revine il fenomeno

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17004

Voi n-aveti skype sau mess?
Ca va dau niste linkuri de tutoriale...
Nu de alta, dar mi-e mila cand va vad vorbind intr-un topic doar voi doi, singurei.
 

DeletedUser

Voi n-aveti skype sau mess?
Ca va dau niste linkuri de tutoriale...
Nu de alta, dar mi-e mila cand va vad vorbind intr-un topic doar voi doi, singurei.

Lasa-i bre , parca ar fi mutu si cu lucescu la antrenamentul dinaintea meciului cu bosnia .

am revenit cu forte proaspete si cu chef nebun de joc sper sa imi gasesc vechi prietenii si sa fac din nou treaba buna va saluta ABRA

Hai sa mai repetam inca o data scena asta cand iti faci tu intrarea ca am adus special fanfara militara sa cante imnu.
 

DeletedUser

pai da daca vrei alaturate discutiei=))si cf lucescu diseara cu barcelona:))?
 

DeletedUser

cred ca el va mosteni daca nu va avea grija dogean,nibbles,ghiuju sau capca sa il faca pierdut de cand este mic sa il lase sa moara de foame cat nu ii ildacaica la conducere :)))))))))))))))
 

DeletedUser

:)))))))))))))))ii da capca k are farmacie medicamente=)))daca nu ia inchiso sanepidu=))))))
nibbles il invata sa joaca barbut=))))
dogean il invata sa se duca la femei=))
 

DeletedUser

pai da daca vrei alaturate discutiei=))si cf lucescu diseara cu barcelona:))?

Voi 2 ati facut conferinta aici? Eu cred ca lethalul ori ca muta discutia la rubrica de spam , ori sterge topicul asta cu revenirea briliantului . Stiai ca lethalul este un mare fan al sportului rege? Adica al Spamului . Dar lui ii place spamul din terenul de joaca nu spamul de-ampulea peste tot . Si cand se supara lethalul baga si echipa A si echipa B in silenzio stampa pe cel putin 2 luni , depinde de cartonasele luate .
 

DeletedUser

ii mai frumos aici sa scriem sau ce si aici ii cu pumnu in gura vad ca nu sa schimbat mare lucru pe jocu asta tot asa rame cat le dai bani esti bun cand nu mai dai nu mai esti bun fratilor vad ca unii chiar au uitat ca in "89 au murit uni pt a putea sa vorbim liberi si sa spunem ce dorim in limita bunului simt dar asa ii romanu trebuie sa te deranjeze el un pic
 

DeletedUser17004

Sa-i puna cineva un PUNCT in gura astuia, ca nu stie ce inseamna.
 

DeletedUser

ii mai frumos aici sa scriem sau ce si aici ii cu pumnu in gura vad ca nu sa schimbat mare lucru pe jocu asta tot asa rame cat le dai bani esti bun cand nu mai dai nu mai esti bun fratilor vad ca unii chiar au uitat ca in "89 au murit uni pt a putea sa vorbim liberi si sa spunem ce dorim in limita bunului simt dar asa ii romanu trebuie sa te deranjeze el un pic

Eu cred ca tu vei fi primul care te incalzesti pe tusa si eu al2lea :D Injurai ca nu te lasa si nu te respecta asa ca luptator brav si darz si iti restrictioneaza zonele intime de acces . Apoi iti mai si cenzureaza lingvistica pe care tu nu ti-o autocontrolezi . Arata-mi ca esti un fenomen teribil si injuraI . Daca faci asta, sa ma consideri CUMATRUL TAU .
 

DeletedUser17004

Sa-i ceri o cratima...
Sau un manual de romana.
Sau chiar doua.
 

DeletedUser

dar nu stiu de ce va bagati in seama sau va credeti mai importantii si trebuie s-a iesiti in evidenta ??
 

DeletedUser

dar nu stiu de ce va bagati in seama sau va credeti mai importantii si trebuie s-a iesiti in evidenta ??

Daca te-am bagat in seama ar trebui sa fi fericit . Hai maestre nu te supara si arata-mi ce stii . Fa-ma sa devin mandru ca te fac un cumatru . Arata-mi ca stii sa injuri ca un birjar.
 

DeletedUser39150

am revenit cu forte proaspete si cu chef nebun de joc sper sa imi gasesc vechi prietenii si sa fac din nou treaba buna va saluta ABRA

COLOR]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda dati inca dovada deinteligenta ce sa va cerem romania frate....
 

DeletedUser


Negrule? Vrei sa-l facem sa se simta ca mutu cand intra in teren si nu-l mai iubeste galeria lu poli? Bietul jucator . Hai da si mie sa tin de banner sa se vada si la tribuna 1 si la loje si in galerie :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

astia ne fac pe noi romanii de ras ca nai ce sa le ceri dar nu ii vina noastra ca traim aceleasi vremuiri cu ei
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus