Resurse jefuite

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lord Catau

member
Scor reacție
1
la viteza 3 nu zic ca este imposibil ca timp ci ca resurse.
eu am avut zona perfect nu am avut macar un raport pe galben, s-a farmat mai mereu si tot nu am numarul ala care este fabulos totusi pentru a treia zi
 

DeletedUser40272

o fi pentru unii, banuiesc ca nu am modificat print-ul....depinde si cand ai scos usorii, cum farmezi, cati mai farmeaza zona ta, etc
 

DeletedUser

Nu e vorba doar de tactica....uite eu am zona proasta...am un coleg care are zona buna
la mine se farmeaza in zona..la el nu...

depinde fiecare cum are noroc si daca el a picat intr-o zona unde nu prea se farmeaza si daca da cum dau si eu...e logic ca a facut atati usori
orice lucru conteaza la inceput..si care prinde resursele prima data din barbare..si care scoate primul caii si care ia mai multe resurse de pe inactivi cand expira protectia
plus mai trebuie sa stii sa si joci umpic

E impresionant ca are atati usori dar cu mici trucuri poti sa faci si mai multi :D
 

DeletedUser40272

1, deseara incep cu 2 ca-s prea multi, nu fac fata....desi 2 or sa fie cam degeaba :)


@rom-tricolor- la asta nu m-am gandit

Geax lasa vrajeala, ca tu mai ca ma intreci la nr usorilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

pana azi la amiaza maxim 5 am pierdut si eu...insa am spike-uri in 3 sate, departe de mine, mi-e lene sa le mai scot din script, s-au dus aproape 50 cai:)) lenea asta:( traiesc cu speranta ca le va curata careva, dar nu se inghesuie nimeni:)
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
M-am luat dupa voi cu 1 calutz in loc de 2 :)...Al treilea farm, primul cal mort :)...
 

DeletedUser

Trebuie sa iti curati zona de ziduri

John eu cred ca tu ai jucat pe propriile forte dar sunt altii care sunt ajutati la inceput cu resurse si conturi pentru ca creste extraordinar de mult.
 

DeletedUser40272

puteti face tikete care va indoiti de corectitudinea mea...


ma contraziceam acum cateva minute cu cineva ca nu se pot trimite resurse, stiam din anunt ca, comertul liber va fi doar in trib si asta dupa 20 zile, ma intreaba daca vorbesc de lumea asta, zic ca da....fac o proba si vad ca merge sa trimiti, sincer nici nu stiam pana acum


Dar cei care primesc resurse moca si sunt in top ar trebui banati, chiar daca sunt conturi facute pe alte ip-uri, fie ele multiconturi sau prieteni care au intrat doar sa ajute pe x sau pe y

Banuiesc ca nu e greu de verificat 50 conturi, adminii stiu mai bine, si asta fara ca cineva sa faca reclamatie, ar fi un lucru bun, daca tot e lume speciala
 

DeletedUser

Nu am zis nimic de tine ca nu ai jucat corect
Felicitari pentru dezvoltare
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Nu inteleg de ce se poate trimite resurse...Nu era mult mai simplu daca nu se putea? Eu i as verifica pe toti care au targul mai mare de 3 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus