Respect, onoare, maniere si alte lucruri, se pare, desuete

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9032

AttilaHunul a spus:
Am avut 14 atacuri de la Rud.MRC si mai am 2. Am pierdut un sat si destul de multe trupe, i-am spart la randul meu trupe cat pentru 5 sate, dar cea mai deranjanta atitudinea EC. Am trimis mesaj ca sa ii spun sa termine atacurile, bazandu-ma pe PNA, iar raspunsul e cel de mai jos:

"Sunt castillo sitter.
Din cate am inteles, rudul face ce vrea cand vrea.
Restul vorbiti voi.
"

Drept dovada 9 din cele 16 atacuri au fost expediate dupa ce i-am scris.

Altfel fara comentarii.

draga attila...
si vasilica... ofc :)))

pe k36 au aparut sate de barbari si ca intotdeauna, bataie pe ele.... daca tu ai luat inainte si rud avea atacurile setate ce voiai?:)))))
si nu erau 9 si pe urma au fost 16... iti spun eu, erau 9, ai luat 1 sat si au devenit 16 pt ca pe satul nou erau 7 atacuri =)))

P.S. - uitete pe twstats, in aceeasi zi, rud a pierdut un sat, in aceeasi situatie... l-a luat fulger3, il vezi paici plangadu-se?


asta 1, a doua, in ziua aia eram cu rud si raspundeam amandoi la mesaje, am zis la toata lumea ca e castillo sitter, a fost fun=)), daca vezi mesaje=))

a 3-a, mb, de la tine nu ma asteptam la un raspuns asa rautacios

si a 4-a, pna-ul cu l g si 300 au dus la reifintarea swarmului pt ca e un pna care se respecta in totalitate.... asta ca sa nu mai zic substraturi ... unu foarte marunt este ca doar rud si fulger3 stiu cum s-a ajuns la pna-ul acela, iar tu acuzi:))) si ca sa o zic mai pe scurt si pe intelesul tuturor, rud a fost elementul cheie in incheierea acelui pna....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

castillo nu a fost sitter la nimeni , el la randul lui are sitter.
deci nu il amestecati pe el in acest conflict.
 

DeletedUser

Ex 300 #9 (650|350) K36 9,212 AttilaHunul [L G] RuD.mrc [~EC~] 06th August 2008 - 16:35:54
Ex 300 #9 (650|350) K36 9,212 Abandonat AttilaHunul [L G] 06th August 2008 - 08:51:56

Posibil sa fi setat atacurile, care au facut mai mult de 8 ore pe drum. Impresionant a dat 14 atacuri pe un sat de barbari.

Paolyka si eu am banuit ca nu e Castillo pentru ca din ce stiam eu el e om de onoare nu ar incalca PNA-uri.

Bine astea sunt din jocurile lui jigglypuffz:p, mai mult ca sigur ca se gasesc cativa fraieri sa puna botul.
 

DeletedUser10098

Ex 300 #9 (650|350) K36 9,212 AttilaHunul [L G] RuD.mrc [~EC~] 06th August 2008 - 16:35:54
Ex 300 #9 (650|350) K36 9,212 Abandonat AttilaHunul [L G] 06th August 2008 - 08:51:56

Posibil sa fi setat atacurile, care au facut mai mult de 8 ore pe drum. Impresionant a dat 14 atacuri pe un sat de barbari.

Paolyka si eu am banuit ca nu e Castillo pentru ca din ce stiam eu el e om de onoare nu ar incalca PNA-uri.

Bine astea sunt din jocurile lui jigglypuffz:p, mai mult ca sigur ca se gasesc cativa fraieri sa puna botul.

15 ore faceau atacurile... mai exact. si nu a fost incalcat nici 1 pna, CLAR :)
si au fost 9+7 atacuri....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus