Respect Woc

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

comy the bad a spus:
comi the bad oct 17, 19:21
:)))))

comi the bad oct 17, 19:21
mu** _|_

comy the bad oct 17, 19:21
iti dau sitter si eu?:))))

comi the bad oct 17, 19:21
woc va ureaza multa mu** din tot sufletul

comi the bad oct 17, 19:22
_|_

La o urare asa calda, am vrut sa multumim public, ca sa vada lumea, cu toate ca suntem in razboi, exista respect din ambele parti.
Multumim, Cleo!

Mi-am permis sa cenzurez discutia, pacat ca nu putem depista cine a facut contul clona
Toate cele bune si voua.
 

DeletedUser27882

De ce-i multumesti tu ironic lui Cleo avand in vedere ca stii ce fel de om este? De unde stim ca n-ati facut voi asa ceva? Chiar nu stiu sa avem printre noi astfel de oameni, cu atat mai mult in conducere.

Sa-nteleg ca Pietraru e mai cizelat? Pun pariu ca tot el a facut asta, se pricepe de minune la creat clone. Am sa cenzurez cat pot, sper sa nu-mi scape desi e cam greu.

burn666 oct 07, 23:41
Aaa,JAVRA?ai primit drepturi lingatoareo in c*r pe 2 euro in parcari?

o primesti dreptul sa lingi in c*r tot wocu:))))))))))))))

nicolau oct 07, 22:42
Trofeul pentru tarfele triburilor care au reusit sa fuga la dusmani de 3 ori pe o lume se decerneaza familiei de imputiti artemis and addy

Aplauze pentru viermii j****i !!!!


Ps artemisi, c*******r in fiecare zi colegii tai vor fi informati despre voi

O sa iti stea in gat lumea 43 si oriunde mai joci sau vei juca.

burn666 oct 07, 23:56
drepturii..drepturi..drepturi ..sa ii dati la disperata de dana criminala drepturi ca altfel nu se poate c**a dimineata :))))))

Eu zic ca e mai bine sa lasati frustrarile deoparte si sa jucati corect, adica doar pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Tinand cont ca a cerut sitter si a mai si primit, trimitand trupele de.atac pe comy, te asigur eu ca nu suntem atat de masochisti incat sa ne-o facem singuri
 

DeletedUser43196

Ce pot sa spun...frumoase mesaje :)).Aici se vad cei 7 ani de acasa:)
 

DeletedUser43196

Pacat ca artemis are mai multe clase peste multi iar cu siguranta pe langa cel care a scris acele mesaje :).Nu ma mira faptul ca incet,incet nu prea mai revedem vechii jucatori ai acestui joc :).
 

DeletedUser38912

Nu cred ca e scris de cineva de la noi sincer, ......Iar faza cu Cleo ,pai ea nu ne lasa nici pe forumul intern sa va jignim :))deci ar fi ultima persoana care ar incuraja asta :))).

Probabil e vreun jucator mic si frustrat.
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
-Tezeu. oct 18, 00:44
Cum sa te faci de ras pe Lumea 43 in 10 pasi!

Cum singura optiune a Familiei MS a ramas cea de a se face de ras pe Lumea 43, va prezint cei 10 pasi pe care trebuie sa ii urmati pentru a nu da gres:


1. Trebuie neaparat sa faci parte din familia MS.
Pasul asta l-ati pascurs deja pentru ca altfel nu primeati mesajul.


2.Cearta-te cat mai mult cu colegii de trib pe sate parasite si pe innobilari interne.


3.Nu cere sprijin.
Doar conducerea primeste sprijin masiv pe sate. Tu daca ceri sprijin ajungi la innobilare interna.


4.Daca esti in granita nu pierde sate.
Daca pierzi sate esti consideret amenintare la adresa innobilarilor interne facute de conducere si ajungi pe lista neagra.


5.Fa-te pres inaintea conducerii!
Lasa-te calcat in picioare si nedreptatit de deciziile aberante ale conducerii.


6.Miau - miau!
Bravo! Ai trecut de primii 5 pasi si ai scapat de innobilare interna! E timpul sa treci la fapte. Orice ar zice cineva din conducere tu trebuie sa aprobi si sa raspandesti mesajul printre necredinciosi, oricat de penibil e mesajul... Nu conteaza, totul e sa observe conducerea ca "te implici". Poti avea chiar tupeul de a propune noi strategii, oricum conducerea nu are nici una.


7.Da si mie!!!!!
Ai intrat in gratiile conducerii. E timpul sa cersesti niste drepturi. Ce ai de pierdut? Daca ai noroc le primesti. Daca nu, ajungi la innobilare interna(oricum ajungeai, deci nu pierzi nimic daca incerci)!


8.Ham - ham!
Acum ai drepturi! Nimeni nu mai e ca tine! Poti sa faci ce vrei tu! Chiar sa iti innobilezi colegii, care te-au ajutat la greu, fara sa ai nici un motiv. Motivandu-te doar setea de sate! Poti chiar sa te razbuni pe cei care te-au suparat in trecut!


9.Vedeta serverului.
Te-ai facut remarcat destul in trib. E timpul sa te cunoasca tot serverul pentru "talentul" tau.



10.Primirea felicitarilor!
Dupa ce ai muncit ca sa te faci remarcat pe tot serverul trebuie sa primesti si medalia de aur:


Acum ca stiti pasii urmati de conducerea familiei MS poate e timpul sa va intrebati daca vreti astfel de conducatori care sa va faca de ras din toate punctele de vedere?!? Cat o sa ii mai suportati?? Cat o sa mai credeti toate gogosile lor? Planeta se scufunda pentru VOI!
Va place cum stati in razboiul cu noi??


Ce aveti de gand sa faceti??


PS:In conformitate cu legea 365/2002 , acest mesaj nu este si nu poate fi considerat spam, deoarece:
- contine datele necesare de identificare
- acceptare de primire a ofertei nu va implica financiar
- adresa d-voastra a fost gasita pe un site public,TW Stats
- acest mesaj va este adresat cu scopul de a va invita sa beneficiati de serviciile noastre si nu reprezinta o intoxicare.
Pentru ca intelegem si apreciem intimitatea d-voastra ne cerem scuze daca acest mesaj a ajuns din greseala la dvs, iar daca doriti sa nu mai primiti astfel de mesaje in viitor va rugam sa dati un reply la acest mesaj indicand numele care doriti sa fie sters din baza de date.
Va multumim !

Asta e mai interesant :D. De remarcat ca cineva chiar pierde timpul pt chestia asta .
 
Sus