Recycle bin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Recycle_Bin_Full.png



In acest topic voi muta toate posturile care initial trebuiau sterse, exceptie facand cele care incalca grav regulamentul.
 

DeletedUser39347

Pai eu da premiu o portie de Nachos Regalo la care aduce mai multa prada pe borul palariei.:D mai ales ca noi mexicanii suntem multi baaaa!
 

DeletedUser39347

Dezvoltarea la paladin e data de ODA(daca nu ataci creste cu 3% pe zi)! Deci nu vad cum il dezvolti daca nu ataci!
Poate esti un mexican si in cazul asta inteleg!
 

DeletedUser35408

io o ta fac multi lancieli ti cand o ta vina aia ta ma falmeze... pac pac! o ta le moala caii! :D
 

DeletedUser

Eu o sa stau si o sa ma uit la server cum incarca :))))))

generată în 2077 ms

si asta e nimica toata:)
 

DeletedUser

ma bucur ca jucatorii multiont si adminii care i proetejeaza au ajuns sa joace in acelasi trib MoD pe l24,jucatori care pe fata au zis ca e contu lor si au fost blocati in prima faza dupa carea intrat mituiala pe fir si a fost deblocati fara ca sa i fie luat vriun sat
 

DeletedUser

Oare cand o sa mearga bine serverul? :-?....de craciun? :-?
 

DeletedUser

Jocul asta e un loc pacatos .. prea pacatos ca sa iti testezi limitele aici .. Daca ajungi la 100% oricat de mult sau de putin ar insemna procentul asta, sacrificiile sunt prea mari .. :D
So, change your target mate or this will be the end of your social life .. :D:D:D



Pe asta , cred ca cu 5% din capacitatea voastra o sa o realizati .. :rolleyes: Nu, nu-i nevoie sa atingeti vreo limita :p

Viata lunga, Wall! :)

Negrule? Joci pe 24? Am intrat si eu acum. Aici sultanu .
 

DeletedUser

oooo ce dragute sunt hartile, ar trebui schimbate la fiecare ora ,acu la inceputu' lumi totul e in continua schimbare
 

DeletedUser

nu sunt barbare ,din ce sa iei prada ca inca e protectie / : )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus