Retragere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna seara,

Le multumesc tuturor celor alturi de care am impartit un atac, o fortareata, un zambet, (mai muuulte beri: Dark.Lord, Morbent Fell, verma, Sir Leandru) sau numai ganduri si fara de care lumea 1 ar fi fost pentru mine doar un joc pe PC.

Din motive de timp ma vad nevoit sa va rog sa-mi lasati mesaj pe L2.ro si pe W6 tribalwars.net.


Respect tuturor!
cat
 

DeletedUser

helyas ca tot m-am lasat de triburile... ************************

edited by BlooM
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Iar omul cu injuraturile...si le mai si tipa...si eu care credeam ca am trecut de Epoca de Piatra:rolleyes:
 

DeletedUser

wa pantero vezi-ti de tribu tau acolo si nu te mai baga in seama ca deja incepe sa miroase a caca :eek:
 

DeletedUser

Pai tu m-ai injurat, eu doar iti raspund politicos, nu-ti face probleme nu o sa-ti mai raspund, se vede ca esti certat cu limba romana si cu bunul simt :)
 

DeletedUser

helyas ca tot m-am lasat de triburile... ************************

edited by BlooM

Injuraturile tale ma lasa rece! Singurul lucru pe care-l faci este ca ne dovedesti tuturor ca ti-ai trimis bunul simt intr-o vacanta doar dus.
 

DeletedUser

din pacate unii nu se pot abtine nici saptamana asta macar.... n-ai ce sa le ceri, bine ca nu mai joaca triburile, vad ca se mai lasa si oameni ca el de joc, eu ma asteptam sa ramana doar ei in timp, inca mai e o speranta :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus