Respect, onoare, maniere si alte lucruri, se pare, desuete

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragi colegi de harta, invatati sa vorbiti, mi se face pielea de gaina cand ma gandesc cu cine impartim acest joc...


Salu a spus:
Rumi în data de 23.06. la ora 21:07
Vezi ca exista un claim pe forum pe forumul vostru pentrul satul asta, nu e colegial sa nu iei claim-urile in consideratie :)

Rumi în data de 23.06. la ora 21:09
Ma refer la [village]389|290[/village]

danyeltrans în data de 23.06. la ora 21:11
ei nu zau si de unde stia el pe care sa il ia? stii ce inseamna innobilare interna? daca nu sa ii zici ca sa se simta bine cind vin peswte el

Rumi în data de 23.06. la ora 21:11
Cum iti asterni, asa vei dormi....

danyeltrans în data de 23.06. la ora 21:12
da da exact dar el nu stie

Rumi în data de 23.06. la ora 21:16
Uhhh, nu esti un personaj placut, nu stii sa vorbesti, n stii ce inseamna sa faci parte dintr-un trib.
[player]janex[/player] iti poate da lectii despre cele de mai sus, desi continua sa ma atace, am vorbit destul de mult cu el, un om placut.
Tu, in schimb, un personaj marunt, meschin, in calduri dupa sate, gata sa calci in picioare chiar si colegii de trib.
Te dispretuiesc!

danyeltrans în data de 23.06. la ora 21:19
stiu . si multumesc ca in sfirsit cineva si-a dat seama ce inseamna jocul `triburile` bafta . si apropo eu nu joc de ieri de azi ; am inceput de cind a incepun in romania jocul si m-am si lasat de 2 ori pina acum asa ca nu ma atingi cu nici un cuvint ca le-am auzit pe toate credema

Rumi în data de 23.06. la ora 21:24
Daca doar atat ai inteles din jocul asta, pe care, apropos, tot de atunci il joc, nu-s nici pe departe o incepatoare, e pacat de joc.
jocul asta inseamna mult mai mult, dar deh, oameni si umanoizi...

danyeltrans în data de 23.06. la ora 21:26
da da stiu .

danyeltrans astăzi la ora 11:00
scuze tinara dar aseara eram prea obosit sa mai gindesc corect dar cind mai vb cu mine sa ei apa`n gura ca faci praf . si sa te scoli in picioare . parca esti admin nu ? asa se vb mai panaramo ? sa imi verifici ip-ul sa vezi de unde vb io si sa stii ca nu ma cobor io la nesimtirea ta . bafta
 

DeletedUser

Se pare ca nu...nu reusesc sa ma imunizez la hidosenia oamenilor...greseala mea.
 

DeletedUser

:D
"Te dispretuiesc!"
da, sunt sigur ca asta l-a ranit
in adancul sufletului sau e doar un ins singuratic, complexat si nesigur, ce cauta afectiune
si tu, cu a ta raceala superioara, i-ai frant expansiva dorinta de comunicare
:rolleyes:
hmmm, si totusi ce e cu ultimul post? in celelalte nu parea chiar badaran

si pasaroi, sunt curios, cat de des esti facut panarama?
 

DeletedUser

:D
"Te dispretuiesc!"
da, sunt sigur ca asta l-a ranit
in adancul sufletului sau e doar un ins singuratic, complexat si nesigur, ce cauta afectiune
si tu, cu a ta raceala superioara, i-ai frant expansiva dorinta de comunicare
:rolleyes:
hmmm, si totusi ce e cu ultimul post? in celelalte nu parea chiar badaran

si pasaroi, sunt curios, cat de des esti facut panarama?

foarte des...mai fac si eu panarama dar macar stiu unde e limita glumei...e doar un joc, dar se pare ca unii uita asta
 

DeletedUser

:D
"Te dispretuiesc!"
da, sunt sigur ca asta l-a ranit
in adancul sufletului sau e doar un ins singuratic, complexat si nesigur, ce cauta afectiune
si tu, cu a ta raceala superioara, i-ai frant expansiva dorinta de comunicare
:rolleyes:
hmmm, si totusi ce e cu ultimul post? in celelalte nu parea chiar badaran

Dincolo de mistoul gratuit pe care-l faci tu acum de mine, da, astfel de creaturi chiar populeaza acest server (sa vezi ce mi se umple camara la sistemul de suport) si da, ii dispretuiesc si am exprim ca atare, oricat de desueta sau de pretioasa ar parea exprimarea mea. Daca ai o problema cu limba romana vorbita si scrisa cat de cat corect, in sensul ca-ti displace, judecand dupa comentariile tale, imi pare rau, nu voi face rabat la anumite standarde.
As putea sa spun si eu ceva de genul: "Ce puii mei ai, tovarashu'? NF? Nemancat? Nebaut? Hai jet, faci praf!"...o astfel de exprimare mi-o rezerv in prezenta apropiatilor, nu este pentru server. Nu-s o mironosita, cei care ma cunosc o pot confirma, am un limbaj mai mult decat colorat, dar am discernamantul sa judec unde ma aflu si cum trebuie sa ma comport in functie de conjunctura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dincolo de mistoul gratuit pe care-l faci tu acum de mine, da, astfel de creaturi chiar populeaza acest server (sa vezi ce mi se umple camara la sistemul de suport) si da, ii dispretuiesc si am exprim ca atare, oricat de desueta sau de pretioasa ar parea exprimarea mea. Daca ai o problema cu limba romana vorbita si scrisa cat de cat corect, in sensul ca-ti displace, judecand dupa comentariile tale, imi pare rau, nu voi face rabat la anumite standarde.
As putea sa spun si eu ceva de genul: "Ce puii mei, ai tovarashu'? NF? Nemancat? Nebaut? Hai jet, faci praf!"...o astfel de exprimare mi-o rezerv in prezenta apropiatilor, nu este pentru server. Nu-s o mironosita, cei care ma cunosc o pot confirma, am un limbaj mai mult decat colorat, dar am discernamantul sa judec unde ma aflu si cum trebuie sa ma comport in functie de conjunctura.

iubita mea, de ce trebuie tu sa te justifici in fata lor? lasa-i sa vorbeasca si sa faca misto cat vor ei... cine te cunoaste te iubeste de cand te-a vazut prima data^^ si nu pentru toti esti mironosita aia care vorbeste limba romana mult prea corect si admina rea care nu are mila de nimeni si nimic si judecata mai mult decat intunecata :) ( cam asta am auzit pe forum sau ingame)

Cu respect
Kinderita bruneta ^^
 

DeletedUser

danyeltrans astăzi la ora 11:00
scuze tinara dar aseara eram prea obosit sa mai gindesc corect dar cind mai vb cu mine sa ei apa`n gura ca faci praf . si sa te scoli in picioare . parca esti admin nu ? asa se vb mai panaramo ? sa imi verifici ip-ul sa vezi de unde vb io si sa stii ca nu ma cobor io la nesimtirea ta . bafta


aha,in prima faza era prea obosit sa jigneasca ca la usa cortului dar,nu disperati caci dupa putina odihna omul reuseste sa regreseze la stadiul de neandhertalian care evident il caracterizeaza :rolleyes:

folositi cura lui aquilla cu bere,va spun eu ca face minuni:)
 

DeletedUser2786

astia sunt frustrati care sunt ratati in viata reaa si incearca sa-si obtina placerea prin jigniri. shit happens
 

DeletedUser

Si sa revenim la tematica acestui topic.
Poate mai invatam si noi sa vorbim, ca.. daca nu .. n-avem de ales trebuie sa ne obisnuim cu acesti "emo"

Jucator de rank 2 pe lumea clasica.

Masters în data de 21.06. la ora 20:45
ba pisa jet date drec de copt =))))) totzi din familie suntetzi asa ??=))) adams famili sa va iau in aer =)))

Suparat baiatu' ca i-am furat un sat :(
 

DeletedUser2147

deh, rumi, cred ca au mai spus si altii, dar parerea mea, nu are rost sa iei in seama oamenii de genul asta. Daca atata stie, eu nici macar nu ma obosesc sa le dau reply, ce rost are sa imi fac nervi degeaba?
Apas butonul "blocheaza expeditor" si trec mai departe.

Poti incerca si cu berea, dar nu te limita doar la una :p
 

DeletedUser

Si sa revenim la tematica acestui topic.
Poate mai invatam si noi sa vorbim, ca.. daca nu .. n-avem de ales trebuie sa ne obisnuim cu acesti "emo"

Jucator de rank 2 pe lumea clasica.

Masters în data de 21.06. la ora 20:45
ba pisa jet date drec de copt =))))) totzi din familie suntetzi asa ??=))) adams famili sa va iau in aer =)))

Suparat baiatu' ca i-am furat un sat :(

Masters asa stie sa vorbeasca si sa scrie (or not) de cand joaca el. Sau ma rog, cum se cheama ce face el in jocul asta, ca nici cu jucatul lui nu prea le are. :D

Sau cel putin de cand am avut "placerea" sa facem cunostinta pe L3. Masters, mami.... iti mai aduci aminte? Chiar inainte sa zbori la margine era si imediat dupa mesajul ala cu morti, dumnezei, ceva rude de-ale mele si multe cuvinte cu "f": "AGREAL SI HAME VETZI CADEA BAETZI"? Sorry de caps, ii apartine, citat original. :D Poate intre timp mi-ai invatat nickul, sa nu il mai pocesti. Uita-te bine si la asta. Pentru ca intr-o buna zi ne vom intalni si pe clasica ;) .
 

DeletedUser8950

Masters asa stie sa vorbeasca si sa scrie (or not) de cand joaca el. Sau ma rog, cum se cheama ce face el in jocul asta, ca nici cu jucatul lui nu prea le are. :D

Sau cel putin de cand am avut "placerea" sa facem cunostinta pe L3. Masters, mami.... iti mai aduci aminte? Chiar inainte sa zbori la margine era si imediat dupa mesajul ala cu morti, dumnezei, ceva rude de-ale mele si multe cuvinte cu "f": "AGREAL SI HAME VETZI CADEA BAETZI"? Sorry de caps, ii apartine, citat original. :D Poate intre timp mi-ai invatat nickul, sa nu il mai pocesti. Uita-te bine si la asta. Pentru ca intr-o buna zi ne vom intalni si pe clasica ;) .


La cate scoate Master din el,era normal sa fie trimis la margine...In curand si pe clasica va fi trimis la margine,chiar daca are atatea sate...

PS:back from vacation(adica am ajuns acasa...)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus