revine il fenomeno

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am revenit cu forte proaspete si cu chef nebun de joc sper sa imi gasesc vechi prietenii si sa fac din nou treaba buna va saluta ABRA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

OOOO!! Abra cf;)? cum de ati revenit:))?
tre sa dati de baut ca totusi nu se revine asa fara nimic:D:D;))
 

DeletedUser

vrem sa vedem daca putem sa facem si noi ceva pe lumea asta si de baut o sa dam daca este nevoie ca asta este
 

DeletedUser

ee bun asa ;)) sa vedem ce a sa faci pe lume:))
ai auzit k ciprian sia tras copchil:)))))?
 

DeletedUser

da am vazut ca este un borzesti jr ii ** daca se fac copii si pe triburi maine poimaine mai aud ca mai au si altii copii facuti pe triburi si ma gandesc cum ii alapteaza :))
 

DeletedUser

sti ca copchilu e facut cu :)))nobilul:))))so...=))si o iesit unu mai mic=)))
 

DeletedUser

pe lumea asta nobili se reproduc :)) ii bun asa daca nu mai trebuie sa batii taleri scutim resurse :))
 

DeletedUser

=)))))))mai acus apare pe harta un dark jr nr 1=))dark jr nr 2=)) poate si un abra jr=))
 

DeletedUser

:))))))))))))))))))))))))ehe si cum a sa il cheme ildicabra:))))))))
 

DeletedUser

vedem noi cum il botezam dar ceva intre cele doua nume iti dai seama ce mare jucator o sa fie si la propriu si la figurat ca are pe cine sa semene ca masa ii mare intemeitor si are si un fizic impresionant :)))))))))
 

DeletedUser

:))))))))))))))sa sti:)))))))
il si vezi in locul lui basescu in scurt timp=))))
prima lui lege=)))
jucati triburile=))))))))))
 

DeletedUser

sau mai sti ca vrea autonomie ca se trage din neam unguresc si sa vezi atunci scandal pe triburi ca vrea sa imparta harta in 2 romanii cu romanii si ungurii cu ungurii :))) si nu te vad bine dark
 

DeletedUser

eu ma duc la mijloc=)))))))))))))eu is miezu atunci in harta=)))))) u unde teai duce=))?
 

DeletedUser

pai ii greu de spus trebuie sa fac consiliu de familie si sa ** cu mama la copil (ildacica) si cu copilu si apoi voi lua o decizie ca asa ii intr-o familie formata din mai multe etnii :)))
 

DeletedUser

:))))))))))))))unguri romani ce iasa
copilu e ...:)))))))unguro roman:))
 

DeletedUser

va fi ceva ce nu a mai fost facut pe triburi :)) va semana cred mai mult cu ildacica pt ca ea are si un vocabular frumos si stie sa vorbeasca cu lumea ii desteapta ce sa mai si u ce crezi ca poti sa conduci un trib asa de mare de una singura sa fim seriosi trebuie sa te duca capu si pe o duce :))
 

DeletedUser

:))))))da si va semana cu taicsu k va fi sofer=)))adica va conduce:)))el mosteneste tribul de pe 18=))))?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus