REVO & EX vs WoC , Ibidem , GN , RIP

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DeletedUser47204

O stiti pe aia cand se duce James Trabant Tzepias sa ajute colegii de trib ? no ? va zic eu

Vine unu mai sarac de la el din zona, si ii cere def la tractorist, asta ii spune, bine inteles ! Cum sa nu !
Dupa 10 minute, ii da ala mesaj, man da nu mai trimiti si tu defu ala ? La care james, ahh am uitat, stai ca am un nobil dau recuperare sa nu tina satu Scama, ca ne rupe.

Prietenu nostru , trimite recuperare, dar james zice ca el e sefu pe zona de la WoC Gaming, asa ca trimite dupa el.
upload_2018-6-12_15-51-39.png


Bine inteles ca eu nu puteam sa permit asa ceva, asa ca i-am interzis la james sa ia internele mele din woc

upload_2018-6-12_15-52-40.png


Dupa 9 minute... cu def cu toate cele, pregatit de razboiu pe interne...

upload_2018-6-12_15-53-23.png



No ziceti voi... asta e jucator ?:)) Nici macar interne nu e in stare sa ia saracu :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Doamne fereste :))) a scris si pe forum ca el tine zona vezi doamne :))) dar djn ce am auzit inainte de asta zicea si ceva cu 30.000 pt cont :)))
 

DeletedUser13059

daca si astia cu poza de profil ca si poza tribului ajung sa vina cu mesaje ca vor sa se vanda ca sa scoata paguba avuta pe lumea asta ii clara treaba :)) asa ii cand te bati cu un trib de salahari care in afara sa creasca barbare nu au facut nimic bine
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Se cearta astia ca noobi pe forumu intern .... vai steua lor si cu tribu lor de amatori, cred ca yakuza o sa fie inobilat intern pana la final la cum decurg discutiile ... culmea ca deff nu este pentru astia din ibidem si domnu mare conducator inobileaza intern cu sate ce au ferna deff full pe granita, sa dispara si ce ii trimis ca nah el ii jucator ca james .. doi inapti in acelasi trib de slabi

Sa vina odata stergerea... lume pacii ii asta
 

DeletedUser47204

Cand ajunge organizatu woc ? Am auzit ca de data asta s-a bagat patrykana pe felie, sa ii invete pe noobi cum se face un organizat, atacuri azi maine poimaine, fake-uri stanga dreapta, fake-uri incrucisate, atacuri reale din scurt , figuri d-astea de organizator sef.

Cine va fi urmatorul care isi incearca norocul din woc sa faca organizat ? Sa stim si noi , ca is prea multe schimburi, cum da fail unu cum apare altu , ca ramele dupa ploaie
 

DeletedUser47204

upload_2018-6-29_21-6-37.png


rog pretenasii din woc sa ia satu asta.. e gol si nici macar nu ma lasat sa fac paladinu pe sat cu 1.2k berbeci.

report ban, tradator etc, intern
 

DeletedUser47204

upload_2018-7-2_23-37-57.png


doamne, si eu care imi faceam probleme ca nu luam nici un sat ca am atacat numa jumate din oameni..
pregatitiviti prieteni dragi de pe l63 de la dusmani ca inchidem lumea la organizatu urmator.

LA MULTI ANI URSACHE !
Sa moara toti fanii tai de ciuda ! o_O:rolleyes::eek::eek::D:D
te pup :*
 
Sus