Reguli Noi ??-2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Si daca am depus deja pe sistemul suport tichet in legatura cu neclaritatile privind modul de vacanta si acolo nu mi se raspunde si contul ramane in continuare banat??... unde in alta parte mai pot sa cer pareri?, mi se tot spune de regula 10 dar cred ca cei care o amintesc nu pot sa o inteleaga pur si simplu, pentru ca acolo scrie clar ca am voie sa raman sitter, daca mi se cere, si pot sa trimit trupele in sprijin in cele 60 de zile, deci care ar putea fi problema mai exact? de trimis resurse nu se pune problema ca nu am trimis niciodata nimic, ba chiar am crescut si dezvoltat satele respective in asteptarea proprietarilor. Reamintesc celor ironici ca NU sunt conturi create de mine, jucatorii respectivi activand si pe alte lumi cu conturi mari din cate stiu eu si cei de pe 14 o stiu pe guatemaleza...si in cazul celuilalt cont sybyyy, alt jucator care a jucat si pe 14, care este in sesiune la facultatea de medicina si mi-a spus clar ca vrea cu noi in trib si nu stie cand revine dar va reveni, isi doreste doar sa fie langa noi. Am si mesajul lui de pe forumul intern in care explica ca va lipsi un timp si ca eu ii voi ramane sitter, deci mai avem voie sa tinem sitter sau nu? ce dracu inseamna asta? e chiar bataie de joc, suntem buni doar sa bagam bani in premium??

de la mama zmeilor nu am nevoie de raspunsuri privind punctuatia si educatia mea, nu este ea in masura sa imi atraga atentia, ala se numeste simplu SPAM, e treaba mea unde pun virgula sau paragraful, daca nu intelege sa nu mai citeasca...poate am 4 clase, dar asta nu inseamna ca nu am voie sa joc si sa semnalez abuzuri ale unor admini care inchid conturi fara suport regulamentar. Avem primari cu 4 clase si parlamentari europeni, diferenta este ca ei sunt persoane publice pe cand eu nu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

@mazareverde, acel coleg are dreptate, incearca sa scrii ceva mai ordonat astfel te vei face mai bine inteles, paragrafurile nu au fost inventate degeaba, cu cat scrii mai scurt si concis cu atat mai bine vei fi inteles si eventual ajutat.

Asadar spune te rog exact care este problema/problemele tale, de cand exact ai preluat contul pe sitter, cand nu ai mai reusit sa trimiti sprijin de pe el, cand si pe ce motiv ai fost incuiat, si alte detalii dar pe scurt sa intelegem si noi mai exact.
 

DeletedUser

citeste celalt topic ca sa nu ma repet ca si asa ma chinui sa scriu de pe mobil si numai draci imi fac...
Am fost lasat sitter, si atat, am fost banat ca cica sustin alte conturi de le sitter...adica am trimis trupe sprijin la colegii de trib, mai scurt de atat nu am cum sa explic.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Te-am invitat sa faci discutiile astea prin sistemul de suport, daca tema anterioara a fost inchisa inseamna ca a fost un motiv intemeiat.

Te rog sa nu mai deschizi teme similare, voi lua masuri altfel.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus