recrutam jucatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31230

mafia frate ma bag eu si eu la tine in trib ce nume are tribul ?
 

DeletedUser

ha ha ha :D:D pai inca nu are, fa tu tribul daca e si poate intru si eu sa vedem, da sa ti treaca mai intai vacanta :D:D
 

DeletedUser18527

Frate asta e mai rau ca aia pe lumea 7 :D Si credeam ca aia sunt cei mai rai ...dar mafia asta e campion inter-lumi.
 

DeletedUser19019

mafia asta unde traieste ? cred ca vine din misisipi frate nu mai posta atata ca un disperat ca areti cat de mic iti ie IQ ul
 

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


@mafia11chat - la urmatoarea abatere intri in vacanta. Atentie la modul de postare.
 

DeletedUser31059

mafia asta unde traieste ? cred ca vine din misisipi frate nu mai posta atata ca un disperat ca areti cat de mic iti ie IQ ul

tu unde ai invatat Limba Romana ? te iei de altii cand tu nu poti lega doua vorbe corect ... vai de noi :))
 

DeletedUser

mai conservantule, de unde stii tu cata gramatica stiu eu? ai citit aceleasi carti cu mine ca sa stii tu ce am citit? stai in banca ta acolo, deseneaza harti, fa de astea pentru tine
 

DeletedUser32005

da parca mai era ceva scris aici? ce ai pus mafia tu aici de ai plecat in vacanta?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus