REVO & EX vs WoC , Ibidem , GN , RIP

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser47204

da, sunt suportu tribului :cool:

upload_2018-5-29_23-8-40.png


fain de WoC, crescatori dinastia de sate profesionisti... sa tot ai
te salutam quzor, il trimitem si pe stefan dupa tine in curand
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ma dar tu esti cam batut in cap :)))) scama pune print ca marele qzor crescator de sate intemietor de trib a crescut satele doar pentru noi si woc iar tu arati cum inobileaza petre intern si zici ca avem si noi pe ai nostrii ? :))))

acu ceva timp imi ziceai de inamici invinsi nu ?

nu are rost sa fac statistica ca dureaza prea mult + altii au fost dati afara inainte sa ajunga atacurile pe ei, etc ... doar asa au decis sefii tai din woc care erau in conducerea ibidem si trimiteau circulare ca si cum ii marele q pe cont off

http://prntscr.com/joiny6

toate de la voi tinere .... sunteti jalnic de slabi nu ca slabi si wocu ala la fel ... il trimite pe tudoricas langa mine asa fara 40 k pe sat ?


uite aici jucator adevarat

http://prntscr.com/joip9r

willnooblas joaca bine, interne din ibidem, 100 paladini si 35 k pe sat si aia e ..

http://ro.twstats.com/ro63/index.php?page=player&mode=conquers&id=706887&type=&pn=-1

niste inobilari impresionante sincer sa fiu ... si spor la joc pionilor
 

DeletedUser47204

ce rai sunteti ma, daca imi cere careva ajutoru din WoC, eu ii blindez oricum... m-am saturat sa mi se tot intoarca fullurile sa nu fac agresor :rolleyes:

toate de la voi tinere .... sunteti jalnic de slabi nu ca slabi si wocu ala la fel ... il trimite pe tudoricas langa mine asa fara 40 k pe sat ?

ce-s alea 40k pe sat ? 15 fulluri din scurt ? jucarie
la astia nooobi patentati, minim 60k pe sat, sa ne chinuim inainte sa-l luam, altfel ce rost mai are jocu
 

DeletedUser13059

Doamne ce trist a devenit jocu asta, sa faci comparatie cu jucatori gen hannibal. Asta pe toate lumile a fost un cont barbar vorbitor, joaca de o gramada de ani si nu a reusit sa termine o lume amarata si pe toate a sfarsit inobilat sa nu mai zic ca este invitat mereu de umplutura in triburile ce nu au oameni, oare de ce dupa atatia ani nu are o echipa stabila ? La fiecare lume unde intra este mereu contul nimanui, doar creste sate pentru altii... Trist
 

DeletedUser47204

Cine vrea sate, marca URS ? :D:D:D
1 sat de la el face cat 20 dealea normale
 

DeletedUser47204

Tot tu :)
Jp in alianta cu woc atunci pna ul cu revo nu e adevarat
In ce priveste rip adevarat ca e aliat dar doar o parte din el
Tot asa ai numărat și academiile care erau 15-20 La numar.

bine ca nu le dai o circulara la saracii aia din RIP sa goleasca satele de pe acum, ca s-au aliat cu voi :)) sa nu faceti greseala ca si cu ibidemu, ati asteptat prea mult pana ce le-au golit.. de au ajuns la noi vreo 200 din ele :D:D:eek:
 

DeletedUser48539

Ba Just da si mie 200 pp pt cp. Please. Iti dau inapoi cand imi intra salariu, promit eu, crede-ma pe cuvant. (Unii gelosi aici ar scrie "cit.")
 

DeletedUser47204

prima lume in care dusmanii nu au deloc tupeu de a posta pe extern, le-am taiat si dreptu la cuvant :D

imi e dor de noobu de quzor, macar facea atmosfera pe aici
 
Sus