Recrutare de jucători

DeletedUser

Mai nou, a aparut un nou link sus in stanga intre Logout si Forum.

Se cheama Recrutare de jucători.

1. Nu se poate scoate?
2. Este aiurea, ocupa si mult loc pe pagina, eu din cauza acelui link nu vad linkurile cu notite si cu prieteni.
3. Acel link exista si la setari/recrutare de jucatori
4. Sau macar cei cu premium sa isi poata modela dupa cum vor acea bara de sus, asa cum e si cu cea de mai jos (asta e putin probabil sa se intample)

In orice caz chestia aia e foarte aiurea acolo sus :))
 

DeletedUser

nu stiu de ce te enerveaza,cu aia poti recruta jucatori sa joace triburile,pt. fiecare jucator recrutat care a ajuns la 300puncte primesti 5 zile CP
 

DeletedUser

daca folosesti mozila poti sa iti instalezi AddBlock Plus care iti blocheaza cadrul din partea stanga in care se incarca reclamele si o sa iti apara bine in pagina, chiar daca e Recrutare de jucatori acolo sus :D
 

DeletedUser21086

Nici mie nu prea imi place, pot sa ma duc frumos la Setari->Recrutare de jucatori:) nu era nevoie de un link direct, dar asta este hotararea Echipei administrative sau echipei innogames...:) Oricum o sa ne obişnuim cu linkul!
 

DeletedUser

2. Este aiurea, ocupa si mult loc pe pagina, eu din cauza acelui link nu vad linkurile cu notite si cu prieteni.
Poti sa dai "schimba" la spatiul rezervat reclamelor din dreapta,si asa poti vedea notite si prieteni.
 

DeletedUser

cel puţin să pună doar "recrutare" nu Recrutare de jucatori
 
Sus