Resurse

  • Autor subiect goguputere
  • Data de început

DeletedUser

Cand se vor putea timite catre colegii de trib resurse?
Deja unii au nevoie!
 

DeletedUser

Eu sper ca, in curand, se vor putea trimite oricui..ne simtim ferme nedemne din aceasta cauza :(
 

DeletedUser1563

Mie mi-ar place sa nu se dea deloc drumul la trimiterea libera de resurse. Ar fi mai interesant asa. No more push accounts!
 

DeletedUser1563

stiam eu!:(

ma tot ataca unu vokiel.. i never heard of him!
vreau sprijin pe toate satele!:(

Stai linistit, iti trimit eu cate 500 axe, 250 lc si 1 nobil sprijin in fiecare din sate. Sper sa te descurci. :D O sa isi rupa trupele in defensiva asta. Nu are nici o sansa. :)
 

DeletedUser

Stai linistit, iti trimit eu cate 500 axe, 250 lc si 1 nobil sprijin in fiecare din sate. Sper sa te descurci. :D O sa isi rupa trupele in defensiva asta. Nu are nici o sansa. :)

hohohoohoho n-am auzit de asa ceva in viata mea.. vrei sa zici ca ai descoperit cum sa faci upgrade la ferma? :eek:

mare domn, mare caracter! :))
join FRM.. avem toata harta albastra.. doar noi ne dusmanim :))
 

DeletedUser1563

You should join FRM!!! Meriti sa fii acolo :)

Nu am primit inca invitatia. :D Ca vin. :) O sa imi para rau ca pierd discutiile despre kamasutra, tantra si alte lucruri interesante de pe forumul NOA dar asta e ma sacrific eu. :)
 

DeletedUser

Nu am primit inca invitatia. :D Ca vin. :) O sa imi para rau ca pierd discutiile despre kamasutra, tantra si alte lucruri interesante de pe forumul NOA dar asta e ma sacrific eu. :)

crezi ca noi avem discuutii mai interesante? :)))

ultima data se vorbea de cat de multe circulare poti da fara sa te doara degetul...
si credema ca sau dat circulare, de ma durut mintea :confused:
 

DeletedUser1563

:D

Hmm. Nu vor inca sa ma ia la farmat. Trebuie sa ii provoc, ca vad ca nu vor de buna voie.
 

DeletedUser

@macle...go away, you macle!

Din nefericire, nu-s...tot incerc sa-i tentez, dar nu sunt suficient de seducatoare :(

Mey Noisetto, secretul e sa faci pe inabordabila...scrie-le tuturor vecinilor "N-ai cum sa ma farmezi, nu esti suficient de bun...." si o sa se dea de ceasul mortii sa stoarca si ultimul bulgare de argila din magazia ta. :p
 

DeletedUser

oh, imi esti sefa :eek:
nu ma farmezi pe mine? :eek:
adica... stai... ca inca nu se poate :mad:
 

DeletedUser184

s-a dat drumul la transportarea de resurse fara restrictii - exact ca pe lumea1
 
Sus