rezervari moryoka

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Adimnii de pe alte lumi care joaca pe lumea 3:

danutza26 Die.
Farao LR
Tolanul TDK
LordLover Scitii
andurill Scitii
janika0 Scitii
Harvester of Sorrow Scitii
TechnoRock Scitii

Tolanul TDK - probabil isi merita locul printre admini, nu de alta dar zilnic sa iau sate de la jucatorii tdk pentru diverse ilegalitati

LordLover Scitii
andurill Scitii
janika0 Scitii
Harvester of Sorrow Scitii
TechnoRock Scitii - o tabara destul de mare de oameni "corecti" din moment ce de aici nu vad sate luate, nu vad banari de conturi, iar cand totusi noi ceilalti avem niste dovezi amarate se cauta scuze, se inventeaza motive, sau se iau in calcul si alte lucruri din logul jocului, in incercarea de a apara un coleg care greseste.

p.s aici te includ si pe tine andurill - nu de alta dar parca si tu ai cedat vreo 5 sate de la Bupa lui SatulPopii, fara ca ea sa isi fi dat acordul. - poate ma insel, nu m-am deranjat sa aflu mai multe, dar in acelas timp ...
 

cossu

member
Scor reacție
9
Deci exista o singura solutie...sa-si "deie" delete la cont:)
 
Ultima editare:

DeletedUser3251

rosito, pe 30th January 2009 cand apar cuceririle alea... chiar eram la munte :), probabil aveti deja pozele prin bunavoina lui crazycucu.

Pe langa asta nu tin minte sa fi cedat sate de la un jucator activ fara ca el sa doreasca asta, iar bupa este destul de on pe contul ei.
 

DeletedUser5796

erai la munte cu laptopul si modemul de la orange,vodafone sau zapp. corect? In acele poze se vad laptopuri multe :))
 

DeletedUser

Dupa cum am spus, nu stiu prea multe si nici nu ma voi chinuii sa aflu, sunt satul de politie intr-un joc inceput din placere ....

p.s bupa a revenit la 1-2 zile pe cont ;), lucru confirmat de ea, avand atacuri pe 2 sate ale ei si intrand in vorba :). si cum un coleg a reclamat acest lucru in locul ei, raspunsul a fost unu cat se poate de sec: esti cumva avocatul ei ... ( mai multe amanunte poate da altcineva, daca considera ca mai e cazul ... )
 

DeletedUser1630

cand am vazut ca bupa a cedat sate lui satul popii am sunat'o,ea nici nu stia despre ce e vorba...si a zis,andurill e sitter la mine
 

DeletedUser3251

yna a spus:
bupa în data de 28.01. la ora 19:33
nu mai am timp,imi pare rau


Poate asta a uitat sa iti zica.

Hgk vrei print sa vezi ca am avut sitter?

Trebuie sa depun tiket pentru toate nobilarile voastre interne sa vad daca sunt ok?
Daca bupa va este atat de apropiata si voi confidentii ei atunci sa ii dati o invitatie in die. , poate a gresit tribul.

Si ca sa nu uit, cossu desi chiar ai facut ceva ilegal cucu a decis sa nu iti faca tiket, pentru ca a zis ca nu se merita dezamagirea lui ca si jucator era deja prea mare si chiar daca ramaneai fara cont nu stiu daca avea o satisfactie.

Pana la urma vad ca problema voastra sa reduce doar la paranoia, o sa rog un admin sa imi ia 500 de sate ca si medicament pentru paranoia voastra.
Pacat, ce trebuia sa fie fun a devenit o paranoia in masa, iar cred ca acest post va fi ultimul, ca si orice iesire a mea pe forumul extern.

Imi place jocul, imi place gasca cu care joc, dar cred ca o sa ma rezum doar la ea si pe voi o sa va vad efectiv doar ca niste puncte pe harta fara alta valoare.
Spor la joc si la urzit saci cu fabulatii.
 

DeletedUser

Nu prea imi sta in caracter sa postez pe forum ...niciodata nu mi a placut lauda ...vreau fapte nu vorbe ...dar o sa va spun eu varianta in cazul danielei ...si o sa va aduc si dovezi ....

Dupa cum am vazut a pus cineva din die. posturi cu ora cand sa renuntat la sitter-ul danielei ....mai exact in date de 2009-02-05 la ora 19:03...in urmatoarele 5 minute dupa am trimis circulara ca daniela sa fie innobilata si sa se retraga sprijinul ...a aparut pe cont deci este impropriu spus ca moryoka a cedat sate de pe sitter ....in momentul in care sa hotarat innobilarea ei a dat renuntare sitter si cam atat...dupa cum a`ti observat pe twtools primul sat al ei a fost luat de mine in jur de ora 20:40 ceva de genu ...o sa postez 2 rapoarte in care o sa va dovedesc ca satele nu au fost golite de catre moryoka ...am toate rapoartele de pe toate satele ...daca e nevoie va pun toate rapoartele pentru a va dovedii ca va inselati.

Primul sat luat a fost in data de 2009-02-05 ora 20:44:07 si este vorba de satul 133 ...putin mai jos rapoartele de curatare :

http://ro3.triburile.ro/public_report/7de8acb36c3911b3d5adf74d6b2e4c4c
http://ro3.triburile.ro/public_report/eb8ae71f8265502f40399f5486a6fd0f

Si acum sa revenim ....dupa o discutia ce am avut o cu andurill sa hotarat ca daniela sa fie innobilata ...dupa cum vedeti mai sus nu a fost innobilata de pe sitter iar daca o sa depuneti tichet adminii va pot arata loghin-uri cu ora cand a intrat pe cont.
Intelegeti o chestie cum voi cunoasteti regulile le cunoastem si noi si nu ne permitem sa facem greseli ...sa innobilam de pe sitter sau alte prostii ....si chiar am o intrebare pentru voi ...dupa ce v am pus la dispozitie dovezi si numai aveti ce comenta ...vi se pare corect ca moryoka sa fie pedepsit ? nu vreau off-topic ca de asta suntem toti buni ...eu cam atat am avut de zis si o zi placuta in continuare.
Sper ca adminii sa ia decizia corecta.
 

DeletedUser1630

a dat mesaj la admini?...ca mai nou asa se face
muahaha eu vorbesc cu toti jucatorii cu care intru in contact,vezi ca spionul meu e piciri,poate brat de fer,femeie,sau cine stie poate ciprian007
aa si vezi ca ingerdemon ma mai suna din cand in cand...spion sigur,d'asta nu ma ataca
 

DeletedUser5796

noi spre deosebire de voi chiar stim sa jucam. Am demonstrat ca suntem mai buni ca voi chiar si cu cheat-urile voastre(Admini si tot felul de magarii) . Si apropo avem si noi o viata reala. Stii ce ma face sa cred? Ca voi aveti prieteni doar pe cei din triburile,sunteti niste oameni respinsi de societate, retrasi la un calculator care in spatele acestuia sunteti mari si tari.
 

cossu

member
Scor reacție
9
P
Si ca sa nu uit, cossu desi chiar ai facut ceva ilegal cucu a decis sa nu iti faca tiket, pentru ca a zis ca nu se merita dezamagirea lui ca si jucator era deja prea mare si chiar daca ramaneai fara cont nu stiu daca avea o satisfactie.

Eronat din nou...eu si cucu eram trecuti unul la altul la impartirea legaturii de internet pt ca dl. cucu nu lasa sitter..lasa un mesaj de genu' :"cossu..am plecat pass-ul este:****" ...eu nu am facut altceva decat sa atac TDK...de pe contul lui si nu a fost atacat de niciun membru die decat peste vreo luna..cand l-am concediat...informatiile tale sunt complet eronate.....imi pare rau.Mie mi-a spus ca a facut ticket...nici nu este important asta sau nu...cucu a atacat TDK...si atat..nu s-a intamplat nimic...cossu nu a fcaut niciodata nimic ilegal...rog urmarire...rog cautare..accept orice.
 
Ultima editare:

DeletedUser1630

si chiar am o intrebare pentru voi ...dupa ce v am pus la dispozitie dovezi si numai aveti ce comenta ...vi se pare corect ca moryoka sa fie pedepsit ? nu vreau off-topic ca de asta suntem toti buni ...eu cam atat am avut de zis si o zi placuta in continuare.
Sper ca adminii sa ia decizia corecta.
ti se pare corect ce s-a intamplat cu dony?nu a miscat nici o trupa si totusi i s-au luat 441 sate...vorba lu Negruzzi "Capu lu Motoc vrem":D
 

DeletedUser

erai la munte cu laptopul si modemul de la orange,vodafone sau zapp. corect? In acele poze se vad laptopuri multe :))

bucuresti ( sector 3 ), cluj ( rds ), un client broadband ( tot rds, probabil intrat de la firma ) ... astia au fost ultimii 10 ( inafara de daniela )
 

DeletedUser

dony nu a renuntat la sitter si nici nu a revenit proprietarul ...ce nu intelegi ca satele nu au fost golite si v am dat rapoarte ....si + de asta la 5 min dupa ce moryoka a renuntat la sitter a revenit daniella pe cont ....deci mai intreb odata sunt cedate de pe sitter sau nu ...ca vad ca toti va laudati ca stiti sa jucati ...hai sa vedem daca si cunoasteti regulile tot la fel de bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Se pare ca maretii jucatori din tribul de pe locul 2 cauta motive altor jucatori din cauza frustrarilor si neimplinirilor din viata reala. Mai bine v-ati uita la voi in ograda si apoi aruncati cu pietre in vecinul vostru. Cata rautate e in aceasta tentativa de trib aflat pe locul 2...ce sa zic chiar nu le inteleg frustrarile si neimplinirile niste oameni de nimic, infecti
 

DeletedUser5796

hunter, infecti sunt parintii tai care te-au facut.
si nu asta e problema noastra ca suntem pe locul 2. Noi vrem sa se aplice regulamentul la toata lumea nu numai la DIE., TDK si LR. SCITII sunt cei mai corecti, ei au viata lor reala, noi suntem niste obsedati de triburi care nu avem o viata reala
 

cossu

member
Scor reacție
9
Se pare ca maretii jucatori din tribul de pe locul 2 cauta motive altor jucatori din cauza frustrarilor si neimplinirilor din viata reala. Mai bine v-ati uita la voi in ograda si apoi aruncati cu pietre in vecinul vostru. Cata rautate e in aceasta tentativa de trib aflat pe locul 2...ce sa zic chiar nu le inteleg frustrarile si neimplinirile niste oameni de nimic, infecti


Ai mai folosit aceste 2 cuvinte (frustrati si infecti) si in alt topic... altele nu mai stii??? noutati??? Chiar asa lipsa de inspiratie!???sau lipsa de creier...si doar cateva cuvinte au loc pe acolo in acelasi timp...
 

DeletedUser7905

Se pare ca maretii jucatori din tribul de pe locul 2 cauta motive altor jucatori din cauza frustrarilor si neimplinirilor din viata reala. Mai bine v-ati uita la voi in ograda si apoi aruncati cu pietre in vecinul vostru. Cata rautate e in aceasta tentativa de trib aflat pe locul 2...ce sa zic chiar nu le inteleg frustrarile si neimplinirile niste oameni de nimic, infecti

cred ca singurele persoane care nu au viata reala sunteti voi....cine sta pana la 04:15 noaptea sa posteze pe forumul extern al unui joc ? cine sta o noapte intreaga sa trimita atacuri pe LR ? Die sau Scitii? (grea intrebare :()
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus