2-3 ferme...dupa un timp a cerut un membru de la noi, veneau sprijin 100 lanci 100 spade 100 arcasi. Alt exemplu: am postat pe forumul comun daca in data de xx ora xx ne poate ajuta lumea cu cateva fakeuri si primesc raspuns de la membri EW: "da noi dam fake-uri sa innobilati voi?" poftim aliati :)) si in final normal ca nimeni nu ar pastra asemenea specii la diplomatie pe culoarea bleumarin sau visiniu. Si in mare masura din cauza razboinicei lucia s-a rupt diplomatia, au venit membri cu coloana vertebrala in RDT si gata, lucia e o copila oricati ani ar avea indiferent ce scrie la profil.

ps: apropo de respectarea aliatilor, ati vazut ca pica la statistica si buf, ei bine asa era si EW

naftalina astăzi la ora 23:30
incepand din acest moment nu mai avem nici o alinata cu GT deoarece aliati nostri din =GRL= ne ajuta in alte razboaie care le purtam
si IMMO declara oficial razboi celor din GT
va rog sa treceti rapid la atacuri si inobilari si va rog sa respectati pe deplin noua diplomatie
circulara trimisa tuturor celor din IMMO si la cate un reprezentat din fiecare trib partas
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

Jimmy, daca retin bine la faza cu fake-uri a raspuns snowtracker, ce sa-i ceri la 12 ani?copilul abia gasise jocul si era super entuziasmat:D
 

DeletedUser

mai mai cate preziceri, nu stiu ce v0a facut quyntus de va simtiti unii chiar asa dar sa nu vorbim fara sa gandim. Si da charlie sau care a zis de RDT vs IMMO in totalitate nu se va castiga deoarece suntem departe de ei, avem cativa pe langa noi dar nu multi. Cat despre partea cu tradarea aliatilor pe care a spus-o florinel parca lasa de dorit, argumente? Eu iti spun cum a fost in mare parte, EW au cerut sprijin pt un jucator la noi, majoritatea am trimis pe el 2-3 ferme...dupa un timp a cerut un membru de la noi, veneau sprijin 100 lanci 100 spade 100 arcasi. Alt exemplu: am postat pe forumul comun daca in data de xx ora xx ne poate ajuta lumea cu cateva fakeuri si primesc raspuns de la membri EW: "da noi dam fake-uri sa innobilati voi?" poftim aliati :)) si in final normal ca nimeni nu ar pastra asemenea specii la diplomatie pe culoarea bleumarin sau visiniu. Si in mare masura din cauza razboinicei lucia s-a rupt diplomatia, au venit membri cu coloana vertebrala in RDT si gata, lucia e o copila oricati ani ar avea indiferent ce scrie la profil.

ps: apropo de respectarea aliatilor, ati vazut ca pica la statistica si buf, ei bine asa era si EW

jimy esty glumet...acum am revenit nu am avut net vreo doua zile si acum am vazut ca sa rupt alianta cu GT insa tin sa precizez ceva:
1.Eu cu quintus nu suntem dusmani mai degraba prieteni am vorbit si din cate am inteles lucia va jignit pe voi RDT insa asta inainte sa intre in IMMO.
2.Nu e nimik pierdut si nimik castigat sincer eu ma aflu intro situatie tare naspa persoanele de pe l3 care imi sunt foarte buni prieteni sunt in RDT insa deocamdata nu neam atacat timpul le rezolva pe toate poate ma vor ataca sau ii voi ataca insa eu cand ma imprientensc cu o persoana o fac pt viata reala nu pentru cea virtuala...da poate ati laut ceva sate de pe k43 si acum k42 insa la k33 se va da o lupta grea deocamdata tot cea ce se face la nevelul k33 nu e organizat daor actiuni propii si da asta nu poate fi numit un mare razboi noi baieti de pe k33 suntem doar catva care am ramad dupa ce crioli,samo si compania care au condus ianinte sau lasat grosul tribului il reprezinta k34 si va avertizez charli cand ajungeti langa luky si merlin nu o sa va mai arda de razboi
3.EU nu am contacte directe cu cei din GT insa daca conducera a hotarat razboi razboi va fii
 

DeletedUser18865

RDT va pierde un razboi cu IMMO si SPAM!.

Cine zice ca noi avem razboi cu SPAM! ?

pt ca ei nu vor mai avea aliati pt ca avut aliati si iau tradat

Daca te referi la E~W (tribul tau parca din cate stiu) atunci trebuie sa iti zic ca i-am anuntat frumos ca alianta noastra se incheie aici (acolo). Nu cred ca vam facut vreo faza cum ar fi sa va zicem sa trimiteti trupe spriijn si noi sa va atacam sau altceva.

si din cate am inteles lucia va jignit pe voi RDT insa asta inainte sa intre in IMMO.

Si... ce vrei sa zici? Eu inteleg din spusele vaoastre ca luati toti vagabonzi(fara sa bat vrun aproppo)...cu un limbaj neadecvat societatii in care traim.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

jimy esty glumet...acum am revenit nu am avut net vreo doua zile si acum am vazut ca sa rupt alianta cu GT insa tin sa precizez ceva:
1.Eu cu quintus nu suntem dusmani mai degraba prieteni am vorbit si din cate am inteles lucia va jignit pe voi RDT insa asta inainte sa intre in IMMO.
2.Nu e nimik pierdut si nimik castigat sincer eu ma aflu intro situatie tare naspa persoanele de pe l3 care imi sunt foarte buni prieteni sunt in RDT insa deocamdata nu neam atacat timpul le rezolva pe toate poate ma vor ataca sau ii voi ataca insa eu cand ma imprientensc cu o persoana o fac pt viata reala nu pentru cea virtuala...da poate ati laut ceva sate de pe k43 si acum k42 insa la k33 se va da o lupta grea deocamdata tot cea ce se face la nevelul k33 nu e organizat daor actiuni propii si da asta nu poate fi numit un mare razboi noi baieti de pe k33 suntem doar catva care am ramad dupa ce crioli,samo si compania care au condus ianinte sau lasat grosul tribului il reprezinta k34 si va avertizez charli cand ajungeti langa luky si merlin nu o sa va mai arda de razboi
3.EU nu am contacte directe cu cei din GT insa daca conducera a hotarat razboi razboi va fii



Florinel, tu nu stii cu ce se mananca jocul, aici nu amesteci lumile, esti prieten pe o lume? foarte bine , dusman pe alta- dai totul pentru trib.
sa-ti dau un exemplu, fostul E~W- prieteni pe l9 si dusmani pe l5, da' dusmani nu gluma;) si am tinut-o asa cu atacuri pe l5 si sprijin pe l9, ti-o pot confirma destui jucatori,
 

DeletedUser

Avertizatorule...)) Mai bine ţi-ai vedea de steaua ta de lângă RDT şi continuă să trimiţi circulare cu duiumul şi abia apoi să ne spui nouă de ce ne va arde.

PS: Tara22, a pierdut câte un sat pe oră ieri, timp de 24 ore...))
Păcat că eşti departe, aş fi vrut să te văd cum dansai pe muzicuţa noastră dacă erai lângă noi.
 

DeletedUser10388

Avertizatorule...)) Mai bine ţi-ai vedea de steaua ta de lângă RDT şi continuă să trimiţi circulare cu duiumul şi abia apoi să ne spui nouă de ce ne va arde.

PS: Tara22, a pierdut câte un sat pe oră ieri, timp de 24 ore...))
Păcat că eşti departe, aş fi vrut să te văd cum dansai pe muzicuţa noastră dacă erai lângă noi.


Charlie draga, eu n-am dat nici o circulara in immo;)
 

DeletedUser

lasa ca IMMO castiga in alta parte deocamdata:
Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: GT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 385
Tabăra 2: 192
Diferență: 193

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 2
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,004,874
Tabăra 2: 1,374,671
Diferență: 1,630,203

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178,858
Tabăra 2: 3,430
Diferență: 175,428

image.php


Inca una plus aliati nostri grl:
Side 1:
Tribes: IMMO =GRL=
Players:

Side 2:
Tribes: GT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 593
Tabăra 2: 192
Diferență: 401

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 6
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,593,964
Tabăra 2: 1,374,671
Diferență: 3,219,293

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 564,689
Tabăra 2: 34,550
Diferență: 530,139

image.php
 

DeletedUser8140

Mda interesanta statistica sa ii arat si flori mele ca o sa dea bobocii cand vede :)). AM observat ca a aparut pe continent un nou trib WHDAC. Ce coincidenta :). Deja avem razboi cu ei. Oare cat veti rezista pe 43 WHDAC? mai bine dati-i afara din trib sa nu dea rau la statistica asa cum faceau cei din DV cand atacam. Am atacat-o pe cesy, dupa 2 sate a iesit din trib, vgbay la fel, si multi altii.
Sa pun statistica adecvata temei:

Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO IMMO~A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,287
Tabăra 2: 6,222
Diferență: 1,935

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 344
Tabăra 2: 88
Diferență: 256

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 29,168,283
Tabăra 2: 33,342,894
Diferență: 4,174,611

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,793,250
Tabăra 2: 709,526
Diferență: 2,083,724

image.php


RDT va pierde un razboi cu IMMO si SPAM! pt ca ei nu vor mai avea aliati pt ca avut aliati si iau tradat ;) si au putini oameni in trib care merita un oare care respect iar Quintus nu este unul dintre ei, cred ca triburile sunt viata lui prea obsedat si se crede superior tuturor.

tu te auzi ce zici? adica vezi ce scri? sa nu deviem de la subiect...bine ca nu ai zis ca RDT va pierde un razboi cu KN sau cu alt trib...ba nu...cu LS-AX de pe lumea 3 :)) u cu ce nick joci? ai tangente cu razboiul asta? :-?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte tare asta!!

Superman are chiloti cu Chuck Norris si Chuck Norris are chiloti cu JimmyMacel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus