ReLoad - cuceriri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am o nelamurire in ceea ce priveste acest trib, un amic mi-a trimis un link catre statisticile sale:

aici

Bulina verde = sate cucerite din alte triburi
Bulina galbena = sate cucerite intern (inclusiv in cadrul aceluiasi cont)
Bulina rosie = sate pierdute la alte triburi


Unde sunt bulinele verzi ?
 

DeletedUser3366

..isi meritau numele de lorzi..doar cu o mica diferenta...:D

"Lorzi inobilarilor interne"...oare ei stiu ca se pot cuceri sate si de la alte triburi in afara de la al lor?:rolleyes:
 

DeletedUser5684

grima nu mai induce lumea in eroare :D
acolo erau doar pierderile

uite aici si buline verzi
 

DeletedUser

hai sa fim seriosi,tot ReLoad domina si in statistica asta care ai dat-o tu,mai sunt cativa din WOL,si cativa din academia voastra ~bubu~,dar faceti cum stiti voi
 

DeletedUser5684

care academia noastra ?
ti se pare tie ca eu sunt in reload ?
probabil tot reload domina dar daca cauti mai gasesti multe astfel de triburi
grima a prezentat problma ca si cum reload nu ar fi cucerit niciun sat pana acum
 

DeletedUser4360

Aici gasesti toate cuceririle tribului ReLoad de la infiintare :
http://ro.twstats.com/ro4/index.php...s&id=16168&pn=-1&type=gain&enemy=-1&min=&max=

Eu nu vad nimic ciudat in aceste statistici . Toate triburile au jucatori care nu mai au timp de joc sau aleg sa joace numai pe alta lume (in speranta ca se vor descurca mai bine sau pentru ca sunt mult mai bine dezvoltati acolo ) si care atunci cand decid sa paraseasca jocul lasa satele tribului . Asa e si normal sa se intample si mai exista o politica destul de stricta privind activitatea membrilor nostri .

Ma bucur ca ati observat si voi ca ReLoad a ajuns in top20 . Promitem sa nu ne oprim aici :)

Daca tot sunteti interesati de tribul meu profit sa va arat si alte statistici :

Lista de rang a triburilor de pe continent 62
Rang Porecla Puncte Sate
1 ReLoad 10,46 Mio. 1.240
2 NOVA 4,13 Mio. 524
3 Tiesto 2,16 Mio. 274

Lista de rang a triburilor de pe continent 63
Rang Porecla Puncte Sate
1 »ender 5,17 Mio. 530
2 ReLoad 4,72 Mio. 514
3 NOVA 3,68 Mio. 376
4 ~PHX~ 3,38 Mio. 336

Lista de rang a triburilor de pe continent 73
Rang Porecla Puncte Sate
1 DE 8,48 Mio. 1.071
2 ReLoad 2,45 Mio. 296

Lista de rang a triburilor de pe continent 72
Rang Porecla Puncte Sate
1 DEA 1,55 Mio. 300
2 ablai 1,13 Mio. 191
3 ~SoL~ 1,13 Mio. 196
4 ReLoad 1,07 Mio. 147

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 aTaRaXic 65,27 Mio.
2 Brute Force 58,50 Mio.
3 Rome Empire 40,85 Mio.
4 Big Wolves 34,93 Mio.
5 Medieval Warlords 34,31 Mio.
6 Tribul Celor Regasiti 33,80 Mio.
7 Gothic Crusaders 31,96 Mio.
8 NOalliance 30,10 Mio.
9 Raptor for Blood 28,30 Mio.
10 ~aTaRaXic~ 27,53 Mio.
11 PHOENIX 27,51 Mio.
12 TNT-ReVeNgE 26,23 Mio.
13 »SW²« 24,06 Mio.
14 Fratia - Chaos 21,71 Mio.
15 Dragon Trib Romania 21,70 Mio.
16 Revansa Lorzilor 20,00 Mio.
17 MERCENARII 19,28 Mio.
18 NOVA 19,19 Mio.
19 Efectul Prieteniei 19,06 Mio.
20 Rome Empire Academy 18,37 Mio.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4838

S-a strecurat o mica eroare in statistici, daca Grima a postat doar pierderile, iar Sutanu toate cuceririle *inclusiv intern*, postez si eu DOAR CUCERIRILE asupra inamicilor, AICI

Au cucerit doar jucatori mici, fara trib si muuuuuulte sate parasite. Cum au rang asa mare in atac, nu stiu, poate la innobilarile interne se ataca singuri.

Concluzia din profilul meu se aplica: daca ataci sate cu albastru de pe harta, nu poti fi numit jucator, poate doar colectionar de sate.

Mult succes ReLoad!
 

DeletedUser4360

S-a strecurat o mica eroare in statistici, daca Grima a postat doar pierderile, iar Sutanu toate cuceririle *inclusiv intern*, postez si eu DOAR CUCERIRILE asupra inamicilor, AICI

Au cucerit doar jucatori mici, fara trib si muuuuuulte sate parasite. Cum au rang asa mare in atac, nu stiu, poate la innobilarile interne se ataca singuri.

Concluzia din profilul meu se aplica: daca ataci sate cu albastru de pe harta, nu poti fi numit jucator, poate doar colectionar de sate.

Mult succes ReLoad!

Linkul tau e numai cu satele parasite sau ale unor jucatori fara trib cucerite de membrii ReLoad .
Din ce arati tu tribul meu nu ataca jucatori aflati in alte triburi :))

Avem si noi luptele noastre ... nu e nevoie sa ne porti grija ... am demonstrat ca putem sa o facem si singuri ;)

Nu am timpul sau interesul sa iti verific profilul tau : dar fiecare cu parerea lui . Arata-mi si mie trib care nu face inobilari interne ... stiu ca voi aveati o arma foarte puternica si eficienta in trib ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca ti-am si trimis mesajul asta in joc. E un atac dat de cineva de la voi din trib:rolleyes:

Agresor: ------
Sat: ------ (xxx|xxx) K62

Număr: 2000 2000 0 1500 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 2000 2000 0 1500 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser4360

nu mai retin ... insa nu se judeca oamenii dupa cateva atacuri ;)

Si eu am atacat cu trupe defensive pentru a elibera fermele sau pentru a schimba destinatia satelor ;)
 

DeletedUser4838

Sutanu... Ce am scris eu era o ironie. Stiam ca sunt doar cuceririle fara trib, am pus si eu o pastila efervescenta in topic :D

Stai linistit, orice trib face innobilari interne.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus