RF vs. TRX?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma bucur ca nu tine nimeni cu TRX. Chiar ma bucur!

Stii de ce nu conduci tu un trib asa mare? Pentru ca uiti ca jocul asta e de echipa.

Eu nu ma laud cu statisticile mele.
Daca vrei un joc care sa se joace in 2, iti recomand cu caldura tenisul -> e super misto!

Pana atunci, triburile e un joc de echipa, si daca eu am facut innobilari interne, in TRX sunt si altii care au luptat, si uite:

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 aTaRaXic 1.248,61 Mio.
8 Raptor for Blood 444,38 Mio.
11 Raptor 4 HoNouR 425,83 Mio.

Nu am pus RF-ul pentru ca e prea nou.
Dupa cum vezi, R4B + R4H (400 de oameni) nu egalau TRX-ul (200 de oameni) in clasamentul inamicilor invinsi!

E pacat ca vine unul ca tine sa vorbeasca in numele unui trib ca RF, mare pacat!
 

DeletedUser

frate nu vorbesc in numele tribului :)) vorbesc ca un simplu player care se joaca si el triburile...si il enerveaza cei cu MULTE figuri pe cap :)
 

DeletedUser

Vad ca esti din Deva... am fost si eu zilele trecute pe acolo la un concert CTC si Cedry2k prin Fischer's Pub :) Poate daca aveam discutia asta inainte de concert am fi baut si un Beck's impreuna sa vezi ca nu toate lucrurile sunt asa cum le vezi pe joc :)
 

DeletedUser

Vad ca esti din Deva... am fost si eu zilele trecute pe acolo la un concert CTC si Cedry2k prin Fischer's Pub :) Poate daca aveam discutia asta inainte de concert am fi baut si un Beck's impreuna sa vezi ca nu toate lucrurile sunt asa cum le vezi pe joc :)

da...este frumoasa deva :p
da, trebuia sa ne vedem...poate iti aruncam berea in fata, la cate magari ai facut meritai :)
 

DeletedUser

Si aici ma opresc, MCBecks te-am salutat eu nu mai am nimic de zis am zis tot ce am avut pe suflet..ma rog aproape tot...am sa mai pastrez ceva pe mai tarziu :) O seara buna :p
 

DeletedUser

:) Era pacat sa o arunci. Puteam sa beau doua linistit :D

Eh, lasa, ca apstram chestiile mai acide pentru mai tarziu, nu are rost sa ne agitam cand inca nici nu e razboi.
Poate am facut tziganii, dar niciodata fata de R4B!
 

DeletedUser

uite ca nu ma pot abtine !
pai da...dar fata de R4H ai facut, si nu una...
 

DeletedUser

Da, fata de R4H am facut... si nu una! Nu zic "nu"...

Toate chestiile nasoale pe care le-am facut fata de R4H s-au datorat neintelegerilor cauzate de recrutarile de la TCR si academiile acestora.

A fost greseala mea, dar totodata si greseala celor din R4H.

Eu discutasem cu gh0sts o chestie si am crezut ca discutam despre FamiliaRaptor-TRX, insa R4H nu au bagat in seama discutia mea cu gh0sts.
 

DeletedUser

:eek:...Cel mai bun trib sa castige.

@robyz

tu nu ai nimic alceva decat sa postezi pe forum prosti deastea? mai bine veziti de tribu tau !

cred ca aici te referi la tine...citindu-ti toate posturile!..te-ai caracterizat perfect(cu putine greseli de limba romana...)

mirce a, mai salvat :)) asta vroiam sa zic acum !
Ce sa mai zicem asta este trib de Locul 1 ?:)) iar ma faci sa rad becks

nu vezi?...am sa iti aduc aminte totusi:
1 TRX
si da este trib de locul 1...este un trib care a rezistat si rezista cu bine razboaielor si asta il face sa fie pe locul 1..

dar ce vrei sa zicem acum ?! ii lasam pe aia din trx sa se laude cat vor ca nimeni nu`i baga in seama
mhuahaha=)))

ai vazut tu pe vreunul din TRX laundandu-se pe extern?..tu esti cel care a inceput cu niste afirmatii rautocioase la adresa noastra.
nu vrem sa fim bagati in seama...ne este bine asa cum suntem.

man iar ma faci sa rad, :)) zici ca nu vati pregatit...:)) da, asta sa io spui lu cine te crede...adica la nimeni..
iar cu gh0sts este alceva nu trebuie sa vorbim despre asta pe extern...
Si bai frate(am zis doar asa, cu tine frate, niciodata) noi suntem mici si care ii faza ?! tu esti tare mare =)) din innobilari interne, daca conduceam si eu un trib asa "mare" ca al tau si eu avea punctajul tau dar nu ma laudam cu asta:))

477 robyz 3,36 Mio. ca agresor...daca eu am atat ca am doar 1.2 mil, tu ?
499 MCBecks 3,28 Mio. tot ca agresor si ai 4 mil =))) vai aia atacat mai putin ca mine, ireal !!

Sti cum este vorba aia !

Cu scarba,
Al tau prieten RoByZ ! :)

inseamna ca tu nu stii ceea ce se intampla in tribul in care esti.
Pe forumul tribului TRX nu au aparut injurii si planuri de atac asupra membrilor din RF, asa cum au aparut la voi.
ma inchin in fata ta mare atacator ce esti!...
PS. Ia o lamaie...si pastreaza scarba pentru tine!

ai vazut mai MCBeks ! lumea mai tine si cu noi nu numai cu TRX :))

=)))..esti un copil....bucura-te de acest fan!
ps. astept si eu un autograf!..fara scarba

Si aici ma opresc, MCBecks te-am salutat eu nu mai am nimic de zis am zis tot ce am avut pe suflet..ma rog aproape tot...am sa mai pastrez ceva pe mai tarziu :) O seara buna :p

la cate prostii ai zis in cateva ore..chiar ma miram de unde ai mai putea zice.
Limiteaza-te in a mai scrie prostii!

La noi statisticile vorbesc!..locul 1 nu il poate contesta nimeni!
noi nu avem sate...avem jucatori!
innobilarile interne au si ele scopul lor benefic(dar tu nu stii)...si cei care au parte de ele...bravo lor, asta inseamna ca au stiut cum sa vorbeasca cu acei jucatori si sa ai grija de atatea sate nu e chiar asa usor.

@mirce a
idem!

Vedeti-va de joc mai bine. si aveti grija la jucatorii(destui) din RF care ataca cu sate mixte, cu sate de aparare cu sate de atac...si pe bonus de noapte!
 

DeletedUser1999

Sunt si eu curios de o chestie, poate sa-mi raspunda cineva la urmatoarea intrebare:
 

DeletedUser

adevarul

Domnule MCBecks sa zicem adevarul ca sa afle lumea:
1.Rf s-a implicat in razboi contra fostului GRL pentru a va ajuta pe voi,asta la rugamintea domnului codrut
2.Ulterior dvs a-ti recrutat din GRL la greu asta incalcand flagrant intelegerea dintre noi si tribul vostru.
3.A-ti atacat miseleste RF apoi la circa o saptamana a-ti incheiat o alianta cu noi.
4.La cateva zile Codrut te-a rugat telefonic sa concediezi membrii GRL si sa nu mai continuati recrutarile de acolo.Dumneata i-ai cerut sa o concedieze pe cerneteaz lucru care s-a intamplat imediat.Acest jucator a fost reinvitat la noi,de mine personal,dupa doua zile in care voi nu a-ti facut ce a-ti promis,adica sa concediati respectivii jucatori,ba din contra invitati in continuare si ca raspuns l-ati atacat miseleste pe Codrut producandu-i pagube serioase.Deci a-ti incalcat in primul rand alianta trecandu-ne la neutralitate fara sa anuntati macar si din contra atacand elaborat.
5.Acum cautati sa va dati de corecti,sa fim seriosi,adevarul il stim,macar cei impicati direct,lumea poate crede ce doreste,noi putem aduce argumente in favoarea celor delarate mai sus.
6.Niciodata nu a existat conturi de comunicare prin care noi sa planuim ceva contra voastra,in acest moment aveti statut de neutralitate in fata noastra,singurul lucru care s-a schimbat este faptul ca lumea riposteaza atacurilor venite de la voi.

Concluzie va las pe voi sa o trageti,insa cred ca toata lumea s-a convins de voi,practic traiti intr-o lume a voastra unde va considrati invincibili......ceva se clatina domnule MCBecks.....se clatina rau.....Sper ca nu ve-ti veni iar cu cereri de reluare a unui act diplomatic cu voi :))))
 

DeletedUser

Pana una alta TRX e pe locul 1 si va mai fi acolo multa vreme ... deci pentru toti ofticatii sa spunem impreuna Iti multumim TRX ca existi !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1999

Sper ca nu ve-ti veni iar cu cereri de reluare a unui act diplomatic cu voi :))))
Ba da, va rugam frumos, daca se poate intre 24.12.2008, ora 12:00 până în data de 27.12.2008 între orele 12:00 şi 13:00. Avem si o motivatie crunta, verma este in perioada de convalescenta dupa urmatorul atac din partea FamilieiSaurideDeMultDisparute:
Titlu Pterodactil anonim atacă Sat nevalabil
Expediat 22.12.08 08:02
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
14.7%
Moral: 100%
Agresor: idem
Sat: ...
Număr: 0 0 6002 0 156 2566 0 0 300 175 1 7
Pierderi: 0 0 6002 0 156 2566 0 0 300 175 1 7
 

DeletedUser

Pana una alta TRX e pe locul 1 si va mai fi acolo multa vreme ... deci pentru toti ofticatii sa spunem impreuna Iti multumim TRX ca existi !

Va spun si voua ce mia zis un coleg intr-un mesaj:)

Iti multumim TRX ca existi ! si avem de unde lua sate :)

Eu nu mai am ce comenta uzzy a zis totul !
 

DeletedUser

La noi statisticile vorbesc!..

pai atunci sa vorbeasca :)

Tribes: TRX ~TRX~
Players:

Side 2:
Tribes: RF RF1 RF2 WRB
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 209
Diferență: 89

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 37
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,133,526
Tabăra 2: 1,632,680
Diferență: 499,154

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,017
Tabăra 2: 355,660
Diferență: 226,643

image.php


asta este de cand atacam si noi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus