rezervari moryoka

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4845

Dony a trisat! Moryoka nu a facut nimic pe contul danielei. doar l-a aparat. nu mai avea cont premium si a renuntat. simplu! Nu mai confundati marfa cu amabalajul,e diferenta mare

bagand un spion la interne e "trisat"? Dony nu a facut nici o comanda de pe contul la care a fost sitter spre deosebire de moryoka :D
 

cossu

member
Scor reacție
9
cossu, adrian cel mic, anamar, dianagal, engy, hgk17, kiii, Shhh. Aur3l1an0, technorock...calamitatile ne unesc:))
 

DeletedUser1630

si mai tehnorock...am mai facut si eu ilegalitati,si am fost banat
nu se ia 5 greseli 1 sat....se ia dupa numarul de greseli dar si numarul de sate pe care il are jucatorul,ca nah...un jucator de 100k face 5 greseli 1 sat,un jucator de 10 mil face 5 greseli tot un sat? e aberant ce zici tu
si in plus...doar 5 greseli o facut moryoka?...de al el am avut cam 60,70 atacuri si de la danyella vro 10,15
 

DeletedUser2404

oh draga admin tehnorock...pt cedare sate de pe sitter s-a depus ticketul...si tu pt ca stii regulamentul cam ce pedeapsa se da in asemenea cazuri?

nu are nici cea mai mica legatura faptul ca sunt admin. oricum decizia va fi luata de adminul care a preluat cazul. daca a cedat sate din sitter,e normal sa fie pedepsit. daca nu a cedat sate din sitter...inseamna ca a fost corect nu?

ceea ce voiam sa subliniez este faptul ca sunteti solidari cu un jucator scit. nu stiam ca daniela se intelege as ade bine cu die. se pare ca s-a luat o decizie buna sa fie innobilata intern
 

DeletedUser

nu are nici cea mai mica legatura faptul ca sunt admin. oricum decizia va fi luata de adminul care a preluat cazul. daca a cedat sate din sitter,e normal sa fie pedepsit. daca nu a cedat sate din sitter...inseamna ca a fost corect nu?

ceea ce voiam sa subliniez este faptul ca sunteti solidari cu un jucator scit. nu stiam ca daniela se intelege as ade bine cu die. se pare ca s-a luat o decizie buna sa fie innobilata intern

nu e vorba de cine e prieten cu noi si cine nu .. am gasit nedreptati .. vrem sa vedem cum plateste un scit pt greselile lui .
 

DeletedUser7905

nu are nici cea mai mica legatura faptul ca sunt admin. oricum decizia va fi luata de adminul care a preluat cazul. daca a cedat sate din sitter,e normal sa fie pedepsit. daca nu a cedat sate din sitter...inseamna ca a fost corect nu?

ceea ce voiam sa subliniez este faptul ca sunteti solidari cu un jucator scit. nu stiam ca daniela se intelege as ade bine cu die. se pare ca s-a luat o decizie buna sa fie innobilata intern

nu este vorba de danyella ... este vorba in general ca uni fac greseli sunt pedepsiti....alti fac greseli mai mari si nu sunt pedepsiti :) pe motiv : da-ti-ne dovezi...:D
 

DeletedUser1630

aa gresit...vezi cate sate a cucerit Die. de la danyella cat a fost sitter moryoka...danyella e o scita,si e tratata ca atare
eu te intrebasem ca stiu ca esti admin...in cazul asta cam ce pedeapsa se da?
 

DeletedUser2404

Vreau sa subliniez o singura chestie si nimic mai mult,de caz se ocupa altcineva si nu vreau sa fiu subiectiv prin faptul ca sunt scit:

moryoka si-a incheiat sarcina la 19:03 nu?
primul sat a fost cucerit de Thestranger la 20:44 dupa cum se vede in printscreen

asta inseamna cedare de sate? s-au trimis trupe de pe acel cont? pun si eu intrebari asa.....de n00b
 

DeletedUser7905

Vreau sa subliniez o singura chestie si nimic mai mult,de caz se ocupa altcineva si nu vreau sa fiu subiectiv prin faptul ca sunt scit:

moryoka si-a incheiat sarcina la 19:03 nu?
primul sat a fost cucerit de Thestranger la 20:44 dupa cum se vede in printscreen

asta inseamna cedare de sate? s-au trimis trupe de pe acel cont? pun si eu intrebari asa.....de n00b

de unde stii tu ca acel sat nu a fost golit de moryoka cat timp a fost siter?dovezi ceva?
 

DeletedUser2404

dar am zis eu ceva? Eu sunt mai credincios de felul meu. uite cossu...ar trebui sa ia ban pentru faza cu, crazycucu.....dar iar sunt impartial
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus