Replica: Cel mai vanat om de pe harta

DeletedUser

Am vazut pe forumul TRX-ului un link care m-a dus spre un topic ce a dat note multora.

A fost un schimb de replci pe care o sa-l reproduc cu cuvintele mele deoarece nu mai am puterea sa mai intru inca o data pe un forum unde este atata geniu...

inarius WC a spus:
oficial sunt cel mai vanat om de pe harta! am 27 de atacuri!

dfa1 a spus:
dar ce ai facut micutule geniu in devenire?

inarius in WC a spus:
un indiciu: T dizolvare

dfa1 a spus:
ah, ai dizolvat academia TRX-ului (aia care innobileaza intern si au cu 30 de milioane mai multi inamici invinsi ca mASSon?)

innarius langa WC a spus:
daaaaaaaa, ai ghicit micutule Nostradamus!

dfa1 a spus:
bravoooo! de astazi esti idolul meu!

sireeh a spus:
TRX? un trib de tot rahatu!

Si de aici au urmat niste oameni cu cap care i-au dat niste palme virtuale celui care a deschis topicul!

Cu ce se mandreste de fapt acest tip care a ajuns in pubertate cu complexe de inferioritate??? Cu faptul ca a dizolvat o academie in care a intrat el si fostul lui trib... lasand cu ochii-n soare fosti colegi de-ai lui care probabil mai aveau de gand sa joace...
TRX-ul nu a fost afectat deloc... si in plus le-a mai dat o sansa celor care vor sa joace, chiar daca au fost fosti colegi de trib cu acest macaronar.

Omul asta a crezut ca la 27 de atacuri e cel mai vanat om de pe harta... pe cand altii rezista la sute de atacuri reale fara sa posteze nici macar pe forumul propriului trib.

innariuswc s-a implicat prea mult in jocul asta... deja se vede un erou prin faptul ca a desfiintat o academie a tribului de pe locul 1.
... se intampla pe triburile.ro

dupa el, vine ala cu IQ135 din tribul mASSon si ii spune ca a facut foarte bine. dati-i nota!!!
... se intampla pe triburile.ro

ca tacamul sa fie complet, renaste din propria-i urina si sireeh asta, fost membru TRX, care a lasat sitter pe cineva din conducere fara sa se gandeasca sa stearga mesajele... si raportase intreg tribul la admini fara niciun motiv. eh, valoarea acestui jucator s-a vazut dupa aia pentru ca cele 15 sate ale lui au disparut de pe harta intr-o singura zi.
... se intampla pe triburile.ro

---

Despre oameii de genul asa zicea cineva:
"Te-apuca greata cand ii vezi... mai ieri se bucurau la "capra cu 3 iezi" si-acuma sunt teribili!
Orice prost se crede geniu... abia peste-un deceniu is da seama cat a fost de penibil!"


... se intampla pe triburile.ro

in genere ma semnez mai frumos, dar pentru asemenea gesturi si pentru oameni ca cei de mai sus ma voi semna asa:
Cu scarba,
Becks
 

DeletedUser

Asa. Si?
Ce-ai vrut tu sa zici? Ai deschis un topic ca sa critici 2 oameni? Iarta-ma, prietene, dar cu acest topic n-ai demonstrat decat ca nu esti mai presus decat ei.
 

DeletedUser

Bai copil idiot, acest topic este un reply la TOPICUL ASTA, unde cei 3 macaronari despre care vorbeam in primul mesaj si-au permis sa vorbeasca despre TRX, iar moderatorii au inchis topicul inainte ca cineva din TRX sa isi spuna parerea.

Asta ar fi fost doar un reply la acel topic, nu am nevoie de comentarii!
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Domnule McBecks, desi sunteti la offtopic, un asemenea limbaj nu se permite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bai copil idiot, acest topic este un reply la TOPICUL ASTA, unde cei 3 macaronari despre care vorbeam in primul mesaj si-au permis sa vorbeasca despre TRX, iar moderatorii au inchis topicul inainte ca cineva din TRX sa isi spuna parerea.

Tipule, ai 2 saptamani pe Forum si, deja, te dai cocos? Eu iti sugerez, sincer, sa micsorezi cioculetu', ca vad ca nu esti in stare sa vorbesti civilizat. Du-te pe maidanu' tau si vorbeste acolo, ca aici nu esti in stare sa porti o discutie civilizata!
Bai, frate, ba! Cum tocesc unii bancile scolii degeaba!

L.E.: Daca te manca asa rau sa dai un reply, puteai sa rogi un moderator sa redeschida topicu'. Deschidem un topic ca sa dam un reply, auzi tu...
 

DeletedUser

MCBecks no offense dar are dreptate Helyas....si ar cam trebui sa-ti temperezi comportamentul;)
 

DeletedUser

:)

dar sh eu is de acord cu baietii....limbajul tau nu imi place deloc....:)))
vb mai frumos....
 

DeletedUser

atunci ce sa mai zicem de regele thomas, avea intro vreme 2000 de atacuri
 

DeletedUser

Bai, asta nu-i topic de bancuri!

TRX a scos de pe L4 4 triburi care au fost mult timp in top 10: NWO, SWAT, Fratia, mete... vor mai iesi si altele

Innarius a dizolvat o academie! Ne-a ranit la sentimente! Am plans o saptamana din cauza asta... am vrut chiar sa-mi tai venele (ca erau prea lungi, nu de alta)

Nu are rost sa vorbim despre TRX la offtopic... mai ales ca deja jucam la sictir si totusi se aliaza cate 2-3 triburi impotriva noastra sa faca ceva... si degeaba!
 

DeletedUser5981

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-21.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: vraciulvra
Sat: 15. CHAMBORD (364|307) K33

Număr: 0 0 0 0 150 2000 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 2000 0 0 0 0 0 0


******************
edit:

am editat o serie de rapoarte de atacuri asupra lui/ei (cred, era prea lung sa stau sa vad tot - o pagina intreaga de forum aproape). Un sfat amical. Data viitoare limiteaza-te, sau trimite-le in PM.





Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-10.7% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: SuperUnicul
Sat: Superunicul 5 (462|371) K34

Număr: 0 0 9137 0 0 2696 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 9137 0 0 2696 0 0 0 0 0 1





Asam deci am inteles domnule Becks ca trebuia totusi sa dai un "reply" la incompetenta mea. Din cate ai vazut am vb frumos tot timpul cu tine sau oricine altcineva. Da chiar in halul asta te cobori? Daca te stiai mai bun ca mine postai ceva mai cu cap.

de la ce vine WC3 de la numele meu? --> warcraft 3 (www.Wc3campaigns.net)

2. Daca nu stii decat sa iti bati joc iti urez succes in continuare si astept warnul pentru postul prea lung. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9549

continuati continuati....
unde miam pus popcornu?

asa....succes aline:D
 

DeletedUser7708

Comparare: »MaSoN vs. TRX(unii stiu sa respecte pe ceilalti ;) )

Membri
1.aTaRaXic 188
2.Brute Force 154
Ofensiva
1 aTaRaXic 167,16 Mio.
2 Brute Force 139,53 Mio.
Raport Ofensiva/ Membri
1. Brute Force 139.53 / 154 = 0.906
2. aTaRaXic 167.16 / 188 = 0.889

Defensiva
Brute Force 97,62 Mio.
aTaRaXic 94,95 Mio.
Defensiva / Membri
Brute Force 97.62 / 154 = 0.634
aTaRaXic 94.95 / 188 = 0.505

Total
aTaRaXic 262,12 Mio.
Brute Force 237,16 Mio.
Total / Membri
Brute Force 237.16 / 154 = 1.54
aTaRaXic 262.12 / 188 = 1.394

Asa ca domnule McBecks, va rog sa imi prezentati relevanta faptului ca aveti cu aproape 30 de milioane mai mult. Vedeti cum mai fuzionati si mai recrutati, poate ne depasiti.
 

DeletedUser

Innarius, si eu am vorbit frumos cu tine... dar topicul deschis de tine mi-a lasat un gust amar.

dfa, imi place ca inca mai gasiti statistici la care sa fiti mai buni... baga mare si dupa ce va depasim si la alea poate scoti niste logaritmi si limite sa ne puteti depasi din nou! bafta :)
 

DeletedUser

Si pana la urma care-i subiectul de la off-topic? Inca o intrebare.... Pe cine intereseaza cearta voastra de aici? Daca aveti ceva de impartit puteti sa o faceti la L de care tine problema.... Nu? So.... gasiti-va o lume pe care sa va certati... Noi suntem cam satui si avem alte topicuri de urmarit... OK?
 

DeletedUser5981

Innarius, si eu am vorbit frumos cu tine... dar topicul deschis de tine mi-a lasat un gust amar.

dfa, imi place ca inca mai gasiti statistici la care sa fiti mai buni... baga mare si dupa ce va depasim si la alea poate scoti niste logaritmi si limite sa ne puteti depasi din nou! bafta :)

Topicul deschis de mine e retardat.:)

Si da bloom ma scuzi pentru pagina imensa de rapoarte. Am postat tot sa vada lumea nu de alta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SlimSlick... vezi-ti ma de viata ta de samurai si stai linistit!
Nu urmari topicurile care nu te intereseaza.

Eu l-am deschis ca raspuns la un topic in care s-au spus lucruri aiurea despre TRX si care a fost inchis de moderatori inainte ca cineva din TRX sa aiba ocazia sa raspunda!
 

DeletedUser2404

aratati-le in joc ca sunteti mai buni si nu va mai dati cocosi aici pe forum. din cate am cicit (nu am stat sa citesc chiar tot primul post) mi s-a parut ca dai dovada de frica, daca nu e asa dovedeste-le in joc ca doar gura e de ei
 
Sus