Recrutari M.T ->Masters the Great

DeletedUser

Masters în data de 10.05. la ora 18:37 Citat
nu accept ca atunci cand zic sa fiu ajutat si eu o data sa imi intoarca totzi spatele si unu mai copt ..thunder.. sa faca mijto ...si eu sa am toata defensiva la altzi ..infine...


msk celor care mau trimis prijin am sa vil returnez inapoi ...


imi pare rau pt unele pers din accet trib ca sunt super de treaba ...


Sprijin sunt atakat de MT a spus:
Masters în data de 10.05. la ora 16:03
Sunt atakat pe urmatoarele sate va rog sa imi trimitetzi sprijin cat mai repede posibil!!!!



[village]365|499[/village]
[village]364|499[/village]
[village]365|497[/village]
[village]363|499[/village]
[village]364|497[/village]




Va multzumesk!!!!

xThundeRx în data de 10.05. la ora 16:45
Zmeu zmeilor nu face fata? Hai ma ca tu esti master ! :))

Masters în data de 10.05. la ora 17:58
hai jet ....

xThundeRx în data de 10.05. la ora 18:00
Si eu te iubesc fetito ! =))

xThundeRx în data de 10.05. la ora 21:02
Sunt atacat sunt atacat ! Dar eu sunt mare jucator ! Fug la aia de ma ataca ! =)) Gata papusa te-ai speriat si ai fugit ! GG ! Mare jucator ! :) Am de cine sa rad urmatoarele 2-3 zile ! :X

Masters astăzi la ora 05:24
vezi ca esti pe domeniu privat ...pa!

xThundeRx astăzi la ora 12:38
...

Mesajele acestea au fost trimise de către xThundeRx mai departe.


Special Thanks for xThundeRx trebuia si ceva funny + ca este despre marele masters :))


P.S Acum a fugit in M.T =))
 

DeletedUser2368

Thx pentru Special Thanks ! :) Oricum cred ca aceasta faza a demonstrat "maretzia" lui Masters si faptul ca el e "zmeu zmeilor" :) As mai putea zice destule despre el si sa va arat fapte concrete si mesaje concrete ! Dar nu are rost ! Faptele nu vorbele te fac sa fi mare, iar pe master faptele l-au facut mic !

PS: cam urat M.T. cum actionati ! ;) Nu e frumos sa primiti tradatori si/sau refugiati ! Cum a tradat-o pe crioli poate va v-a trada si pe voi ! :)
 

DeletedUser2368

Le-as da o bere ! :) In fine el se lauda ca nu de asta a plecaT ! :) Da cine sa-l mai creada ! :D
 

DeletedUser

haha.gif



console.gif
totul va fi bine
 

DeletedUser2368

Spam spam spam ! :) Clar altceva mai stiti? Raspund tot eu in locul vostru: NU ! :) Oricum chiar e marfa avataru tau ! Si animatiile care le fol ! :p
 
Sus