rezervari moryoka

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cossu

member
Scor reacție
9
mai fratilor...joc de la inceputul lumii si nu am fost niciodata banat..pt ca-s inteligent sau mult prea corect...asa ca urmariti0ma...va rog...scapati-ma de joc...vreau s ami se ia toate satele...inca ceva..eu si cucu eram trecuti la "Impartirea legaturii de internet"..si de altfel nu s-a intamplat nimic...
 

DeletedUser2404

se vede ca nu ai citit regulamentul cu atentie...daca faci afirmatii vino cu argumente,si nah dupa nici 5 min tot tu o intorci :D

nici tu nu cred ca ai inteles ce ai scris. la cucu au fost scoase trupele din sat cu parola. asta am subliniat. ca era vorba de corectitudine. adica era vorba de cossu
 

cossu

member
Scor reacție
9
nici tu nu cred ca ai inteles ce ai scris. la cucu au fost scoase trupele din sat cu parola. asta am subliniat. ca era vorba de corectitudine. adica era vorba de cossu

iar eronat...la cucu s-au atacat sate TDK....nu au fost scoase trupe din sat ci trimise la rupere inTDK :))


Cossu nu a fost prins cu nimic, desi i s-a facut ticket...deci sa revenim la altii prinsi cu matza-n sac nu la "puri" ca mine
 

DeletedUser2404

iar eronat...la cucu s-au atacat sate TDK....nu au fost scoase trupe din sat ci trimise la rupere inTDK :))


Cossu nu a fost prins cu nimic, desi i s-a facut ticket...deci sa revenim la altii prinsi cu matza-n sac nu la "puri" ca mine

:rolleyes: preacuviosule
 

cossu

member
Scor reacție
9
Acum serios...eu care sunt un jucator mic..care nu reprezinta mare lucru pe lumea 3 si de asemenea nu ma prea ia nimeni in seama...pt ca nici nu merit de altfel, propun sa i se ia vreo 392 de sate colegulului nostru din scitii...cine este "pentru" cine este "impotriva"..cine se abtine????????
 

cossu

member
Scor reacție
9
Techno, au iesit adminii din Scitii la inaintare ca sa-l scape de napasta pe puisor??! O asteptam si pe andurill? Zi repede ca sa nu ratez momentul, ma imbrac frumos, dau o fuga la florarie sa fiu baiat stilat...

(vine ban-ul?? pachete pachete)
 

DeletedUser

La multi ani

PAI SA I SE IA dca a trisat

ce cauta asta in scitii(tecnoroc sau cum) daca el este admin
sau cel putin eu asa am inteles din afirmatiile lui

sau acuma joaca si adminii printre noi nu mai sunt pe k00
 

cossu

member
Scor reacție
9
pai in afar de el...in scitii mai sunt inca vreo 3:))


Yna (andurill)
LordLover(LordLover)
TechnoRock( TechnoRock)

daca mi-a scapat cineva..scuze


(vine ban-ul?? pachete pachete)
 
Ultima editare:

DeletedUser

La multi ani

pai daca e asa ar trebui sa se faca plangere pe serverul nemtesc ca parca de ala apartine si asta romanesc
 

DeletedUser2404

pai in afar de el...in scitii mai sunt inca vreo 3:))


Yna (andurill)
LordLover(LordLover)
TechnoRock( TechnoRock)

daca mi-a scapat cineva..scuze


(vine ban-ul?? pachete pachete)

tot ce pot spune:
LR - farao
TDK - tolanu
inchei discutia ca nu isi are rostul, vad ca confundati lumea 3 cu altele asa ca succes la rezervat. apropo rezervati si satul meu, astept sa vad licitatia
 

cossu

member
Scor reacție
9
pai daca e asa ar trebui sa se faca plangere pe serverul nemtesc ca parca de ala apartine si asta romanesc

dovezi???
noi (Die) de ce draq ne racim gura de pomana de 5 luni incoace????de ce draq am deschis topicul asta...ca sa mai atragem inca odata atentia...pt. ca se intampla lucruri ciudate pe banii nostrii...(premium)..Acum o sa apara din nou baietii din scitii..si o sa ne spuna ca suferim de mania persecutiei...si teoria conspiratiei..si cossu isi ia ban pe extern...:))

(vine ban-ul?? pachete pachete)
 

DeletedUser7905

tot ce pot spune:
LR - farao
TDK - tolanu
inchei discutia ca nu isi are rostul, vad ca confundati lumea 3 cu altele asa ca succes la rezervat. apropo rezervati si satul meu, astept sa vad licitatia

oricum nu te uiti tu la satul ala ca ai ditamai contul de 9 milioane :)
 

DeletedUser

tot ce pot spune:
LR - farao
TDK - tolanu
inchei discutia ca nu isi are rostul, vad ca confundati lumea 3 cu altele asa ca succes la rezervat. apropo rezervati si satul meu, astept sa vad licitatia

adica Die. nu are admini :(
deja m-am suparat si ma culc
 

DeletedUser1630

pai in afar de el...in scitii mai sunt inca vreo 3:))


Yna (andurill)
LordLover(LordLover)
TechnoRock( TechnoRock)

daca mi-a scapat cineva..scuze


(vine ban-ul?? pachete pachete)
ingerasa
Harvester of Sorrow
janika0
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus