Record timp scadent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Joc triburile din 2007 de pe primul sau de pe al doilea server si mi-a placut si inca imi mai place, dar nu admit sa platesc fara sa primesc sau sa pierd timp pentru nepasarea altuia.

felicitari . asta ar trebui sa facem toti si dupa ce ar face-o un numar destul de important care sa contreze pentru un server s-ar schimba modul lor de a ne trata . uita din pacate acesti semizei ca fara noi jucatorii nu exista .
 

DeletedUser

baah!!
1230.gif
da' faceti in roz-marin ceva!! nu am de gand sa cumpar puncte premium pt scadente ....
1018.gif
 

DeletedUser

felicitari . asta ar trebui sa facem toti si dupa ce ar face-o un numar destul de important care sa contreze pentru un server s-ar schimba modul lor de a ne trata . uita din pacate acesti semizei ca fara noi jucatorii nu exista .

sau nu, ca s-ar elibera serveru' si ar merge brici :D
 

DeletedUser

daca e sa o luam logic..
Un cont - din punct de vedere al bazelor de date - inseamna n variabile (lancieri, argila, comenzi, etc.)
Cu cat sunt mai multe conturi - cu atat gestionarea lor e mai dificila. Sa ai cel mai tare server si nu-ti face fata, iti crapa..

Acelasi lucru se intampla la oricare site - la un domeniu mic - gazduit pe un server mic, cu o banda mica - la 10 utilizatori conectati simultan, crapa, plangi langa monitor. :)
Nu mai vorbim de - unu' la mie cazuri - cei care flodeaza serverul (dau multe comenzi cu programe special concepute pentru acest lucru). De asta s-a bagat si protectia anti-bot, un rol e si cel anti-flod.
 

DeletedUser

Va spun eu logica, daca faci un server care poate sa faca n mutari/s cu un maxim de 1000 jucatori, de ce se admite sa intre 5000? (pt bani)
Ei spun ca comform sondajului, pe care doar ei le-au facut, nu o sa intre 1100/ server, dar se pare ca intra :).
Aceste mici neplacere se intampla doar la inceput cu farmarile, dupa scad numarul de atacuri si serverul isi revine :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deschid un sondaj: cei care se ocupa de server sunt;
1. ptolomaci
2. ciumpalaci
3.cozondraci.

bagati..categoria care ajunge la 50 de voturi castiga , ghiciti, 4 parpalaci..
 

DeletedUser

Facem revoltă, 3 luni jucam toti fara premium :) da nu prea ai cu cine ca nu suntem uniti ca popor :)
 

DeletedUser39777

mda... eu cred ca in cateva zile isi revine... multi jucatori o sa dea stergere cont. :))
 

DeletedUser8343

Ne pare rau pentru problemele de server pe care le-ati intampinat in ultimul timp. Am transmis mai departe ca avem probleme mari cu serverul pe L25. Va rog sa anuntati de fiecare data cand aveti probleme de acest gen la sistemul de suport. Speram sa se rezolve in cel mai scurt timp posibil.

Inca o data ne cerem scuze si va multumim pentur intelegere si pentru rabdare.
Va doresc o saptamana frumoasa si fara probleme de server!

Acest topic va fi inchis, urmand ca orice alte sesizari legate de problemele de server sa se faca la sistemul de suport.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus