Record timp scadent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

multumiri inno games pentru timpii scadenti si paginile generate in minim 2300 ms.
 

DeletedUser39777

:)) posibil si asta... sunt o legenda vie! :)) de cateva zile detin recordul de 53 minute :)) nu am facut eu print screen... poate o sa imi bat recordul! :))
 

DeletedUser39777

generată în 7892 ms | Ora Server: 23:49:01 24/06/2011:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: este din net sau din server? ma face de dau stergere cont...:(
 

DeletedUser

Nu e vina agresorului ca are bug-uri server-ul,poate i s-a intamplat tuturor,si mie mi s-a intamplat.
 

DeletedUser40272

Livrare de la
X x 0 (377|460) K43 25.709 23.220 20.219 astăzi la ora 13:52 NaN:NaN:NaN






generată în 1202 ms | Ora Server: 13:54:43 25/06/2011

ce tare...si in targ aceeasi treaba:)
 

DeletedUser40279

sincer ii bataie de joc lumea asta,are setari super bune dar merge ca naiba....cum naiba sa mai ai chef de joc cand nici nu poti farma ca stai sa dai atacurile cate 10 min de pe un sat :|....

daca nu vor rezolva curand cu l25 sa mearga mai **....va fii super naspa
 

DeletedUser

sincer ii bataie de joc lumea asta,are setari super bune dar merge ca naiba....cum naiba sa mai ai chef de joc cand nici nu poti farma ca stai sa dai atacurile cate 10 min de pe un sat :|....

daca nu vor rezolva curand cu l25 sa mearga mai **....va fii super naspa

Sa ma *** pe server ul lor, merge ca dracu.E bine ca scumpesc pp urile.
 

DeletedUser

Ati intrat prea multi buni pe lumea asta si de aceea merge asa de prost :D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

au dat concedii tehnicienilor



sincer ii bataie de joc lumea asta,are setari super bune dar merge ca naiba....cum naiba sa mai ai chef de joc cand nici nu poti farma ca stai sa dai atacurile cate 10 min de pe un sat :|....

daca nu vor rezolva curand cu l25 sa mearga mai **....va fii super naspa

iti dai seama ce mult ii doare daca au considerat postul de mai sus o ofensa adusa autoritatii lor de catre subsemnatul ( doamna ingerasa ) . insa bunul simt al adminilor care inchid tichete pe tema asta fara a da un mesaj standard nu ii deranjeaza , vor respect dar nu il ofera si ei . poate daca in loc de concediile tehnicienilor ziceam ceva de mamicile lor era ok .

Sa ma *** pe server ul lor, merge ca dracu.E bine ca scumpesc pp urile.

merg si eu o tura , e bine ca sunt multi si nu trebuie sa stam la rand :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus