Recycle bin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tocmai de asta nu inteleg de ce te bagi tu ... Daca niste oameni se dovedesc a fi mari noobi si dupa ce isi pierd toate trupele si ne acuza de " coade " .. tu trebuie sa ii crezi ?

domnu ne crede
1.pentru ca colegii tai se dau de gol
2.am postat dovezile clare ca anne71@ triseaza
3.chiar 13 recunostea ca joaca si pe contul lui anne71@ ca cica e iubita lui
4.ce vrei mai mult:)))?
 

DeletedUser

sa fie on topic, va prezint tribul -DD-

Sat Puncte Vechiul Proprietar Noul Proprietar Dată/Timp
Funky[GEN] (356|516) K53 551 hashu [-D.D-] devastatus [~Q~] 2011-04-02 23:10:58
te joci cu focul (487|613) K64 872 Barbar danutelu [-D.D-] 2011-04-02 09:06:06
~13~ (399|545) K53 4,822 dinastya [-D.D-] Tryszpe [cLm] 2011-04-01 07:16:43
;-) (476|611) K64 1,010 Barbar TheArthur [-D.D-] 2011-03-31 16:56:29
Sat de barbari (411|571) K54 1,165 Barbar Rycheard [-D.D-] 2011-03-30 21:23:07
1371@ (428|584) K54 4,746 sorisic [-D.D-] Anne71@ [cLm] 2011-03-30 20:57:51
HIDDEN UN THE SHEDOWS (462|531) K54 1,041 LEI RAI [-D.D-] zombozod [TheEnd] 2011-03-28 15:22:56
ursati 1 (446|587) K54 824 big star costin29 [-D.D-] 2011-03-28 11:43:26
-Y- (491|564) K54 1,384 dieter@xxx [-D.D-] Icsh [TheEnd] 2011-03-28 11:03:31
1371@ (430|586) K54 4,727 marele bunic [-D.D-] Anne71@ [cLm] 2011-03-28 07:24:40
~Fr~*1 (403|561) K54 4,892 bucatarumacelaru [-D.D-] rams0928 [~Fr~] 2011-03-27 10:02:05
5193 1 (467|606) K64 982 Barbar 5193 [-D.D-] 2011-03-25 14:28:30

si daca vreti o prezentare detaliata, sa se vada valoarea, sa nu mai tot comentati ca noi trisam, ca trisam...va prezint zecile de rapoarte in care incearca, si incearca, si incearca....dar nu reusesc nimic

p.s. eferalgan, daca anne nu curata zona si nu facea atatea barbare voi erai inca la 500 de pc
p.s.s pacat de uni oameni de acolo din tribul ala, oameni de nota 11, restu...0


13 , dd-u nu se mandreste ca voi clm-u cu multicontii . stim cum se face , se scot sau se baga playeri in trib pentru a se sprijini satele pe care trebuie , se fac oferte 'speciale' in targ .... don't worry be happy ...proxy , ip-uri dinamice , ....spun mai mult ?

clm sa fie turma de pe l23 ? aveti niste playeri comuni , nu gresesc nu ? + de asta mai aveti si acelasi regulament intern ca si turma si nu cred ca e copy paste . parul se schimba dar naravul .... ba ! asa ca nu te mai mandri tu ca ati luat 5 sate prin trisat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intrebarea ii daca erau ei cei care va inobilau pe voi atunci nu mai nicio problema nimeni nu triseaza nimic ..

Of, Doamne, ce intrebari.. :|
Pentru tine conteaza de ce au acuzat ei ca triseaza, sau ca ei chiar au trisat ?
Ok, am inteles.. esti sceptic si nu crezi.. atunci, explica-mi si mie misterioasa pierdere a playerului
Anne71@.
Ca sa-ti fac 'cautarea mai usoara : http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&id=1820698

Explica-mi, deasemenea si mesajele postate mai sus (e adevarat, nu sunt 100% concludente.. se poate spune ca glumea.. dar pentru o gluma de genul "Vand contul" pusa de un player la Profil tot au existat sanctiuni). Pe de alta parte, este clar ca nu iese fum fara foc.


Tocmai de asta nu inteleg de ce te bagi tu ...
Ma bag pentru ca sunt user al acestui Forum si pentru ca sunt curios sa vad cum va promovati voi tribul.

Daca niste oameni se dovedesc a fi mari noobi si dupa ce isi pierd toate trupele si ne acuza de " coade " .. tu trebuie sa ii crezi ?

Dupa cum i-am explicat si amicului vostru putin mai sus, nu au acuzat 'aiurea' din moment ce un jucator de-al vostru a fost banat, probabil in urma sesizarilor lui. Nu conteaza ca triseaza unul, sau triseaza toti. Atata timp cat unul triseaza si ii este luata apararea in aceasta maniera.. si se pune problema ca : "Ce daca am incalcat regulamentul, noi v-am dominat" spune multe despre conceptul vostru despre acest joc.. si motivul pentru care insist pe acest subiect si pentru care 'ma bag' este a intelege viziunea voastra.

Si uite inca un motiv pentru care ma vad nevoit sa-i cred :
imi place ca suferi :X:XX: .. have fun

Din moment ce voi nu ati fost in stare sa aduceti o explicatie plauzibila, sau macar sa lamuriti problema si tot ceea ce ati facut a fost sa va hliziti pe forum si sa va dati aere, sa va mandriti cu ceea ce faceti.. este normal sa le dau lor crezare, nu !? Sau ma poti contrazice ?


Pe de alta parte, daca tot spuneti despre ei ca sunt noobi, nu vreau sa va jignesc, dar sunteti mai rau decat ei, daca in mod corect nu-i puteti invinge... Corect !?


Sincer, chiar sunt nerabdator si interesat sa vad si eu cum va veti sustine pozitia si cum ne veti explica si noua 'muritorilor de rand' care este situatia, de fapt. :rolleyes:




PS : Scuze moderatorului pentru faptul ca nu am pastrat acest topic curat. Am postat acest mesaj, si abia dupa am citit ultimul sau mesaj. Daca deranjeaza aici, va rog, mutati-l dvs. in topicul aferent.
 

DeletedUser

nu va dau satisfactie sa zic altceva, decat spor la distractie, pt ca cLm se distreaza...
spor la cucerit sate...ca noi avem spor
...si nu, nu are legatura cu tribul spor :p
 

DeletedUser

Cat credeti ca mai rezistati ZEILOR ? oare in cat timp se va da dizolvare ?:>
 

DeletedUser

nu va dau satisfactie sa zic altceva, decat spor la distractie, pt ca cLm se distreaza...
spor la cucerit sate...ca noi avem spor
...si nu, nu are legatura cu tribul spor :p

ai vrut sa spui -D.D- se distreaza,voi cu cautatu de solutii cum sa ii luatii satu lui vandparfumuri...de acum la toamna il mai luatii:)
in orice caz clm nu e cu nimic superior tribului -D.D- doar rang-ul ca trib si faptul ca trisatii(o nimica toata) dar pe de alta parte -D.D- va este superior voua ca la o adica va trebuie ajutor de la aliati sa ne atacatii:)))) ca singuri nu faceti fata,nu postez aici cine o zis asta doar atat"in max o sapt doua va vom ataca doua triburi sa vedem cat de tari sunteti atunci"

deci daca pentru un trib de nooby ca -D.D- va mai trebuie inca un trib ca sa ne faceti dar nici asta nu e sigur.....appi pentru Spor de exp sunt sigur ca trimiteti full-uri si de pe lumea 23 si va aliati cu toate triburile din top100

hai peri albii pe mai departe!!!


ooo ce am mai facut azi:)))
Agresor: cotolanpatrick
Origine: 01 satul lui cotolanpatrick (418|592) K54

Număr: 0 0 784 0 50 224 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 784 0 0 224 0 0 0 0 0 1


Cat credeti ca mai rezistati ZEILOR ? oare in cat timp se va da dizolvare ?:>

eu ma intreb cat timp o sa mai stati in top20
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai ca m-am lamurit si cu voi..
Seful de trib "nu vrea sa ne ofere noua satisfactie", in schimb isi afunda tribul in... penibil in loc sa si-l apare in vr-un fel.. (intr-un mod pertinent, desigur).

Ce am mai putea spune, din moment ce, jucatorul "Milan" este agresiv doar pe Forum, unde isi atribuie meritele altora.. in timp ce in joc.. la 4k puncte are si el 4k la inamici invinsi. Eu, un jucator modest, un noob, care nu isi da aere de jucator pe Forum, de 4 ori mai mic in puncte ca el, am de 7 ori mai multi inamici invinsi.. Asta, asa, ca o paranteza.. ca sa ne dam si noi seama cu cine vorbim.
A nu fi inteles gresit.. nu ma iau de jucatori dupa modul in care joaca.. si nici nu ma dau eu jucator. Aveti cuvantul meu ca este departe de mine intentia asta, ideea era de a arata diferenta dintre vorbe si fapte. Atat, si nimic mai mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32877

asa-i ~fr~ va vrea pe toti la gramada, deci nu va ingramaditi
 

DeletedUser

ce e rau aici? ca nu vad, baga un bold la ce vrei sa scoti in evidenta...sau vrei sa te lauzi ca ati rupt niste atac/nobili?
 

DeletedUser14336

ce e rau aici? ca nu vad, baga un bold la ce vrei sa scoti in evidenta...sau vrei sa te lauzi ca ati rupt niste atac/nobili?

cam asta a vrut sa arate si la cum reactioneaza cred ca toata seara a fost in extaz, nu cred ca mai doarme la noapte de fericire :)
 

DeletedUser

:))))

gresit postez aici din alt motiv,de jucatii in clm intelegeti de nu,comentatii ca nu aveti ce face
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus