Replici de Rromâni

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

În acest topic postaţi replici de milioane care le-aţi primit pe privat . Cum a zis cineva la Amuzament , de cocalari , piţipoance , analfabeţi şi terminaţi !
 

DeletedUser

Esti cumva moderator ? Parca numai ei aveau voie sa foloseasca , caractere speciale ..
 

DeletedUser

În acest topic postaţi replici de milioane care le-aţi primit pe privat . Cum a zis cineva la Amuzament , de cocalari , piţipoance , analfabeţi şi terminaţi !

Unul dintre cele mai tampite topicuri pe care le-am vazut. Sa nu credeti ca le iau apararea pakistanezilor, indienilor, etc. dar uite cateva motive care ar fi trebuit sa te puna pe ganduri inaintea deschiderii unui topic asa de stupid:
1. Vei lua ban ca ii "discriminezi" pe saracii punjabi. O sa sara toti pe tine cu "Haoleo mancati-as coliva, haoleo ce razi de noi?"...
2. Cocalari - non-sens; pitipoance - la fel. Analfabeti - prea multi, nu merita sa-ti pierzi timpul ca sa-ti bati joc de toti. Terminati - explica-mi la ce te referi. Dar niciunul dintre acesti termeni nu defineste, in opinia mea, o persoana de origine "rroma".
3. Nu stiu cum iti dai seama daca cineva e ungur(eu chiar pot), tigan, somalez, vietnamez, scotian, etc. Daca vezi doar ce scrie e foarte greu.
4. Dintre acele milioane de replici pe care ar fi trebuit sa le primescd nu am primit decat una, care nu m-a facut deloc sa rad. Nu stiu de unde ai tu milioane de replici, poate pui si tu 10% aici, sa ne convingem ca nu ne pacalesti.;)
5. Topicul asta se incadra perfect la mesaje amuzante.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus