Resurse-GLOBAL- L9

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ar fi bine da.ca s`ar mai reduce resursele pentru baterea talerilor.
Lumea 9 a avansat destul de mult , si cred k acest lucru ar ajuta foarte multi jucatori.

Lumea 17 are aceeasi productie ca lumea 9
Lemn 2400 pe oră
Argilă 2400 pe oră
Fier 2400 pe oră

Lumea 9 :
Necesitate Bate
28.000 30.000 25.000 » Bate taleri


Lumea 17 :
Necesitate Bate
14.000 15.000 12.500 » Bate taleri


Astept si eu parerile voastre.
O seara buna :)
 

DeletedUser8140

ar fi fain dar atat timp cat conditiile sunt puse pe forum si nu-s indeplinite nu se va face nimic oricat scandal am face noi aici :|
 

DeletedUser

Daca ne-am strange ceva oameni poate am avea o sansa de a modifica acest lucru.
aceste lucruri sau mai facut si pe alte lumi , iar majoritatea cererilor au fost acceptate pana la urma.
 

DeletedUser8140

Sunt de acord dar nu tine, pe alte lumi sau acceptat si-ti spun si de ce s-a acceptat cererea:
1. Au ramas aprox 3000 de playeri pe server
2. Nu se mai puteau face inscrieri pe lume de vreo 2 luni
3. S-a votat de membrii lumii respective.

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=16339 aici e topicul oficial si oricat ai face acum valva si comentarii nu se va accepta pana se vor indeplinii conditiile, unde s-a acceptat ieftinirea talerilor la cererea playerilor conditiile din topicul de mai sus au fost indeplinite. :| pana atunci suntem in "criza" ca sa zic asa
 

DeletedUser26181

Ar fi frumos.Te chinui de numa numa sa faci nobili in momentul de fata.
 

DeletedUser25931

Sunt de acord dar nu tine, pe alte lumi sau acceptat si-ti spun si de ce s-a acceptat cererea:
1. Au ramas aprox 3000 de playeri pe server
2. Nu se mai puteau face inscrieri pe lume de vreo 2 luni
3. S-a votat de membrii lumii respective.

http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=16339 aici e topicul oficial si oricat ai face acum valva si comentarii nu se va accepta pana se vor indeplinii conditiile, unde s-a acceptat ieftinirea talerilor la cererea playerilor conditiile din topicul de mai sus au fost indeplinite. :| pana atunci suntem in "criza" ca sa zic asa

vii tu sa ne demoralizezi:sad::sad::sad::sad:
 

DeletedUser8140

:)) pai cum am fost demoralizat si eu la aflarea conditiilor pt a implementa taleri cu cost redus (in urma cu 2 luni sau 3) asa va demoralizez si pe voi :D :)) :p nu te supara
 

DeletedUser

nu stiu cu ce va deranjeaza....cost redus dc?!? nu va ajung cate sate aveti?
 

DeletedUser

hmm,hai sa votam sa puteti sa bateti taleri voi si sa mi se puna mie nobilii :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus