respect total !!!

  • Autor subiect micuta sirena
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
micuta sirena, mi-e rusine de rusinea ta...
Cine s-o uita in gura ta fara sa se documenteze, treaba lui.

xblaandy Puteai sa incerci macar o simulare cu trupele de mai sus ca sa vezi singur cum sta treaba. Ca sa nu mai zic ca esti si persoana "oficiala" pe forum...


Simulare este mai greu de făcut, dat fiind că vorbim de trupe sprijin şamd. Noi postăm aici în calitate de jucători şi useri ca şi tine, dacă stăpâneşti foarte bine tehnici şi cunoştineţe de joc este bine să fii mai generos, să contribui la limpezirea unor astfel de situaţii.

Probabil sunteţi prea preocupaţi cu acuzaţii şi atacuri la persoană şi uitaţi de joc şi ideea de comunitate. Păcat, o temă cu acest titlu ...
 

DeletedUser

sirena nici un comentariu infantil la replica mea ma uimesti:O
 

DeletedUser

Imi pare rau, Lord Adex, dar xblaandy s-a luat de persoana mea in mod gratuit in loc s se comporte ca un moderator.
Si zi-mi si mie te rog, cand si cum acuzat? Si tu esti partinitor precum colegul tau?
Am generat eu atacuri la persoana? Incearca sa citesti si tu cu atentie ce se scrie si fa niste comparatii.

Am dat toate detaliile pe forum, cateva posturi in urma si nu inteleg de ce nu poti sa reproduci atacul:
1. toate trupele proveneau dintr-un sat aflat sub acoperirea bisericii.
2. satul cu pricina era lipsit de acoperirea bisericii.

Daca le-ai fi introdus macar, ai fi observat ca zidul era la zero...

Simulare este mai greu de făcut, dat fiind că vorbim de trupe sprijin şamd.
Insasi problema era cu trupele sprijin trimise in sat fara biserica.

Păcat, o temă cu acest titlu ...
Acest thread s-a vrut a fi bataie de joc la adresa noastra, chiar nu observi asta?
Si mi se pare normal sa avem dreptul la replica.
 

DeletedUser

Scuze aici nu postez in calitate de moderator ci ca si jucator. Nu m-am luat de persoana ta dar am intrebat prin Sistemul Intern de Suport ce ai spus tu si am primit un raspuns initial:

Trupele primite sprijin vor fi credincioase. Se ia in considerare satul de unde s-a trimis atacul/sprijinul.

Iar mai apoi am intrebat ce se intampla daca trimiti sprijin de pe un sat din raza bisericii si de pe un sat din afara bisericii pe un sat nou cucerit fara biserica si in afara razei unei biserici. Am primit raspunsul:

Trupele din satul aflat in raza bisericii vor fi credincioase, cele din satul aflat in afara razei bisericii vor fi necredincioase.

Iar pe urma mi s-a spus ca:

Trupele trimise sprijin preiau atributele satului unde sunt trimise. Indiferent daca ele pleaca din sat cu credinta sau nu si satul sprijinit nu are biserica sau nu e in interiorul unei raze atunci trupele vor fi necredincioase.

Trupele trimise sa atace un sat, vor fi credincioase daca satul de unde pleaca are biserica sau se afla in raza, indiferent daca satul atacat este sau nu in raza unei biserici a jucatorului ce ataca.

Dupa cum vedeti si voi informatiile primite de mine sunt contradictorii, dar am primit asigurari ca ultima varianta este cea adevarata. Deci imi cer scuze fata de cei care am considerat ca se insala, se pare ca aveti dreptate si ultimul raspuns primit de mine de la admini este cel corect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus