Resurse Furate?!?!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am auzit ca se pot fura resursele de la cei care le lasa peste noapte in targ, pt schimb....oare este posibil asa ceva??? :confused: are cineva idee ....? multzam!
 

DeletedUser

ai auzit tu ceva dar nu cred ai auzit tot
nu ti le fura nimeni daca nu esti atacat
dar daca esti atacat si ai resurse la targ ca "oferta" ti le fura atacatoru ca si cand leai avea la magazie
 

DeletedUser

Am auzit ca se pot fura resursele de la cei care le lasa peste noapte in targ, pt schimb....oare este posibil asa ceva??? :confused: are cineva idee ....? multzam!

ai auzit prost! cine ti-a spus asa ceva sa nu mai ai incredere in el;)
 

DeletedUser

ai auzit tu ceva dar nu cred ai auzit tot
nu ti le fura nimeni daca nu esti atacat
dar daca esti atacat si ai resurse la targ ca "oferta" ti le fura atacatoru ca si cand leai avea la magazie

:eek: lol, si pe tine cine te-a mai mintit!

daca esti atacat si le pui la targ, atacatorul nu iti ia nimic! ramane cu buza umflata!:p
 

DeletedUser

Ma bag si eu la pariu...hai ca te alegi cu 2 sate :D

mai baieti, nu va mai faceti de ras!

resursele, daca sunt bagate in targ, nu pot fi furate de atacator! doar ce ai in magazie peste nivelul ascunzatorii poate fi furat!
 

DeletedUser

De ce nu faceti mai bine voi o proba? Asa ca sa fiti siguri cocoseii mosului...
 

DeletedUser

mai baieti, nu va mai faceti de ras!

resursele, daca sunt bagate in targ, nu pot fi furate de atacator! doar ce ai in magazie peste nivelul ascunzatorii poate fi furat!

Prietene, aici te inseli.
Uita-te la ascunzatoare: Oferte din târg pot fi jefuite. - de pe ro1
Offers on the market can be plundered even if the resources fit into your hiding place. - de pe w4 . net
=> daca faci oferte in targ sperand ca scapi si atacatorul nu iti fura resursele, iei tzapa.
 

DeletedUser

Prietene, aici te inseli.
Uita-te la ascunzatoare: Oferte din târg pot fi jefuite. - de pe ro1
Offers on the market can be plundered even if the resources fit into your hiding place. - de pe w4 . net
=> daca faci oferte in targ sperand ca scapi si atacatorul nu iti fura resursele, iei tzapa.

mda... probabil sa ma fi inselat...
 

DeletedUser335

se fura

in timp ce vorbim black angel imi fura resurse 1000-2000-800 si nu pot face nimic pentru ca am vazut prea tarziu...mi-a aflat parola,altfel cum poate?...totusi , pot face ceva?...adm jocului pot lua vreo masura?...nu e normal...
 

DeletedUser

eu zic sa incerci sa te loghezi pe contul tau si sa schimbi parola, de asemenea ai puitea sa vb-esti si cu adminii desi nu cred ca e de mare ajutor
 

DeletedUser

Uite si incitatorul la violente verbale!

Mi-am recunoscut greseala, eu asa stiam, ma rog, niciodata nu am fost farmat si asta e! S-a intamplat!

Dar sa apara un frustrat ca tine care ii da omului in cap dupa ce a recunoscut ca a gresit, it's just stupid!

Asa ca omule, CALMEZA-TE;)

p.s. comparatia cu un om beat e chiar de prost gust!
deci nu am facut nici o comparatie .. imi pare rau ca esti asa de iritabil .. am zis ca doar era o vb .. si chiar este .....
si la ce violente verbale incit??? nu te-am injurat .... nu mi-am batut joc de tine .. cred ca te-ai grabit in afirmatii .. te-am lasat ca vad ca nu poti sa gusti o gluma ....
PS. cred ca tu trebuie sa te calmezi ... fumeaza o tigara :p

*Ar fi de apreciat ca de acuma încolo ceea ce aveţi voi sa va reprosaţi sa o faceţi în altă parte ţinând cont că aici este forumul de întrebari aş prefera să încercam sa ne menţinem "on topic"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in timp ce vorbim black angel imi fura resurse 1000-2000-800 si nu pot face nimic pentru ca am vazut prea tarziu...mi-a aflat parola,altfel cum poate?...totusi , pot face ceva?...adm jocului pot lua vreo masura?...nu e normal...

esti sigur ca nu ai dat tu la schimb ceva resurse? :D

ti-a aflat parola.. pai pune o parola mai 'tare' cum se zice (litere, cifre si caractere speciale). apropo, te-ai uitat la ultimul login in setari? ai putea sa trimiti IP-ul 'hacherului' (daca esti sigur ca-i ala) unui admin si verifica el.
 

DeletedUser

deci nu am facut nici o comparatie .. imi pare rau ca esti asa de iritabil .. am zis ca doar era o vb .. si chiar este .....
si la ce violente verbale incit??? nu te-am injurat .... nu mi-am batut joc de tine .. cred ca te-ai grabit in afirmatii .. te-am lasat ca vad ca nu poti sa gusti o gluma ....
PS. cred ca tu trebuie sa te calmezi ... fumeaza o tigara :p

*Ar fi de apreciat ca de acuma încolo ceea ce aveþi voi sa va reprosaþi sa o faceþi în altã parte þinând cont cã aici este forumul de întrebari aº prefera sã încercam sa ne menþinem "on topic"

1. o fi o vorba, dar total nepotrivita si cu prost gust facuta (am dat-o in rime:p)! dupa asemenea declaratii prostesti se ajunge la mai multe si pe viitor te rog, daca faci o gluma, macar aia sa fie ON TOPIC;)

si 2. eu nu fumez;)
 

DeletedUser

cum a facut?
e postu lu popescu si la editat strangerXul
asta inseamna ca strangerxul e moderator?
 

DeletedUser

StrangerXul
Moderator
Uita-te sub numele lui cand posteaza :D...
 

DeletedUser

ho baietzi ca nimeni nu sa nascut invatzat
in plus ati vazut ca avam o banuiala:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus