Respect, onoare, maniere si alte lucruri, se pare, desuete

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aici pot sa-ti raspund eu
e vorba de o fuziune, tua alaturi de ec, war, united, just, 300, k.l., lupii, lg, omerta si happy vor veni la noi, restul triburilor in afara de nobil vor fuziona cu academia noastra
pe aceasta cale am dori ca noi, toata harta, sa declaram razboi tribului nobil
distractie placuta in continuare
 

DeletedUser8950

aici pot sa-ti raspund eu
e vorba de o fuziune, tua alaturi de ec, war, united, just, 300, k.l., lupii, lg, omerta si happy vor veni la noi, restul triburilor in afara de nobil vor fuziona cu academia noastra
pe aceasta cale am dori ca noi, toata harta, sa declaram razboi tribului nobil
distractie placuta in continuare

Mama mama...Cum incercati sa ascundeti...AVETI SPIONI IN TRIB!!!!Eu v-am zis...N-ai cu cine ba':))
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
da da am auzit si eu o fuziune de genul asta!!!
cred ca iese cel mai mare trib de pe .ro :))
ar fi o chestie, sa incercam asa de fun sa vedem cum ar arata lumea cu un singur trib pe harta :))
 

DeletedUser8950

da da am auzit si eu o fuziune de genul asta!!!
cred ca iese cel mai mare trib de pe .ro :))
ar fi o chestie, sa incercam asa de fun sa vedem cum ar arata lumea cu un singur trib pe harta :))

Pai eu nu ma refeream la fuziune,a-ti luat-o pe aratura!Era vorba despre o "POSIBILA" alianta intre T-U-A si ~PHX~:)
 

DeletedUser

ce plictisitor e sa-ti bati joc de cineva si sa nu se prinda
mai bine te ignor in continuare
tua si ec au problemele lor, dar nu se pune problema sa se desparta din cauza inamicilor comuni
 

DeletedUser8950

ce plictisitor e sa-ti bati joc de cineva si sa nu se prinda
mai bine te ignor in continuare
tua si ec au problemele lor, dar nu se pune problema sa se desparta din cauza inamicilor comuni


Eu v-am zis ca am spionii mei in ~PHX~...Dar voi nu credeti si va fii prea tarziu...
 

stou

member
Scor reacție
0
O voi cred ca aveti ceva pe creier !!! Nu va puteti abtine !!! Giulesteanule ai un trib de condus si un razboi de purtat !!! Grija lui sorinelhd ai tu care nu are nici in clin nici in maneca cu tine si cu tribul tau !!! Ai un razboi cu ~EC~ de dus !!!
sorinelhd deja esti plictisitor si atotcunascator !!! Te freaca pe tine grija ce a facut ~PHX~ veziti de Nobilul tau !!!!Sau ce face T-U-A si ~EC~ ei au problemele lor ca oricare alt trib !!!!
Daca nu te bagi macar odata la 2 zile in seama pe forumul extern probabil nu poti dormi noaptea !!!
Ai vreun razboi de anuntat !! Are vre-o legatura postul tau cu ceea ce se discuta aici !!!!
Imi este greata de forumul de pe clasica si de indivizi care vb fara legatura !!!
OFF-TOPIC stiti ce insemna !!!
O ultima remarca stiti reclama cu "niste tarani" ????;)
 

DeletedUser

Mda.. uhm.. da da, asa e!!!

stou, sunt curios ce te faceai daca nu aveai pe tastatura semnul exclamarii :eek: :D
 

DeletedUser

sunt stupefiat sa constat ca nu doar forumul gotii este o mare spamare... traditia fiind pastrata si pe forumul general al jocului... :D
 

DeletedUser


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 

DeletedUser

Imi cer scuze pentru OffTopicul facut mai sus de mine insa daca e sa verifici ultimele doua pagini aproape nici un player nu a fos ONtopic, iar prin acest mesaj sunt onTopic aratandu-mi respectul fata de "moderator" prin a-mi cere scuze :D:D:D
 

DeletedUser

AttilaHunul a spus:
Am avut 14 atacuri de la Rud.MRC si mai am 2. Am pierdut un sat si destul de multe trupe, i-am spart la randul meu trupe cat pentru 5 sate, dar cea mai deranjanta atitudinea EC. Am trimis mesaj ca sa ii spun sa termine atacurile, bazandu-ma pe PNA, iar raspunsul e cel de mai jos:

"Sunt castillo sitter.
Din cate am inteles, rudul face ce vrea cand vrea.
Restul vorbiti voi.
"

Drept dovada 9 din cele 16 atacuri au fost expediate dupa ce i-am scris.

Altfel fara comentarii.
 

DeletedUser

mey

meyyyy...ei sunt EC...ei "poate" orice... Rud poate si mai si orice...ce PNA...l-au incheiat ca o luau peste botic...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus