Recrutare Nobili

  • Autor subiect CarlaDaimler
  • Data de început

DeletedUser

Avem nevoie de o modificare sau un script pentru recrutarea nobililor in masa pe lumea clasica!

Cine joaca aceasta lume si are cateva sate, stie de ce e vorba.

E posibil asa ceva? Exista deja o sloutie "semi-automatizata"? :)
 

DeletedUser

Avem nevoie de o modificare sau un script pentru recrutarea nobililor in masa pe lumea clasica!

Cine joaca aceasta lume si are cateva sate, stie de ce e vorba.

E posibil asa ceva? Exista deja o sloutie "semi-automatizata"? :)

Sigur ca se poate ... garantez eu :cool:
Nu am jucat niciodata pe clasica dar din moment ce se pot bate in masa taleri de pe cont fara CP ... ce poate fi mai dificil?
 

DeletedUser

salut rookmaster!

Pe Lumea Clasica nu exista taleri. Probabil ca cunosti sistemul.

Seba

PS: pe skype nu mai dau de tine... :)
 

DeletedUser40748

Sigur ca se poate ... garantez eu :cool:
Nu am jucat niciodata pe clasica dar din moment ce se pot bate in masa taleri de pe cont fara CP ... ce poate fi mai dificil?

Si nu poti sa ne spui si noua cum am putea sa batem taleri fara cp ? :))
 

DeletedUser

s-a mai ivit ceva nou cu recrutarea obililor in masa pe L clasica?
 

DeletedUser

de ce sa fie ilegal? recrutarea in masa la restul trupelor exista doara... care e diferenta?

eu cred ca inca nu exista recrutare in masa de nobili pentru ca sunt 2 sisteme de joc... cu taleri si versiunea clasica...

poate asta er putea fi un motiv, de ce inca nu exista optiunea asta...
 

DeletedUser25287

Nu cred ca este posibil recrutarea de nobili in masa, scriptul de recrutare trupe in masa poate fi usor modificat pentru a selecta nobili, problema este insa cu pagina de recrutare in masa a jocului care nu prezinta cate o casuta si pentru nobili asadar desi scriptul efectueaza comanda, jocul insa nu o accepta ( testat de mine ).
 

DeletedUser25287

incearca sa-ti intrebi prietenii,si sa te informezi in alte parti, pt ca nimeni nu-i nebun sa posteze un astfel de script pe forum.

Helooo, prietene, nu eu am cerut asa ceva, ai gresit adresa rau, eu doar am mentionat ca nu este posibil pe cai permise recrutarea de nobili in masa, adicatelea cu alte cuvinte sa se renunte la ideie daca nu se doresc sanctiuni importante.

Ce ne mai place sa ne bagam in seama...ntz, ntz, ntz, ceva de speriat ;)
 
Sus